• 1. Velký výběr
    • 2. Příjemný personál
    • 3. Pří osobním vyzvednutí, davaj čokoládu

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme za vaši ohromně pozitivní recenzi! Vaše slova nás velmi potěšila a jsou pro nás neocenitelnou motivací k dalšímu zdokonalování našich služeb. Jsme hrdí, že jsme mohli přispět k vašemu nezapomenutelnému zážitku.

Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout vstřícný a profesionální servis od začátku do konce. Vaše nadšení nás motivovalo, abychom se ještě více snažili překonat vaše očekávání.

S pozdravem,
    Tým zážitkového portálu

• Rychlost vyřízení
    • Přehledný web
    • Velký výběr
    • S pohodlí domova

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme vám za vaši ohlasy na naši služby a za vaši pozitivní recenzi. Vaše poděkování je pro nás velkou motivací a potěšením. Jsme rádi, že jsme vás mohli potěšit a přispět k vašemu pozitivnímu zážitku s našimi zážitky. Vaše spokojenost je pro nás důležitá a těšíme se na další možnost vás potěšit a uspořádat další nezapomenutelná dobrodružství. Děkujeme vám za vaši důvěru a že jste si vybral náš zážitkový portál. S pozdravem, Tým zážitkového portálu

• Velký výběr
    • Ceny
    • Trochu pomalý stránky

Pro shrnutí kromě tě rychlostí stránek, vše ostatní bylo na vysokém úrovní

Reakce obchodu Stips.cz

děkujeme vám za vaši kladnou recenzi ohledně našeho zážitkového portálu. Vaše spokojenost a podpora jsou pro nás velkou motivací.

Jsme rádi, že jsme vám mohli poskytnout skvělý zážitek a že jste byl s našimi službami spokojen. Vaše uznání nás těší a těšíme se na další příležitost vám přinést nezapomenutelné dobrodružství.

Děkujeme vám za váš čas a za to, že jste si vybral náš zážitkový portál. Pokud budete mít v budoucnu další přání nebo budete chtít prozkoumat další skvělé zážitky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu, abychom vám pomohli uspořádat další úžasná dobrodružství.

S pozdravem,
    Tým zážitkového portálu

• Komunikace a péče za jedna
    • Velký výběr akcí

• Balení
    • Dostupnost
    • Množství
    • Výběr
    • Pracovní doba až od 10 hodin.