• nedodání zboží
    • nekomunikace
    • nevrácení peněz

Obchod Srneczek po vlastní zkušenosti nedoporučuji.
    27.1.2019 jsem objednala zboží, zaplatila platební kartou. V systému se jim ztratila adresa výdejního místa Zásilkovny, které přestože jsem opětovně zaslala na jejich e-mail i prostřednictvím sms, tak zboží nebylo zasláno. 5.2. jsem zasílala e-mail s dotazem, jak to s dodáním zboží vypadá - bez jakékoli odezvy. Několikrát jsem jim volala - bez odezvy. Zažádala jsem znovu o zaslání zboží nebo vrácení peněz - bez odezvy. Dnes je 19.2. 2019, nemám ani zboží, ani peníze a obchod nekomunikuje. Vzhledem k tomu, že jsem již vyčerpala všechny možnosti vyřešit případ smírnou cestou, svoje nároky budu nyní obhajovat právní cestou. Svá práva budu hájit také stížností na tuto firmu u České obchodní inspekce.

Hana Kryštofová, č. obj. 19210006

• sortiment
    • nekomunikace

V obchodě jsem minulý týden nakoupila podruhé. První nákup byl bezproblémový. Tentokrát místo jedné objednané položky přidali sice stejný produkt ale v polovičním balení (že balík šel o den později bez jakéhokoliv důvodu, to bych pominula, to je prkotina). Na maily nereagují, telefony nikdo nezvedá. Nu což, stejné zboží se dá seznat i jinde.

• nakoupil v obchodě Srneczek před 1 měsícem

• sortiment, balení, možnost zaslání do Zásilkovny

V objednávce byl jeden produkt zaměněn za jiný. Reklamace byla kladně vyřízena a do 14-ti dnů byl zaslán objednaný produkt.

• nakoupil v obchodě Srneczek před 1 měsícem

Zboží mi přišlo nekompletní. Obchod nekomunikuje, nedá se dovolat, nikdo na uvedeném telef. čísle telefon nezvedá, na e-mail neodpovídají. Nedoporučuji !!!

• nakoupil v obchodě Srneczek před 1 měsícem

• Zbozi mi nedorazilo,navic kdyz jsem volala do obchodu nikdo mi to nezvedal (a to jsem zkoušela 3dny) a na e-mail mi nikdo neodpovedel.

Obchod nedoporucuji!!!

• nakoupil v obchodě Srneczek před 1 měsícem

Balíček přišel zhruba po týdnu od objednání (bez upozornění na delší dobu dodání) a přišla pouze polovina objednaného zboží. (1 věc ze 2) Komunikace s obchodem je velmi nepružná - na odpovědi čekám v řádech dní. Zástupce firmy mi napsal, že při balení balíčku zjistili, že je zboží poškozené a jiné nemají. Namísto toho, aby mne informovali, poslali balík nekompletní - bez jakéhokoliv upozornění. (Čekali, že si snad nevšimnu?) Poté mi nabídli dobropis a nebo připsání bodů ve formě slevového kódu v hodnotě reklamovaného zboží, který bych mohla použít na další nákup. Body jsem odmítla, vzhledem k tomu, že bych znovu musela platit poštovné. Čekám na vrácení peněz. Obchod po této zkušenosti bohužel nedoporučuji.

• nakoupil v obchodě Srneczek před 2 měsíci

Rychlost, ochota ...

• nakoupil v obchodě Srneczek před 2 měsíci

• přijde mi, že spamujou, ale jde to odhlásit

• Seriózní.

Nakupovani probehlo bez problemu

• nakoupil v obchodě Srneczek před 3 měsíci

Velice rychlé dodání. Vše v pořádku.

• Rychlé, spolehlivé
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 3 měsíci

Kupovala jsem si látkové kapesníky, ale přišlo mi zvláštní, že balení 6 kapesníků ve stejné barvě stojí víc než balení 6 kapesníků v různých barvách. Problém je, že jsem chtěla ty různobarevné, ale ty stojí pod 300, takže bych k nim musela objednat ještě něco a momentálně jsem nic dalšího z nabídky nepotřebovala. Tak mám šeříkové, jsou pěkné, ale stejně je mi líto, že nemám ten mix. Chápu, že je potřeba nastavit nějakou minimální hodnotu objednávky, jen nechápu, proč mají balení kapesníků různé ceny. Ale musím říct, že kvalita vypadá skvěle a doufám, že budou dlouho sloužit!

• nakoupil v obchodě Srneczek před 4 měsíci

• vstřícná komunikace
    • zboží skladem
    • vyšší cena oproti podobným obchodům, ale nijak dramaticky
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 5 měsíci

Rychlost, spolehlivost, ochota, ... super!

• nakoupil v obchodě Srneczek před 5 měsíci

• Kvalitne popsane vyrobky s jejich uziti
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 5 měsíci

• nic jsem zatím nedostal

I po urgenci a poptávce u uloženky DAVKOM Litovel,nikdo o mojí položce nic neví a ani není na cestě.Shrnuto tedy- po čtrnácti dnech nic nemám a kde je mnou objednaný produkt nikdo neví.Dnes se tomu již směji a víc o této firmě nechci slyšet.

Reakce obchodu Srneczek

Příjemné dopoledne,

mrzí nás, že se situace takto zkomplikovala. Kolega Vám v emailu již cca před týdnem dával vědět, že jsme zjistili, že došlo k poškození zásilky dopravcem a situaci řešíme. Bohužel, jakmile předáme balíček do rukou dopravců, nemáme již informace, zda došlo k jeho poškození nebo nedoručení. Většinou se k nám tyto informace dostávají se zpožděním.

Kolega Vám proto nabízel odeslání nového zboží tak, abychom celou situaci vyřešili rychleji než se k celému řešení vyjádří dopravce, a slevový kupon na další nákup, byť vzniklá situace nebyla způsobena naší chybou. Bohužel od Vás zatím nemáme žádnou další reakci, jak si přejete situaci řešit.

Dejte nám tedy, prosím, vědět. Kolega se Vás pokusí znovu kontaktovat.

Děkujeme za pochopení!

Jirka ze Srneczka

• skvělý servis
    • prvotřídní sortiment
  • nakoupil v obchodě Srneczek před 6 měsíci

Obchod mě baví díky svému přístupu k životnímu prostředí, svými názory, doporučeními a radami.

• nakoupil v obchodě Srneczek před 7 měsíci

• Ochota
    • Kvalita

Obchod Srneczek absolutně doporučuji, pan na online podpoře byl velmi ochotný a milý, vše proběhlo hladce. Maximální spokojenost. Pratelné odličovací tamponky jsou úplně bezvadné. Za mě big yes!