• nakoupil v obchodě Srneczek před 2 týdny

• Seriózní.

Nakupovani probehlo bez problemu

• nakoupil v obchodě Srneczek před 3 týdny

Velice rychlé dodání. Vše v pořádku.

• Rychlé, spolehlivé
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 1 měsícem

Kupovala jsem si látkové kapesníky, ale přišlo mi zvláštní, že balení 6 kapesníků ve stejné barvě stojí víc než balení 6 kapesníků v různých barvách. Problém je, že jsem chtěla ty různobarevné, ale ty stojí pod 300, takže bych k nim musela objednat ještě něco a momentálně jsem nic dalšího z nabídky nepotřebovala. Tak mám šeříkové, jsou pěkné, ale stejně je mi líto, že nemám ten mix. Chápu, že je potřeba nastavit nějakou minimální hodnotu objednávky, jen nechápu, proč mají balení kapesníků různé ceny. Ale musím říct, že kvalita vypadá skvěle a doufám, že budou dlouho sloužit!

• nakoupil v obchodě Srneczek před 2 měsíci

• vstřícná komunikace
    • zboží skladem
    • vyšší cena oproti podobným obchodům, ale nijak dramaticky
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 3 měsíci

Rychlost, spolehlivost, ochota, ... super!

• nakoupil v obchodě Srneczek před 3 měsíci

• Kvalitne popsane vyrobky s jejich uziti
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 3 měsíci

• nic jsem zatím nedostal

I po urgenci a poptávce u uloženky DAVKOM Litovel,nikdo o mojí položce nic neví a ani není na cestě.Shrnuto tedy- po čtrnácti dnech nic nemám a kde je mnou objednaný produkt nikdo neví.Dnes se tomu již směji a víc o této firmě nechci slyšet.

Reakce obchodu Srneczek

Příjemné dopoledne,

mrzí nás, že se situace takto zkomplikovala. Kolega Vám v emailu již cca před týdnem dával vědět, že jsme zjistili, že došlo k poškození zásilky dopravcem a situaci řešíme. Bohužel, jakmile předáme balíček do rukou dopravců, nemáme již informace, zda došlo k jeho poškození nebo nedoručení. Většinou se k nám tyto informace dostávají se zpožděním.

Kolega Vám proto nabízel odeslání nového zboží tak, abychom celou situaci vyřešili rychleji než se k celému řešení vyjádří dopravce, a slevový kupon na další nákup, byť vzniklá situace nebyla způsobena naší chybou. Bohužel od Vás zatím nemáme žádnou další reakci, jak si přejete situaci řešit.

Dejte nám tedy, prosím, vědět. Kolega se Vás pokusí znovu kontaktovat.

Děkujeme za pochopení!

Jirka ze Srneczka

• skvělý servis
    • prvotřídní sortiment
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 4 měsíci

Obchod mě baví díky svému přístupu k životnímu prostředí, svými názory, doporučeními a radami.

• Ochota
    • Kvalita

Obchod Srneczek absolutně doporučuji, pan na online podpoře byl velmi ochotný a milý, vše proběhlo hladce. Maximální spokojenost. Pratelné odličovací tamponky jsou úplně bezvadné. Za mě big yes!

• nakoupil v obchodě Srneczek před 4 měsíci

Trochu menší problém s obsahem balíčku, ale vše rychle vyřešeno přes telefon, super komunikace obchodu.

• ekologicke baleni
    • produkt prisel v neprimerene velike krabici

Reakce obchodu Srneczek

Příjemný den,

máte pravdu - může se stát, že výjimečně pošleme zboží i ve větší krabici, než by byl ideál. :) Nemáme totiž vždy dostupné všechny možné velikosti a rozměry, protože využíváme jen 100% recyklované krabice, které svážíme z jiných firem a obchodů. Ty by je totiž v opačném případě vyhodily jako odpad.

Fajn den,

Jirka ze Srneczka

• nakoupil v obchodě Srneczek před 5 měsíci

• Kvalitní zboží, spolehlivé dodání, dobrá komunikace.

Obchod doporučuji.

• nakoupil v obchodě Srneczek před 6 měsíci

• pěkný eshop,dobrý věběr spolehlivost

• nakoupil v obchodě Srneczek před 6 měsíci

Rychlé solidní. Zboží SUPER! Určitě budu nakupovat i nadále.

Vše OK.

• Produkty v bio-kvalitě