• Již jednou jsme zde kupovali jídelní set do bytu. Do nového baráčku jsme uzná jiným výrobcem neuvažovali. Kvalitní výrobky za dobrou cenu.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

Spokojenost se službami obchodu

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi, vždy celý náš pracovní tým potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen.

• skvělá komunikace

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Dobrá cena, kvalita i komunikace s obchodem.

Maximální spokojenost.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Nemám nejmenších výhrad. Jsem spokojená.

• Vse O.K.

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Velký výběr zboží za přijatelné ceny
    • žádná expozice , kde by bylo možno zboží fyzicky vyzkoušet

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaši recenzi. Protože je naše firma zaměřená na internetový prodej, ano, vlastní prodejnu ani vzorkovnu nemáme, ale běžně posíláme vzorky dřívek a látek, abychom Vám výběr a barevnou kombinaci usnadnili.

Spolehlivý obchod.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi, vždy celý náš pracovní tým potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen.

rychlost dodani

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

Super kvalita židlí. Krásný design. Rychlé vyrobení a doručení.
    Naprostá spokojenost. Doporučuji.

• dobře zabaléné zboží

Díky dobrému obalu se předešlo poškození desky. Obal absorboval průniky hrany jiného dopravovaného zboží

zboří objednáno 30.3.2023
    na stránkách měli u mého zboží dostupnost SKLADEM dodání do 14ti dnů a realita je dle informací obchodu:
    Termín doručení je 12.-14.4. nebo 17.-21.4.2023. Termín je předběžný, může se změnit. a místo zboží přišel dotazník spokojenosti- co víc dodat :-D

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Co se termínu doručení týká, tak ten se většinou pohybuje okolo 10 dní. Když se zaměříme na Vaši objednávku, dnes je 7 dní ode dne vytvoření Vaši objednávky. V příštím týdnu Vám bude věšák doručen, tzn. že bude dodržen první oznámený termín. Když si tedy spočítate dny, dostanete se na číslo 14.

U dotazníku se jedná o automatický e-mail, který bohužel my nezasílame. Mohla jste na něj samozřejmě reagovat až po předání Vaší objednávky, nebo na něj nereagovat vůbec.

• Rychlé vyřízení objednávky. Zboží zatím nerozbaleno.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Velká spokojenost! Kvalitní nábytek za příznivou cenu. Výborná komunikace včetně dopravy.

o.k.

Děkuji za Vaši recenzi.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.

• Super ceny
    • Výběr

S nákupem jsem spokojena. Výrobek se dal v pohodě sestavit, nic nechybělo, což se u některých jiných prodejen říct nedá. Navíc chválím cenově přijatelnou přepravu. Výběr nábytku je tak akorát. Byla jsem den předem telefonicky i písemně informována, kdy zboží dorazí. Doporučuji.

• spolehlivý

Komunikace s obchodem perfektní, stoprocentní dodržení termínu a doprava spolehlivá. včetně velmi ochotného pana řidiče.

• Výborná komunikace
    • Židle jsou kvalitní,krasne

objednávka byla rychle vyřízena

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.