• spolehlivý

Komunikace s obchodem perfektní, stoprocentní dodržení termínu a doprava spolehlivá. včetně velmi ochotného pana řidiče.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi, vždy celý náš pracovní tým potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen.

• Výborná komunikace
    • Židle jsou kvalitní,krasne

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

objednávka byla rychle vyřízena

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.

• Velký výběr
    • Příjemný personál, poradili mi během telefonátu s dotazem
    • Rychlé dodání zboží
    • Kvalitní zboží

Potřebovali jsme rychle židli pro babičku, po telefonu paní poradila jaké jsou skladem, kdy a jak objednat aby to bylo doručeno co nejdříve. V pondělí ráno objednáno, ve čtvrtek doručeno, za nás super.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi, vždy celý náš pracovní tým potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen.

• Nemám co hodnotit, je to již týden od objednání, ale zatím nemám zboží ani žádnou zprávu, hlavně že už přišlo hodnocení obchodu. Dlouhá dodací lhůta, to je zatím jediné co mohu hodnotit. Řekla bych že hodnocení by mělo následovat až po dodávce zboží?

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Co se termínu doručení týká, tak ten se většinou pohybuje okolo 10 dní. Do e-mailu jsme Vám poslali 2 termíny doručení. V tomto týdnu je ten první a zboží je připraveno k expedici. Hodnocení my nezasíláme, jedná se o automatický e-mail. Můžete na něj samozřejmě reagovat až po předání Vaší objednávky, nebo na něj reagovat nemusíte vůbec.

Včasnost dodávky, solidní provedení zboží.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

jsme spokojení

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.

Vše bylo naprosto v pořádku. Rychlá reakce dodavatele, komunikace atd.

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Velice vstřícné jednání.Paní byla velmi příjemná a bez problémů mi pomohla s mým požadavkem

Reakce obchodu STRAKOŠ

• jasné a přehledné, příjemné

Reakce obchodu STRAKOŠ

Na terrmínu dodávky zboží jsme se s dodavatelem dohodli, předpokládám, že vše bude v pořádku.

Reakce obchodu STRAKOŠ

• dobře a přehledně udělané stránky, rychlá komunikace

jsem spokojená s kvalitou dodaného zboží i rychlostí dodání

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Nedodržení dohodnutého termínu dovozu židlí bez zavolání,sms,vysvětlení.Paní mi dnes dopol.zavolala(17.1.2023,že zboží dovezou mezi 17-18-tou hod. a že se řidič předem ozve.Změnila jsem si proto odpolední program dětí,placené kroužky -a nic,žádná sms,volání ani dovoz.Chápu,že může cokoliv nevyjít,ale právě proto máme tel.čísla,mejly,podobné kontakty ke komunikaci.Takže zítra mám opakovat totéž nebo jak??!Pokud k tomu dojde ještě jednou objednávku zruším.pracuji ve školství,v určité době nemohu a když si to podle Vás zařídím nějak vázne snaha o vysvětlení.Komárková T.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojení. Co se termínu doručení týká, tak je oznámován, telefonicky nebo v případě nezastižení SMS zprávou, nejpozději den před doručením. Ne v daný den. Přepravní společnost volá předem, aby jste si mohla vyhradit den i přibližnou hodinu. Stačí si jen pečlivě daný termín poznačit a už jen čekat na telefón řidiče, který ještě volá půl hodiny před samotným příjezdem. Nemusíte tak čekat celý den na uvedené adrese.

• Rychlá a bezproblémová komunikace
    • Ochota a vstřícnost
    • Zaslání vzorků materiálu na požádání
    • Krásné a kvalitní zboží
    • Žádné - byli jsme absolutně spokojeni!

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Den před vánoci nám paní ochotně vydala neobjednané zboží

Rychlí dodání spokojen.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne. Ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

Zboží dorazilo cca za 7-10 dnů naprosto v pořádku, řidič ochotný, gauč pohodlný

Reakce obchodu STRAKOŠ

V době předvánočního shonu naprosto nevšední ochota a vstřícnost vůči nadočkavému zákazníkovi.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Jsem velice spokojena, zboží došlo v perfektním stavu, poděkování též patří i panu řidiči, který objednávku doručil.

Rychlé jednání

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší referenci a přeji Vám příjemný zbytek dne.