• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

• rychlost, spolehlivost, prijemne jednani

vanocni stromecek az domu!!!

Krásný stromeček

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

• Stromeček si vyberu ze zaslaných fotografií. Nakoupila jsem už 2x, loni na poslední chvíli krátce před vánocemi a vždy jsem byla spokojená. Určitě to nebyl poslední nákup.

Nevidím žádné nevýhody.

• velmi rychlá komunikace
    • ochota

• stromek až domů
    • moc hezký stromek
  • nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

• Výběr kvalitního stromu dle potřeb a představ zákazníka.
    • Rychlá reakce obchodu.
    • Žádná

Doporučuji vřele všem, kdo se nechce tahat se stromem sám :-).

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 10 měsíci

• Rychlá komunikace, vše v pořádku, stromek moc hezký :)

• Rychlost a vstřícnost

• Stromky dovezeny az domu

Potrebovala jsem male stromky a na fotogafiich byly opravdu male ,po telefonicke domluve jsem si domluvila vymenu,bylo splneno jak jsme se domluvily,ochota,vstricnost i kdyz to bylo na posledni chvili,pristi rok si objednam znovu,diky

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 10 měsíci

Za zaplacenou cenu bych očekával vyšší přidanou hodnotu zboží, tzn. lepší kvalitu dodané kavkazské jedle. Následně po dodání stromku jsem zjistil, že někteří prodejci jsou ochotní za cenu cca 100-200 korun dovézt vybraný stromek v okruhu 10 kilometrů od města do 24-48 hodin, čehož rád využiji příští rok, protože ušetřím nemalé peníze.

Jinak komunikace s dodáním stromku od vás byla perfektní a zde nemám, co bych vytkl, jen ta vysoká cena za vaši službu je fakt neadekvátní.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Nemyslíme upřímně, že by cena 999 Kč za 2 m českou jedli společně se zasláním fotografií byla přehnaná, ale to je samozřejmě věc názoru. Každopádně všechny ceny jsou na webu zřetelně uvedeny a přesně ten stromek, který jste obdržel, jste viděl na fotce. Nicméně je lepší případně objednat stromeček dříve, než 20.12 v 11 večer, výběr je pak větší :) Jsme každopádně rádi, že Vám stromeček do Boršova i takhle na poslední chvíli dorazil, negativní recenze nás, ale mrzí, protože jsme udělali maximum pro to, abyste od nás stromeček i přes termín obdržel, což se povedlo. Díky Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 10 měsíci

podvádí zakazniky stromek bil křivý

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Naše zákazníky určitě nepodvádíme, vždy zašleme stromek, který si zákazník ze zaslaných fotografií vybere. Nicméně koukal jsem na fotky, které jste obdržel a stromek, který jste vybral a máte pravdu, smrček opravdu dole lehce zahnutý byl, což se moc omlouváme. Určitě to nebylo schválně, kolegové si toho při výběru zjevně nevšimli, což se v těch kvantech stromečků může stát. Škoda, že objednávka byla na poslední chvíli, kdybyste se ozval stromeček bychom Vám samozřejmě vyměnili, takhle Vám aspoň zašleme slevový kod na hodnotu stromku k případnému použití na příští rok. Omlouváme se a přejeme hezký den. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 10 měsíci

Velmi dobré webové stránky, velmi vstřícní prodávající, ochota řešit nákup včetně dovezení stromku až domů (a i vynesemi do patra) aktuální telefonickou domluvou.

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

Stromek byl nádherný,přesně jaký jsem chtěla.
    Jsem velmi spokojena,příští rok opět objednám

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 10 měsíci

• Je možnost výběru podle daných kritérií, výborná komunikace.

• Kvalitně zabaleno, špice upevněna
    • Rychlost domluvy
  • nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

Poprvé, co jsme obstarali stromek přes internet. Zákazník si může vybrat výšku i to, zda jsou větve hustší či naopak řidší. Vybral jsem si také ořez kmene do stojanu. Došly na mail fotky dvou stromků podle zadaných kritérií, zvolil jsem, byl doručen. Krásný stromek. V budoucnu budu už pokaždé nakupovat tímto způsobem a u tohoto podnikatele.

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 10 měsíci

• Doprava do domu a bezproblémová domluva s dopravcem.

Může se vám stát, že dostanete i nestandardní stromek za cenu, která je přitom vyšší než u konkurence. Konkrétně v mém případě dorazil stromek s dvěma kmeny, což na fotce před nákupem nebylo patrné.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, to nás mrzí, asi jsme to v tom množství objednávek přehlédli, kdybyste se na nás obrátil, beze slova bychom Vám zaslali jiný stromek, toto nebylo určitě schválně, posíláme pouze prvojakostní stromky, ale i my se můžeme někdy splést. Pokud nám dáte ještě šanci určitě se to již nestane. Pokud se Vám zdá se stromkem cokoli nestandartního, obratte se na nás a my to určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

• Úžasný stromek s dodáním až domů v požadovaný den. Tím odpadá "rvaní" stromku do auta v obchodu, dovoz k někomu na balkon a pak opět dovoz domů
    • Není to nevýhoda, jen typ - při objednávce stromku bych tam zahrnula i kolonku "požadované datum dodání" aby se to nemuselo psát do poznámky (bála jsem se, aby se to nepřehlédlo).

Živý stromeček kupujeme už několik let, ale nikdy jsme neměli tak krásný jako letos. Věřím tomu, že nikdy už nepojedeme pro stromek do klasického obchodu, tento nákup mi vyhovuje ve všech směrech.

• pohodlný nákup
    • seriózní jednání

Děkuji za perfektní vyřízení mé objednávka. Vše co bylo přislíbeno, bylo splněno.

• Dovoz až domů
    • Možnosti výběru toho pravého stromku
    • Rychlost jednání, profesionalita

Vřele doporučuji. Objednávali jsme stromek již podruhé a naprostá spokojenost. Minulý rok jsme objednávali dokonce až 18. prosince a do Vánoc v pohodě dorazil.