• nic jsem zatím nedostal

I po urgenci a poptávce u uloženky DAVKOM Litovel,nikdo o mojí položce nic neví a ani není na cestě.Shrnuto tedy- po čtrnácti dnech nic nemám a kde je mnou objednaný produkt nikdo neví.Dnes se tomu již směji a víc o této firmě nechci slyšet.

Reakce obchodu Srneczek

Příjemné dopoledne,

mrzí nás, že se situace takto zkomplikovala. Kolega Vám v emailu již cca před týdnem dával vědět, že jsme zjistili, že došlo k poškození zásilky dopravcem a situaci řešíme. Bohužel, jakmile předáme balíček do rukou dopravců, nemáme již informace, zda došlo k jeho poškození nebo nedoručení. Většinou se k nám tyto informace dostávají se zpožděním.

Kolega Vám proto nabízel odeslání nového zboží tak, abychom celou situaci vyřešili rychleji než se k celému řešení vyjádří dopravce, a slevový kupon na další nákup, byť vzniklá situace nebyla způsobena naší chybou. Bohužel od Vás zatím nemáme žádnou další reakci, jak si přejete situaci řešit.

Dejte nám tedy, prosím, vědět. Kolega se Vás pokusí znovu kontaktovat.

Děkujeme za pochopení!

Jirka ze Srneczka

• skvělý servis
    • prvotřídní sortiment

Obchod mě baví díky svému přístupu k životnímu prostředí, svými názory, doporučeními a radami.

• Ochota
    • Kvalita

Obchod Srneczek absolutně doporučuji, pan na online podpoře byl velmi ochotný a milý, vše proběhlo hladce. Maximální spokojenost. Pratelné odličovací tamponky jsou úplně bezvadné. Za mě big yes!

Trochu menší problém s obsahem balíčku, ale vše rychle vyřešeno přes telefon, super komunikace obchodu.

• ekologicke baleni
    • produkt prisel v neprimerene velike krabici

Reakce obchodu Srneczek

Příjemný den,

máte pravdu - může se stát, že výjimečně pošleme zboží i ve větší krabici, než by byl ideál. :) Nemáme totiž vždy dostupné všechny možné velikosti a rozměry, protože využíváme jen 100% recyklované krabice, které svážíme z jiných firem a obchodů. Ty by je totiž v opačném případě vyhodily jako odpad.

Fajn den,

Jirka ze Srneczka

• Kvalitní zboží, spolehlivé dodání, dobrá komunikace.

Obchod doporučuji.

• pěkný eshop,dobrý věběr spolehlivost

Rychlé solidní. Zboží SUPER! Určitě budu nakupovat i nadále.

Vše OK.

• Produkty v bio-kvalitě

Obchod je přehledný, zboží je velmi zajímavé, popisky podrobné, komunikace s pracovníky je výborná. S nákupem i objednaným zbožím jsem byla velmi spokojená. Děkuji.

• user friendly
    • family friendly :)

Zajel jsem do Zasilkovny, zboží bylo připravené.

• Pohodlny nakup z domu

Nemam vyhrady. Byla jsem spokojena. Doporucuji :-)

• Nejlepší ceny kosmetiky Nobilis Tilia na internetu
    • Naprosto perfektní zabalení
    • Doručení na Zásilkovnu

Můj první nákup, ale určitě nakoupím zas, kosmetika je bezkonkurenčně nejlevnější. Dobré by bylo rozšířit nabídku i o jiné české značky, např. Caltha, Saloos atd.

Rychlost vyskladnění.

• dostupnost zboží, rychlé doručení

• K nákupu mi dali dárek a pár vzorků navíc