• Vlasec byl asi po 100m zacuchaný , avízovaných 500m také nebyla pravda

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Vážený pane Vlasáku. Jsme velice potěšeni, že jste si udělal čas s vyplněním dotazníku. Na co je dobré brát ohled, zde se hodnotí služby obchodu, recenze na výrobek se píší jinde. Objednal jste si špičkový vlasec Stroft zabalený v originál balení, který vám byl ihned zabalen, perfektně doručen s veškerou potřebnou komunikací a dokladem o koupi. Jsme si naopak jisti, že vaše objednávka proběhla naopak perfektně, tak jak měla.

Pokud máte výhradu k délce návinu, podotýkáme originál zabaleného výrobku, předpokládáme, že jste návin přeměřil kalibrovaným měřidlem a vaše tvrzení nám podložíte. Velmi rádi vám na naše náklady odešleme nové balení. Pokud tomu tak není, tuto recenzi budeme brát jako pomluvu.
    Dále bychom vám doporučili při navíjení nového vlasce být opatrnější, aby se vám nic nezacuchalo, u tak dobrého vlasce je to velká škoda. Přejeme hodně úspěšně zdolaných ryb na tento špičkový vlasec ...

Obchod nemá potřebu informovat o tom co se děje či neděje!

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za vaši recenzi. Zde máme názornou ukázku nepřečtení popisků u produktu a především potvrzovacího emailu, ve kterém potvrzujeme přijetí objednávky. Pokud zákazník volí platbu předem nebo se při platbě on-line něco nepovede, odesílá systém plně automaticky zákazníkovi podklady pro platbu. Pokud zákazník ani tento email nepřečte a platbu předem neprovede, zásilka logicky není expedována a upomínky k platbě nerozesíláme.

• Vysoká cena

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme vám za váš čas strávený s vyplněním dotazníku. I přesto, že je zboží ihned odesláno a následně bezchybně doručeno, za cenu, která je obvyklá, mrzí nás, že nejste spokojen. Váš názor plně respektujeme, ovšem nevíme co zlepšit. Přejeme vám skvělou sezonu a spoustu skvělých zážitků na rybách.

• Ještě jsem nedostal zboží

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme Vám za Váš čas s vyplněním dotazníku. Objednal jste si produkt, u které bylo a je uvedeno, že není skladem. Jakmile bude v Evropě a následně v ČR opět naskladněn, bude Vám zasláno Vámi objednané množství.

Obchod vpořádku zboží nekvalitní kolíky tenké a vypadly průchodky na upevnění

Reakce obchodu SUMCARI.cz

Děkujeme Vám za Váš čas s vyplněním dotazníku. Pokud s deštníkem bude nespokojeno více zákazníků, vyřadíme jej z nabídky.