• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 6 měsíci

Za zaplacenou cenu bych očekával vyšší přidanou hodnotu zboží, tzn. lepší kvalitu dodané kavkazské jedle. Následně po dodání stromku jsem zjistil, že někteří prodejci jsou ochotní za cenu cca 100-200 korun dovézt vybraný stromek v okruhu 10 kilometrů od města do 24-48 hodin, čehož rád využiji příští rok, protože ušetřím nemalé peníze.

Jinak komunikace s dodáním stromku od vás byla perfektní a zde nemám, co bych vytkl, jen ta vysoká cena za vaši službu je fakt neadekvátní.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Nemyslíme upřímně, že by cena 999 Kč za 2 m českou jedli společně se zasláním fotografií byla přehnaná, ale to je samozřejmě věc názoru. Každopádně všechny ceny jsou na webu zřetelně uvedeny a přesně ten stromek, který jste obdržel, jste viděl na fotce. Nicméně je lepší případně objednat stromeček dříve, než 20.12 v 11 večer, výběr je pak větší :) Jsme každopádně rádi, že Vám stromeček do Boršova i takhle na poslední chvíli dorazil, negativní recenze nás, ale mrzí, protože jsme udělali maximum pro to, abyste od nás stromeček i přes termín obdržel, což se povedlo. Díky Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 6 měsíci

podvádí zakazniky stromek bil křivý

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Naše zákazníky určitě nepodvádíme, vždy zašleme stromek, který si zákazník ze zaslaných fotografií vybere. Nicméně koukal jsem na fotky, které jste obdržel a stromek, který jste vybral a máte pravdu, smrček opravdu dole lehce zahnutý byl, což se moc omlouváme. Určitě to nebylo schválně, kolegové si toho při výběru zjevně nevšimli, což se v těch kvantech stromečků může stát. Škoda, že objednávka byla na poslední chvíli, kdybyste se ozval stromeček bychom Vám samozřejmě vyměnili, takhle Vám aspoň zašleme slevový kod na hodnotu stromku k případnému použití na příští rok. Omlouváme se a přejeme hezký den. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 6 měsíci

• Doprava do domu a bezproblémová domluva s dopravcem.

Může se vám stát, že dostanete i nestandardní stromek za cenu, která je přitom vyšší než u konkurence. Konkrétně v mém případě dorazil stromek s dvěma kmeny, což na fotce před nákupem nebylo patrné.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, to nás mrzí, asi jsme to v tom množství objednávek přehlédli, kdybyste se na nás obrátil, beze slova bychom Vám zaslali jiný stromek, toto nebylo určitě schválně, posíláme pouze prvojakostní stromky, ale i my se můžeme někdy splést. Pokud nám dáte ještě šanci určitě se to již nestane. Pokud se Vám zdá se stromkem cokoli nestandartního, obratte se na nás a my to určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 7 měsíci

Stromek už byl zaschlý.Nepojmul už žádnou vodu a barva jehličí už nebyla svěže zelená.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den pane Karle, zasílané stromečky jsou čerstvé, za to ručíme. Váš stromeček se nefrézoval, proto pokud jste dával stromek do vody je někdy nezbytné obnovit cévy stromku čerstvým řezem, aby lépe sál. Pokud se Vám zdálo cokoli nestandartního, měl jste se na nás obráti a my bychom obratem vyřešili reklamaci k Vaší naprosté spokojenosti. S pozdravem Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 3 lety

• zadne
    • vsechny

měli by to zavrit

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, opravdu nechápeme důvod Vaší negativní recenze. Stromek jste objednala 16.12 večer v 17.12 ráno Vám byly zaslány fotky, kdy jste si vybrala jeden ze stromků, obratem jsme Vám volali ohledně dodání, kdy jsme se domluvili na další den ráno. Následně jste nám napsala, že se Vám vlastně žádný ze stromků nelíbí, což se samozřejmě může stát, a domluvili jsme se, že tedy objednávku bez problémů stornujeme, protože v tomto termínu již nebyl nějaký velký výběr stromečků, dle Vámi zadaných parametrů, které bychom Vám mohli zaslat jako další varianty. Nevím tedy upřímně, kde je problém. Nebojte zavírat určitě nebudeme.
    S přáním pěkného dne
    Přemek - stromkyonline.cz