• Dostupnost
    • -

Plavba po Vltavě byla skvěla

Reakce obchodu Stips.cz

Vaše podpora a důvěra jsou pro náš tým cenné a děkujeme vám, že jste si vybral právě náš zážitkový portál pro vaše dobrodružné chvíle. Jsme tu pro vás s otevřenou náručí a rádi vám pomůžeme najít další úžasné zážitky, které vás nadchnou.

• Personal

Stalo to 250 Kč, ale vypada na celých 300 :)

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme vám za vaši kladnou recenzi ohledně našeho zážitkového portálu. Jsme velmi rádi, že jste byla spokojena s našimi službami a že jste si u nás užila skvělý zážitek.

• Velký výběr
    • Ceny
    • Trochu pomalý stránky

Pro shrnutí kromě tě rychlostí stránek, vše ostatní bylo na vysokém úrovní

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme vám za vaši kladnou recenzi ohledně našeho zážitkového portálu. Vaše spokojenost a podpora jsou pro nás velkou motivací.

Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout skvělý zážitek a že jste byl s našimi službami spokojen. Vaše uznání nás těší a těšíme se na další příležitost vám přinést nezapomenutelné dobrodružství.

Děkujeme vám za váš čas a za to, že jste si vybral náš zážitkový portál. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo budete chtít prozkoumat další skvělé zážitky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli uspořádat další úžasná dobrodružství.

S pozdravem,
    Tým zážitkového portálu

• Praha

Very good.

• Dostupnost
    • Množství
    • Výběr
    • Pracovní doba až od 10 hodin.