• kvalita zboží (16)
  • ochota (10)
  • nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 2 týdny

• Skvele zboži a vynikajici pracovnici
  • nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 1 měsícem

zřejmě polské výrobky, stůl dřevotříska, popis materiálu není v nabídkách uveden, docela zklamání, kování na desce stolu příšerné

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 2 týdny

• doručení až do bytu
  • nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 1 měsícem

• Židle jsou jinak stabilní a dobře se na nich sedí
    • Termíny dodání nebyly dodrženy,až po telefonickém připomenutí přišlo zboží do týdne
    • Objednané židle nemají stejný odstín dřeva,u některé je levá noha světlejší,u další pravá,nebo rám židle má trošku jiný odsín
  • nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 3 týdny

• dobré informace a foto na webu

• Ochota

OK

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 3 měsíci

Se zbožím jsem maximálně spokojená jen mě mrzí že u stolu pod neporušeným obalem byla poškrábaná noha. Vrypy jsou hluboké. Naštěstí na malém kousku . Reklamaci jsme neuplatnily.

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 3 měsíci

• Zboží, u kterého obchod uvádí dostupnost skladem a dobu dodání 7 - 10 dní nemají ještě smontované. Dodání nakonec trvalo 7 týdnů.
    • Po tom co nám byla oznámena doba dodání, jsme objednávku zrušili. Obchod nijak nereagoval a zboží nám nakonec přivezli.

Velká vstřícnost a ochota

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 1 měsícem

• Ochotný personál, reagují na sms i emailové dotazy. Seriózní firma.
  • nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 1 měsícem

dostaly jsme dva termíny na dodání zboží a nedorazilo

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 2 měsíci

• velký výběr. kvalita zpracování

malinko delší čekací doba než bylo v prvotním emalu avizováno

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 1 měsícem

Koupili jsme již jedny židle do jídelny, jsou pevné, jsme s nimi spokojeni. Od jiné firmy máme v kuchyni židle z roku 2013, jsou v havarijním stavu a v podstatě neopravitelné. Od nových židlí od firmy Strakoš očekáváme, že budou tak dobré, jako ty, které jsme koupili do jídelny.

• Super domluva a ochota
  • nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 2 měsíci

Po měsíci čekání jsem objednávku stornovala,nikdo se neozval,objednávka byla vytvořena 4.1.2019

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 1 měsícem

Jsem spokojena hlavně s tím, že mi bylo zboží včas a v pořádku doručeno do domu a nemusela jsem nikde jezdit po nějakých prodejnách. Jako starší osoba oceňuji pohodlí.

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 2 měsíci

Doba dodání, i prvotní komunikace skvělá, ale při dodání vyložil řidič zboží na jiné adrese (55 kilometrů od mého bydliště). Chápu, může se stát, ale co následovalo potom... Nejprve jsem dostal možnost, dojet si pro zboží sám. Nakonec jsme se domluvili, že zboží na špatné adrese vyzvednou a přivezou další týden. Paní ovšem už "moje" krabice rozdělala a tak jsem požadoval zboží originálně zabalené (nové - s tímto firma strakos.eu souhlasila). Zároveň jsem požadoval, aby mi zboží bylo dodáno až po čtvrté odpolední, protože jsem si na první dodání bral dovolenou a kvůli chybě dodavatele jsem nechtěl plýtvat další (s tímto firma strakos.eu souhlasila). Další informace byla, že přivezou zboží mezi dvanáctou a čtrnáctou, což jsem neakceptoval. Potom, bez dalšího upozornění dorazil řidič v půl čtvrté (byl jsem na cestě z práce a musel si holt počkat) a navíc přišel nábytek evidentně rozbalený (od paní, která moje zboží dostala týden předtím). Výsledkem jsou chybějící součástky a uštíplý růžek na jedněch dvířkách. DĚKUJU PĚKNĚ!!!

• nakoupil v obchodě STRAKOŠ před 1 měsícem

• Vstřícnost super jednání a ochota