V minulých letech byla moje zkušenost s obchodem výborná. Doufám, že stejná bude i letos

Dobrý den, Miládko,

věříme, že budete spokojena i letos :-)

Mějte se hezky a jsme s pozdravem

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za ohodnocení a následné doporučení našeho obchodu.

Mějte se hezky a jsme s pozdravem

Zuzka, Stromkyonline

Původně objednaný stromek měl pokřivený kmen do luku a v interiéru byl nepoužitelný, zákaznický servis ale zareagoval perfektně, skvělá komunikace i vstřícnost od paní Vávrové, jíž tímto moc děkuji. Během dvou dní mi byl bez problémů a nutnosti výměny doručen stromek nový, ten už byl v pořádku. Objednávám od vás už třetím rokem a jsem naprosto spokojená. Díky a krásné svátky!

Reakce obchodu stromkyonline.cz

velice si vážíme Vašeho ohodnocení a důvěry a věřte, že jsme opravdu rádi, že jsme vše vyřešili ku Vaší plné spokojenosti, protože to je vždy pro nás priorita.

Budeme se těšit, že nám zachováte přízeň.

Přejeme Vám krásné Vánoce, pevné zdraví a třeba opět za rok :-)

Zuzka + celý tým stromečků online

• Rychlost, ochota, cena

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za udělené hodnocení a těší nás, že jste byli s našimi službami spokojeni.

Zuzka, Stromkyonline

• Můžete si vybrat datum dodání
    • Můžete si vybrat dle fotky stromek který se vám líbí
    • Nemusíte řešit jak stromek povezete domů, ani se trmacet mezi lidmi
    • Fotka stromku je z jedné strany, na některé straně může být "defect" ale stejně ho dáváme ke zdi, takže nám to případně nevadí.

Objednávám třetím rokem a jsem spokojená. Máte vyřešeny stromek na pár kliknutí včetně doručení domů.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

velice si vážíme Vaší pravidelné důvěry, že se na nás již po několikáté obracíte s výběrem vánočního stromečku. Moc si toho vážíme a těší nás, že vždy vše proběhlo ku Vaší spokojenosti.

Krásné svátky.

Zuzka, Stromkyonline

Služby obchodu využívám již několik let a vždy jsem byla naprosto spokojena. Důkladně zabalený stromek přijde během pár dní a každoročně je perfektní.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za nákup vánočního stromečku a věříme, že i letos Vám udělá velkou radost.

Mějte se hezky a krásné svátky.

Zuzka, Stromykonline

Přišel nám nádherný pravidelný stromek, který nám dělá parádu ve firmě. Doporučujeme!

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za udělené hodnocení, zároveň i za zaslání krásné fotky ozdobeného stromečku, který je vskutku překrásný a i nám dělá velkou radost Vaše spokojenost.

Krásné svátky a mějte se hezky.

• Veliká spokojenost,stromeček je nádherný

Velice doporučuji nákup,vše proběhlo v naprostém pořádku

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za udělené hodnocení a těší nás, že jste byli spokojeni a doporučujete náš obchod dále.

S pozdravem a přáním hezkých svátků

Zuzka, Stromkyonline

vše perfektní, rozhodně doporučuji, vlastně se tak již stalo

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za Vámi udělené hodnocení, které nás opravdu potěšilo a přejeme Vám krásné svátky a třeba zase za rok, se budeme těšit.

Maximální spokojenost. Stromeček je nádherný

Dobrý den, Nikolko,

Zuzka, Stromkyonline

• je možné si přesně vybrat, co chci, ořez stromku do stojanu je perfektní

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za nákup stromečku - těší nás, že jste byli spokojeni a vyhověli jsme Vaším představám.

Krásné svátky a jsme s pozdravem

Zuzka, Stromkyonline

• Krásne stromčeky za dobrú cenu z pohodlia domova. Veľmi rýchly servis. Odporúčam.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

děkujeme za ohodnocení našeho obchodu a jeho následném doporučení. Velice si vážíme Vaší spokojenosti a přejeme krásné prožití svátků a budeme se těšit opět třeba za rok.

• objednávám již 3 rokem a jsem naprosto spokojena

Dobrý den, Ivet,

vážíme si Vaší opakované důvěry a těší nás, že jste pokaždé s výběrem stromečku spokojená.

Mějte se moc hezky a přejeme krásné svátky.

Zuzka, Stromkyonline

• Výborná, flexibilní domluva. Velké poděkování paní Zuzaně Veselé Vávrové, která zajišťuje komunikaci se zákazníky.

Dobrý den, Terezko,

jsme potěšeni Vaším ohodnocením, celý tým se snažíme, abyste Vy, naši zákazníci, byli spokojeni a vše klaplo na výbornou a měli stromeček dle Vašich přání a požadavků.

Jsme rádi, že se tak stalo a přejeme Vám krásné Vánoce a ať se daří.

• Rychlá, efektivní, spolehlivá spolupráce
    • Objednali jsme už asi po3. a jsme opět nadmíru spokojeni jak se stromkem, tak kvalitou komunikace a dopravy

Dobrý den, Kačí,

velice si vážíme Vaší spokojenosti a těší nás Vaše hodnocení. Jsme rádi, že si vždy vyberete stromeček dle Vašich přání a představ.

Mějte se hezky a přejeme krásné Vánoce.

Zuzka, Stromkyonline

Již tuto službu využívám 3. rokem a jsem s nimi velice spokojena. Na telefonu je velmi ochotná paní, která vyřídí objednávku nebo cokoli, velice ochotně.
    Jen tak dále !

Dobrý den, Helenko,

děkujeme za krásné ohodnocení našeho obchodu, velice nás těší, že jste spokojena a že Vám pomůžeme s výběrem a vše dopadne ku Vaší plné spokojenosti.

Mějte se moc hezky, pevné zdraví a krásné Vánoce.

• Perfektní servis

• vstřícnost, rychlost, kvalita

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Krásné svátky a mějte se hezky

Zuzka, Stromkyonline

Stromek zatím nedorazil, protože jsem ho objednala až na poslední týden před Štědrým dnem. Ale mohu se podělit o loňskou zkušenost, kdy mi stromek byl v pořádku dodán domů.

• Rychlé, komunikativní jednání

Snadný výběr stromku dle přehledných kritérií, pružné vyřízení objednávky. Stromek byl pečlivě zabalený a doprava jej nijak nepoškodila.

Dobrý den, Luci,

děkujeme za Vámi udělené hodnocení, těší nás, že Vaše objednávku byla vyřízena ku Vaší plné spokojenosti a doporučujete nás dále.

Krásné svátky a vše nej

Zuzka, Stromkyonlie