• Velký výběr, rychlé dodání

Dobrý den, Lenko,

velice si vážíme Vašeho kladného hodnocení a jsme rádi, že jste spokojená s rychlostí dodání a širokou nabídkou našeho sortimentu. Těšíme se na další spolupráci a přejeme Vám mnoho příjemných nákupních zážitků.

Děkujeme za pěknou spolupráci a přejeme stylovej den :)

Val ze Stylovej

Zkusil jsem poprvé a spokojenost je, takže příště objednám znova další produkty. Velikost délkově odpovídá, ale jsou širší, což jsem očekával (nicméně, to je logicky můj osobní problém, jelikož jsem hubený jak koza a potřeboval bych šířkově velikost XS a délkově S/M). Produkty mají pěkné. Rozhodně doporučím i přátelům.

Dobrý den, Petře,

děkujeme za Vaši skvělou recenzi a za to, že jste si vybral nás pro svůj nákup. Jsme rádi, že produkty odpovídají Vašim očekáváním, a přestože jste narazil na malý problém s velikostí, oceňujeme Váš pozitivní postoj. Těšíme se, že si u nás budete objednávat i příště a věříme, že Vás budeme moci nadále potěšit.

Děkujeme za fajn spolupráci a přejeme stylovej den :)

• objednávku som uhradil 18.3.2024 a dnes 25.3. mi tovar ešte nebol doručený

Dobrý den, Gabriele.

reagujeme na Vaší recenzi.

Je nám líto, že nejste spokojen s našim servisem. Platba se nespárovala automaticky vzhledem k tomu, že jste nezadal variabilní symbol. Poté, ve čtvrtek (21.3.24) jste zaslal potvrzení platby. Finanční oddělení úspěšně zpracovalo Váš požadavek během 2 pracovních dnů, ale o víkendu balíčky neexpedujeme. Dnes Vaše objednávka bude odeslána.

Děkujeme za trpělivost a přejeme stylovej den,

Val ze Stylovej

Super obchod,bleskové doručení,perfektní komunikace,můžu jen doporučit

Krásný den,

je to od Vás moc milé :) Děkujeme za báječnou zpětnou vazbu a přejeme stylovej den!

Těšíme se na další spolupráci,

• rychlá doprava
    • není možnost výměny velikosti zboží, musíte původní balík poslat na vrácení peněz a znovu objednat jinou velikost

Dobrý den, Jane,

děkujeme za skvělé hodnocení! Jsme rádi, že jste ocenil náš servis :)

Je pravda, že neprovádíme výměny. Dokonce je to i první věta na stránce našeho e-shopu viz. "Vrácení zboží". Je nám líto, že zatím nemůžeme nabídnout lepší řešení pro nevyhovující velikost. Jsme e-shop a na rozdíl od kamenných prodejen musíme nejdříve vyčkat na zpětnou zásilku a až poté zpracovat Váš požadavek, avšak do 14 dnů od obdržení vratky. Samozřejmě pokud na konkrétní produkt spěcháte, je na Vás, jestli počkáte na vrácení platby / vystavení voucheru nebo si rovnou vytvoříte další objednávku :)

Děkujeme za pochopení a přejeme stylovej den,

Super všem dopručuji

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za pěknou zpětnou vazbu! Vážíme si toho :)

Přejeme fajn den,

• spolehlivost

Reakce obchodu Stylovej

Celý náš tým děkuje, že jste ocenil náš servis :)

• Kvalita
    • Pěkné a přehledné stránky
    • Kalhoty mi přijdou světlejší než na fotce

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za skvělý feedback :) Jsme nadšení, že jste ocenila nejen kvalitu našich produktů, ale i stránky našeho e-shopu! Jinak rádi bychom uvedli, že sytost barvy produktů se může lehce lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení Vašeho zařízení. Samozřejmě pokud výrobek nesplňuje Vaše očekávání, můžete vrátit produkt ve lhůtě 30 dnů od obdržení balíčku. Více info o vrácení zboží viz. "Vrácení zboží" na našem e-shopu (nebo stačí napsat nám na [email protected] a kolegové ze zákaznické péče Vám sdělí kompletní postup pro vrácení)

Val ze Stylovej

Objednávám ve Stylovej několik let vnukům (161/2, 18) a vždy jsou spokojení, zatím žádné zklamání !

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za úžasnou zpětnou vazbu! Velice si vážíme našich stálých zákazníků a snažíme se stále zdokonalovat, aby měli radost nakupovat u nás :)

• Rychlé dodání, džíny super

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za pěknou zpětnou vazbu. Jsme velice rádi, že jste spokojena s našim produktem :)

Odporučam

Reakce obchodu Stylovej

Mockrát děkujeme za skvělé hodnocení našeho e-shopu :)

• Super komunikace
    • Kvalitní a krásné oblečení
    • Rychlost doručení (2dny)
    • Malý výběr produktů
    • Často chybí velikost
    • Docela vysoké ceny

Jakože celkově super ochchod rád objednám znovu, až bude nová kolelce

Reakce obchodu Stylovej

Jsme potěšeni, že jste ocenil náš zákaznický servis a kvalitu zboží. Stále se snažíme přicházet s něčím novým, proto doporučujeme sledovat naše sociální sítě Facebook a Instagram, kde naskladněné novinky vždy zveřejňujeme :) Děkujeme Vám za recenzi i za nákup. Těšíme se na další spolupráci :)

• Rychlé dodání, kvalitní zboží. To, že mi nesedělo je věcí mé životosprávy. Doporučuji.

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za chválu :) Pokud nejste si jistý s velikostí, příště doporučujeme přidat do objednávky službu "Jednoduché vrácení" (19 Kč) a v případě, že zboží Vám nebude vyhovovat, můžete ho vrátit na naše náklady

Stylové gatě stylový den ❤️

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za fajn feedback a přejeme stylovej den ;)

• Super výběr a velikost odpovídá

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za skvělou zpětnou vazbu :)

• +++

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za skvělé hodnocení :)

Váš tým Stylovej

• Dvakrát zrušená objednávka...a nechápu proč...V pořádku jsem dopředu zaplatila a i tak mi to bylo zrušeno!!!!!

Dobrý den, paní Kličková,

opravdu nás mrzí tato recenze.
    Abychom uvedli recenzi na pravou míru, tak 27.11. jste udělala objednávku u které jste vybrala platbu kartou. Platbu jste však neprovedla, takže systém objednávku po 24h automaticky stornoval. 30.11. jste vytvořila novou objednávku, kterou jste zaplatila. Objednávku jsme hned druhý den odeslali a zásilka vám byla doručena 6.12.

S pozdravem,
    Dominik ze Stylovej

Velmi rychlé odeslání, vše bez problémů.

Reakce obchodu Stylovej

děkujeme za úžasné hodnocení našeho e-shopu :)

S přáním hezkého dne,
    Váš tým Stylovej

Rychle dodání
    Je to dárek, tak uvidíme

vše ok

Mockrát děkujeme :)