• výběr zboží (11)
  • ochota (8)
  • kvalita zboží (5)
  • nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 3 měsíci

Obchod je v pořádku, problém je, že stromek nebyl čerstvý, což byl náš základní požadavek. Při požadované ceně stromku je již potom úplně jedno, jestli si ho nechám přivézt přes např. Hornbach - dodají ho také, cena téměř stejná, stromek také není čerstvý. Dodaný stromek byl evidentně uříznutý již několik týdnů a přestože od okamžiku dodání až do 23.12. byl umístěn v nevytápěném suterénu v kbelíku s vodou, bylo zřetelné, že od špičky usychá. V teplé místnosti usychání nabralo na intenzitě, stromek ihned přestal přijímat vodu. Z mnohaletých zkušeností vím, že čerstvě uříznutý stromek (cca před 14 dny) vydrží v teplé místnosti až 6 týdnů bez toho, aby bylo zřetelné usychání, a to i pokud se jedná o smrk.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, Vaše zkušenost nás moc mrzí, stromky opravdu čerstvé jsou, začínají se vyřezávat v posledním listopadovém týdnu a následně se průběžně během prosince dořezávají, což garantujeme. Rozhodně se to tímto způsobem nerealizuje v hobby marketech, ani Vám v nich nezašlou na výběr fotografie konkrétních stromků. Pokud se Vám stromeček nezdál, mohla jste se na nás obrátit a obratem bychom Vám stromeček vyměnili. Je možné, že i vzhledem k letošnímu extrémnímu suchu mohl být ten Váš konkrétně tím nějak dotčen, že např. neměl natažen při řezu dostatek vody, ale to už je ted jedno. Omlouváme se za komplikace a věříme, že pokud nám dáte ještě šanci bude Vaše zkušenost 100 %. Děkujeme za zpětnou vazbu a přejeme pěkný den. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 3 měsíci

Stromeček jsem objednala před 11 dny a zatím nebyl dodán.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, omlouváme se za pozdnější dodání, nicméně jsme se Vám týden nemohli dovolat, kdy Vám můžeme stromeček přivézt, ale nakonec se povedlo a věříme, že je tak pěkný, že jsme Vám delší dodání vynahradili :) Nicméně, když si náš telefon uložíte pro příští rok, tak už Vám nebude volat neznáme číslo a můžete ho klidně zvednout :). Krásné Vánoce přeje Přemek a kolektiv stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

Za zaplacenou cenu bych očekával vyšší přidanou hodnotu zboží, tzn. lepší kvalitu dodané kavkazské jedle. Následně po dodání stromku jsem zjistil, že někteří prodejci jsou ochotní za cenu cca 100-200 korun dovézt vybraný stromek v okruhu 10 kilometrů od města do 24-48 hodin, čehož rád využiji příští rok, protože ušetřím nemalé peníze.

Jinak komunikace s dodáním stromku od vás byla perfektní a zde nemám, co bych vytkl, jen ta vysoká cena za vaši službu je fakt neadekvátní.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Nemyslíme upřímně, že by cena 999 Kč za 2 m českou jedli společně se zasláním fotografií byla přehnaná, ale to je samozřejmě věc názoru. Každopádně všechny ceny jsou na webu zřetelně uvedeny a přesně ten stromek, který jste obdržel, jste viděl na fotce. Nicméně je lepší případně objednat stromeček dříve, než 20.12 v 11 večer, výběr je pak větší :) Jsme každopádně rádi, že Vám stromeček do Boršova i takhle na poslední chvíli dorazil, negativní recenze nás, ale mrzí, protože jsme udělali maximum pro to, abyste od nás stromeček i přes termín obdržel, což se povedlo. Díky Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

podvádí zakazniky stromek bil křivý

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Naše zákazníky určitě nepodvádíme, vždy zašleme stromek, který si zákazník ze zaslaných fotografií vybere. Nicméně koukal jsem na fotky, které jste obdržel a stromek, který jste vybral a máte pravdu, smrček opravdu dole lehce zahnutý byl, což se moc omlouváme. Určitě to nebylo schválně, kolegové si toho při výběru zjevně nevšimli, což se v těch kvantech stromečků může stát. Škoda, že objednávka byla na poslední chvíli, kdybyste se ozval stromeček bychom Vám samozřejmě vyměnili, takhle Vám aspoň zašleme slevový kod na hodnotu stromku k případnému použití na příští rok. Omlouváme se a přejeme hezký den. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

• Doprava do domu a bezproblémová domluva s dopravcem.

Může se vám stát, že dostanete i nestandardní stromek za cenu, která je přitom vyšší než u konkurence. Konkrétně v mém případě dorazil stromek s dvěma kmeny, což na fotce před nákupem nebylo patrné.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, to nás mrzí, asi jsme to v tom množství objednávek přehlédli, kdybyste se na nás obrátil, beze slova bychom Vám zaslali jiný stromek, toto nebylo určitě schválně, posíláme pouze prvojakostní stromky, ale i my se můžeme někdy splést. Pokud nám dáte ještě šanci určitě se to již nestane. Pokud se Vám zdá se stromkem cokoli nestandartního, obratte se na nás a my to určitě vyřešíme k Vaší spokojenosti. Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 1 rokem

Stromek už byl zaschlý.Nepojmul už žádnou vodu a barva jehličí už nebyla svěže zelená.

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den pane Karle, zasílané stromečky jsou čerstvé, za to ručíme. Váš stromeček se nefrézoval, proto pokud jste dával stromek do vody je někdy nezbytné obnovit cévy stromku čerstvým řezem, aby lépe sál. Pokud se Vám zdálo cokoli nestandartního, měl jste se na nás obráti a my bychom obratem vyřešili reklamaci k Vaší naprosté spokojenosti. S pozdravem Přemek stromkyonline.cz

• nakoupil v obchodě stromkyonline.cz před 3 lety

• zadne
    • vsechny

měli by to zavrit

Reakce obchodu stromkyonline.cz

Dobrý den, opravdu nechápeme důvod Vaší negativní recenze. Stromek jste objednala 16.12 večer v 17.12 ráno Vám byly zaslány fotky, kdy jste si vybrala jeden ze stromků, obratem jsme Vám volali ohledně dodání, kdy jsme se domluvili na další den ráno. Následně jste nám napsala, že se Vám vlastně žádný ze stromků nelíbí, což se samozřejmě může stát, a domluvili jsme se, že tedy objednávku bez problémů stornujeme, protože v tomto termínu již nebyl nějaký velký výběr stromečků, dle Vámi zadaných parametrů, které bychom Vám mohli zaslat jako další varianty. Nevím tedy upřímně, kde je problém. Nebojte zavírat určitě nebudeme.
    S přáním pěkného dne
    Přemek - stromkyonline.cz