• spolehlivost

Reakce obchodu Stylovej

Celý náš tým děkuje, že jste ocenil náš servis :)

• Kvalita
    • Pěkné a přehledné stránky
    • Kalhoty mi přijdou světlejší než na fotce

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za skvělý feedback :) Jsme nadšení, že jste ocenila nejen kvalitu našich produktů, ale i stránky našeho e-shopu! Jinak rádi bychom uvedli, že sytost barvy produktů se může lehce lišit s ohledem na světlo v ateliéru nebo rozlišení Vašeho zařízení. Samozřejmě pokud výrobek nesplňuje Vaše očekávání, můžete vrátit produkt ve lhůtě 30 dnů od obdržení balíčku. Více info o vrácení zboží viz. "Vrácení zboží" na našem e-shopu (nebo stačí napsat nám na [email protected] a kolegové ze zákaznické péče Vám sdělí kompletní postup pro vrácení)

• Rychlé dodání, džíny super

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za pěknou zpětnou vazbu. Jsme velice rádi, že jste spokojena s našim produktem :)

• Super komunikace
    • Kvalitní a krásné oblečení
    • Rychlost doručení (2dny)
    • Malý výběr produktů
    • Často chybí velikost
    • Docela vysoké ceny

Jakože celkově super ochchod rád objednám znovu, až bude nová kolelce

Reakce obchodu Stylovej

Jsme potěšeni, že jste ocenil náš zákaznický servis a kvalitu zboží. Stále se snažíme přicházet s něčím novým, proto doporučujeme sledovat naše sociální sítě Facebook a Instagram, kde naskladněné novinky vždy zveřejňujeme :) Děkujeme Vám za recenzi i za nákup. Těšíme se na další spolupráci :)

• Rychlé dodání, kvalitní zboží. To, že mi nesedělo je věcí mé životosprávy. Doporučuji.

Reakce obchodu Stylovej

Děkujeme za chválu :) Pokud nejste si jistý s velikostí, příště doporučujeme přidat do objednávky službu "Jednoduché vrácení" (19 Kč) a v případě, že zboží Vám nebude vyhovovat, můžete ho vrátit na naše náklady

• Zboží odpovídající fotografiím
    • Kvalita zboží

Dobrý den, Dominiku,

moc děkujeme za Vaši podporu a skvělé hodnocení! Jsme nadšeni, že jste byl spokojen s rychlostí dodání a kvalitou našeho zboží. Vaše spokojenost je pro nás největší odměnou a motivací. Těšíme se na Vaše další nákupy!

S pozdravem,

• Kvalita
    • Ochotný přístup
    • Velký výběr

Dobrý den, Zdeňku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu a za to, že si ceníte náš servis. Máme radost, že jste s našimi službami spokojen a že doporučujete náš obchod. Vždy se snažíme poskytovat ten nejlepší možný zážitek z nakupování, a Vaše slova nás motivují k další práci!

S přáním stylového dne,
    Val ze Stylovej

• Rychlý, spolehlivý obchod, kalhoty sedí perfektně.