Objednávám již poněkolikáté - naprostá spokojenost!

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. O to víc nás potěší, když se do našého obchodu vrátite. Přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Dodání zboží trvalo trochu déle, ale o všem jsme věděli, komunikace velmi dobrá
    • Kvalitní zboží za rozumnou cenu
    • Velký výběr židlí i potahových látek

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Na stránkách mají průměrné doručení 10 dnů, zboží jsem objednala 21. 7. , na základě zprávy s číslem účtu jsem zaplatila 25. 7. a nyní stále čekám. První termín doručení je mezi 10. - 12. 8. a další termín 15. - 19. 8. , ale zatím bez záruky. Uvedené zboží mají podle stránek skladem.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Co se termínu doručení týká, tak ten se většinou pohybuje okolo 10 dní (z reakcí zákazníků je aktuálně 9 dní). V období, kdy jsou celozávodní dovolené, je třeba počítat s tím, že termín doručení může být i delší. Dále je třeba si uvědomit, že mnoho zboží je připraveno tzv. v polotovaru, kdy je prakticky hotové, jen se barevně doděláva dle přání každého zákazníka. Děkujeme za Vaše pochopení a věříme, že v případě Vašeho dalšího nákupu, budete s námi spokojeni :-)

seriozní jednání, rychlá dodávka

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.

Výhodný poměr ceny a kvality.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

• Slibem nezarmoutis

Domluvili jsme se na termínu po 7. 7. 2022

Dobrý den. Objednala jsem pro vnučku celý dřevěný set: lavici, stůl, dvě zidlicky. Je to úžasné, krásné zpracování. Myslím, že vydrží věky. Malá si jej hned oblíbila. Krásná práce. Ať se vám moc daří a ještě jednou děkuji celému týmu.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

spolehlivý obchod.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.

Dobrý den, vše proběhlo ok. Perfektní spolupráce. Mohu jen doporučit. Brandl.

Reakce obchodu STRAKOŠ

• zboží na skladu ještě nemám

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za recenzi. Jedná se o automatický e-mail, který bohužel my nezasílame. Můžete na něj samozřejmě reagovat až po předání Vaší objednávky, nebo na něj reagovat nemusíte vůbec.

• Krátká čekací doba na objednávku

Reakce obchodu STRAKOŠ

• Židle přesně podle objednávky. Hlavně barevně. Taky byli už složený. Jenom jsem je vybalila a postavila ke stolu. Za mě 100 palců. A dovoz po republice nejlevnější.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi, vždy celý náš pracovní tým potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen.

Perfektní komunikace. Vyšli mně vstříc i s nestandardními požadavky k objednávce.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkujeme za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti.

Velmi kvalitní práce.

Reakce obchodu STRAKOŠ

• velký výběr za příjemné ceny
    • kvalitní zboží
    • skvělá komunikace a rychlé dodání

• Velký výběr, kvalita

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaší recenzi a přeji Vám příjemný zbytek dne.

Poprvé jsem si objednala nábytek pomocí internetu. Byla jsem moc, opravdu moc spokojená. I když se vloudila maličká chybička, všechno jsme zvládli. Chtěla bych moc poděkovat za vstřícnost. Ještě jsem se s takovou ochotou a trpělivostí nesetkala. A za to vám všem ještě jednou děkuji.
    Kéž by bylo více takových internetových obchodů.

Reakce obchodu STRAKOŠ

Děkuji za Vaši recenzi. Vždy se snažíme dělat vše pro to, aby naši zákazníci byli spokojeni. Přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti a spokojenosti.

• rychlost, slušné jendnání, ochota

Zboží byxlo rychle dodáno, komunikace na jedničku, prostě nemůžu si stěžovat, výnikající

Reakce obchodu STRAKOŠ

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi, vždy celý náš pracovní tým potěší, když víme, že je náš zákazník se zbožím spokojen. Přeji Vám, ať Vám zboží slouží dlouhodobé radosti.

objednavala jsem po prve