• Vse zarizenon ihned přes internet

Very good online shop. Bought a gift for Christmas. I am satisfy

• Online
    • Jednoduchost
    • Zatim nic

• rychlost, ochota

Spokojenost s objednávkou. Skvěle zabaleno. Milý personál a rychle odbavení.

• +

Za mě spokojenost a splnění očekávaní.

• Rychlé
    • Jednoduché
    • Levné

Objednáno a doručeno online

• Dáreček k dárkovému balení

Ještě jinak nevyužito

• -

Klasicky obchod. Rychle objednaní bez zbytečných prodlužování.

• Elektronický voucher na počkaní

Rychlost

Zaplatila jsem zážitek a nic mi nepřišlo.

• Stále čekám na dodání poukazu a nic.Slibuji že je to na cestě den za dnem ubíhá a ani zprávička

• nápaditost

nemá

• Volal jsem, nezvedají telefon. Psal jsem, neodepisují. Byl jsem osobně na pobočce, nikdo tam nebyl...

Zbytečný otrava s takovou společností

• Lokalita
    • Personal
    • Servis
    • Baleni
    • 5. patro

Vse splneno.

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme vám za vaši skvělou recenzi. Jsme nesmírně potěšeni, že jste byl(a) s našimi službami a zážitky tak spokojen(a).

Vaše podpora je pro nás velmi důležitá, a jsme vděční, že jste si vybral(a) právě náš zážitkový portál. Doufáme, že nás brzy navštívíte znovu při výběru dalšího úžasného dobrodružství.

Děkujeme vám ještě jednou za vaši spokojenost a za to, že jste s námi sdílel(a) vaši pozitivní zkušenost.

• 1. Velký výběr
    • 2. Příjemný personál
    • 3. Pří osobním vyzvednutí, davaj čokoládu

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme za vaši ohromně pozitivní recenzi! Vaše slova nás velmi potěšila a jsou pro nás neocenitelnou motivací k dalšímu zdokonalování našich služeb. Jsme hrdí, že jsme mohli přispět k vašemu nezapomenutelnému zážitku.

Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout vstřícný a profesionální servis od začátku do konce. Vaše nadšení nás motivovalo, abychom se ještě více snažili překonat vaše očekávání.

Tým zážitkového portálu

Stips.cz je jedním z nejlepších eshopů, které jsem kdy použila pro nákup zážitků. Jejich široká nabídka zahrnuje mnoho různých aktivit, které uspokojí každého, od dobrodruhů po milovníky umění. Už při prvním pohledu na webové stránky je zřejmé, že se jedná o profesionální a dobře organizovanou platformu.

Jednou z největších výhod Stips.cz je snadnost použití. Navigace na webu je přehledná a intuitivní, což mi umožnilo snadno vyhledat zážitek, který mě zaujal. Prohledávání kategorií, filtraci podle cen nebo lokalit bylo velmi snadné a rychlé. Stránky zážitků obsahují podrobné informace, jako jsou popisy, fotografie a hodnocení od ostatních zákazníků, což mi pomohlo udělat informované rozhodnutí.

Samotný proces rezervace byl také velmi jednoduchý a pohodlný. Po výběru zážitku jsem snadno vyplnila potřebné údaje a provedl platbu. Poté jsem obdržel potvrzující email s veškerými informacemi a instrukcemi k zážitku. Měla jsem tak jistotu, že je všechno připraveno a že se nemusím o nic starat.

Jedním z aspektů, který mě na Stips.cz velmi potěšil, byla kvalita poskytovaných služeb. Zážitky, které jsem si zakoupil, byly skvěle zorganizované a plně odpovídaly popisu na webu. Personál, který se o nás staral během zážitku, byl profesionální, přátelský a dobře se vyznal v dané oblasti. Měla jsem pocit, že jsme v dobrých rukou a že se dělá všechno pro to, abychom si užili co nejvíce.

Dalším pozitivním aspektem Stips.cz je jejich skvělý zákaznický servis. Když jsem měla dotaz ohledně mé rezervace, obrátil jsem se na jejich zákaznickou podporu a byl jsem mile překvapen rychlostí a ochotou, s jakou mi odpověděli. Skutečně se mi dostalo individuální pozornosti a cítil jsem se jako důležitý zákazník.

Celkově vzato, Stips.cz je vynikající eshop, který nabízí skvělé zážitky a provádí rezervace na ně. Jejich snadné použití, kvalitní služby a skvělý zákaznický servis mě přesvědčily, že se jedná o spolehlivý a profesionální obchodník. Určitě se sem ráda vrátím při hledání dalších zážitků a vřele doporučuji Stips.cz každému, kdo hledá vzrušující a nezapomenutelné zážitky!

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme vám za vaši krásnou recenzi ohledně našeho zážitkového portálu. Jsme velmi rádi, že jste byl(a) s našimi službami spokojen(a) a že jste si u nás užil(a) skvělý zážitek.

Vaše slova nás motivují a potěšily nás. Naše snaha je neustále zlepšovat naše služby a nabídnout vám nejlepší zážitky, které si zasloužíte.

Děkujeme vám za vaši důvěru a za to, že jste si vybral(a) náš zážitkový portál pro vaše dobrodružství. Jsme rádi, že jsme vás mohli potěšit a přispět k vašemu pozitivnímu zážitku.

Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo budete chtít prozkoumat další skvělé zážitky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli uspořádat další nezapomenutelná dobrodružství.

• Rychlost vyřízení
    • Přehledný web
    • Velký výběr
    • S pohodlí domova

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme vám za vaši ohlasy na naši služby a za vaši pozitivní recenzi. Vaše poděkování je pro nás velkou motivací a potěšením. Jsme rádi, že jsme vás mohli potěšit a přispět k vašemu pozitivnímu zážitku s našimi zážitky. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a těšíme se na další možnost vás potěšit a uspořádat další nezapomenutelná dobrodružství. Děkujeme vám za vaši důvěru a že jste si vybral náš zážitkový portál. S pozdravem, Tým zážitkového portálu

• Dostupnost
    • Balení
    • -

Plavba po Vltavě byla skvěla

Reakce obchodu Stips.cz

Vaše podpora a důvěra jsou pro náš tým cenné a děkujeme vám, že jste si vybral právě náš zážitkový portál pro vaše dobrodružné chvíle. Jsme tu pro vás s otevřenou náručí a rádi vám pomůžeme najít další úžasné zážitky, které vás nadchnou.