• výběr zboží (11)
  • ochota (8)
  • kvalita zboží (5)

• Pěkné stromy
    • Možnost výběru
    • Rychlá a příjemná komunikace obchodu
    • Nejistota ekologicky šetrného původu stromků

Obchod doporučuji. Nakupovala jsem již podruhé. Jen se budu příště více zajímat odkud stromy jsou. Byly velmi pěkné na prořezy s označením FSC moc nevypadaly.
    Celkově spokojenost :-)

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 3 měsíci

Skvělé, rychlé jednání, nádherný čerstvý stromek, perfektní doručení dle dohody. Příští rok určitě využiji opět.

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

Určitě vyuziji služeb znovu. Líbí se mi, že obchod posílá na výběr 2 fotky reálných stromků, že kterých si zákazník vybere. Kurýr naprosto úžasný a stromeček byl snad hezčí, než kdybych trávila 2 hodiny v nějakém obchodě a vybírala sama. V devet večer jsem poslal objednávku, brzy ráno jsem obdržela fotografie a odpoledne již doručil kurýr. Rozhodně doporučuji.

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 3 měsíci

Obchod je v pořádku, problém je, že stromek nebyl čerstvý, což byl náš základní požadavek. Při požadované ceně stromku je již potom úplně jedno, jestli si ho nechám přivézt přes např. Hornbach - dodají ho také, cena téměř stejná, stromek také není čerstvý. Dodaný stromek byl evidentně uříznutý již několik týdnů a přestože od okamžiku dodání až do 23.12. byl umístěn v nevytápěném suterénu v kbelíku s vodou, bylo zřetelné, že od špičky usychá. V teplé místnosti usychání nabralo na intenzitě, stromek ihned přestal přijímat vodu. Z mnohaletých zkušeností vím, že čerstvě uříznutý stromek (cca před 14 dny) vydrží v teplé místnosti až 6 týdnů bez toho, aby bylo zřetelné usychání, a to i pokud se jedná o smrk.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, Vaše zkušenost nás moc mrzí, stromky opravdu čerstvé jsou, začínají se vyřezávat v posledním listopadovém týdnu a následně se průběžně během prosince dořezávají, což garantujeme. Rozhodně se to tímto způsobem nerealizuje v hobby marketech, ani Vám v nich nezašlou na výběr fotografie konkrétních stromků. Pokud se Vám stromeček nezdál, mohla jste se na nás obrátit a obratem bychom Vám stromeček vyměnili. Je možné, že i vzhledem k letošnímu extrémnímu suchu mohl být ten Váš konkrétně tím nějak dotčen, že např. neměl natažen při řezu dostatek vody, ale to už je ted jedno. Omlouváme se za komplikace a věříme, že pokud nám dáte ještě šanci bude Vaše zkušenost 100 %. Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme pěkný den. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

• Výborný zákaznický servis, zachráněna Vánoce!!!!

Stromky.cz mi zachránily Vánoce! Když jsem zjistila, ze moji už starší rodiče si nemohou dovolit tahat stromek domu, tento obchod mi zachránil Vánoce a na poslední chvíli mi dodali stromeček! Dokonce mi ho přivezli osobně až domu, když už byla kurýrní služba zavřena a tak mě i mým nemocným rodičům pomohli zachránit Vánoce! Děkuji moc!!!!

• Rychlost přípravy stromku
    • Výborná komunikace
  • nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

Naprosto super, vše funguje jak má, doprava a její čas se obchod proaktivně snaží domluvit.

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

absolutně skvělá služba! Po objednávce přijde mail s fotkami stromečků a vy si můžete vybrat konkrétní stromek! doručí hned!

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

• Rychlé, solidní jednání se dpolehlivou dopravou

Výhoda: spolehlivost

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

• Super ochota, vyber a kvalita

Jedním slovem VYNIKAJÍCÍ.
    Skvělá komunikace, velký výběr a rychlé doručení.
    Takto by měl on-line obchod vypadat.
    Jsem naprosto spokojen a budu se do tohoto obchodu v budoucnu určitě vracet.

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

• Rychlost,ochota,vstřícnost.Určitě využiji i příští rok.
  • nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

• Zaslání dvou fotografií stromků a možnost výběru. Nic složitého, je to velmi pohodlné.

I přesto, že nastala komplikace, musím udělit pozitivní hodnocení za výbornou komunikaci a ochotu problém řešit. Koupila jsem si stromek, který měl vadu a bohužel jsem to zjistila až doma, ale prodejce se zachoval výborně a nabídl výměnu stromku za jakýkoliv, dostali jsme stromek mnohem hezčí a větší a děti skákaly metr dvacet vysoko

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

• velmi rychle jednani,velka profesionalita

• Ok fort, spolehlivost, slusnost
  • nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

Kratka doba dodani,vstricnost pri zmene zpusobu doruceni, ochota prizpusobit cas predani.Naprosta spokojenost. A stromek prenadherny, diky.

• Výborná obsluha

• Pohodlně
    • Dobrá kvalita
  • nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 2 měsíci

• Stromek přišel přesně tak jak byl zaslán na fotce, byl nádherný

• Výběr