• zakoupeno v Sportisimo před 1 týdnem

• uchycení lanka a ručky je nedostatečné. vydrželo 4 min.

Reakce obchodu Sportisimo

Pro řešení Vaší situace se prosím obraťte na naší zákaznickou podporu na e-mailové adrese: eshop@sportisimo.cz. Můžete využít i náš kontaktní formulář: https://www.sportisimo.cz/kontakty/.

• zakoupeno v Sportisimo před 1 týdnem

• zboží je absolutní šmejd - rozhodně nedoporučuji ! ! !

zboží je absolutní šmejd - rozhodně nedoporučuji ! ! !

Reakce obchodu Sportisimo

pro řešení Vaší situace se prosím obraťte na naší zákaznickou podporu na e-mailové adrese: eshop@sportisimo.cz. Můžete využít i náš kontaktní formulář: https://www.sportisimo.cz/kontakty/.

• zakoupeno v Sportisimo před 1 týdnem

Problémy s dodáním posledního kusu. Jinak jsem byl v minulosti vždy spokojen.

Reakce obchodu Sportisimo

určitě se snažíme dělat vše pro to, abychom zboží dodali co nejdříve a v pořádku, a mrzí nás, že se to v tomto případě nepovedlo. Doufáme, že budete v budoucnu už jen spokojený.

• zakoupeno v Sportisimo před 1 týdnem

Objednáno zboží plavecká čepice, která dle webu měla být na prodejně k vyzvednuti za 2-4 dny. 4 den ráno mi přišla tato SMS zpráva : Dobry den, omlouvame se, ale doruceni Vasi objednavky bude trvat o neco déle. Jakmile bude zbozi pripraveno k vyzvednuti budeme informovat textovou zpravou a e-mailem. Dekujeme Sportissimo.
    Na základě této SMS jsem běžela koupit plaveckou čepici do jiné prodejny, protože jsme ji nutne potřebovali. A ve 13.27 mi přišla další SMS, že je zboží připraveno na prodejně ‍♀️‍♀️‍♀️‍♀️

Reakce obchodu Sportisimo

určitě se snažíme dělat vše pro to, abychom zboží dodali co nejdříve a v pořádku, a mrzí nás tyto zmatky.

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

Objednal jsem zboží, co bylo skladem. Následně byla objednávka zrušena, že je zboží poškozené a další není. Chápu, že se to může stát, ale mě jako kupujícího to zdrželo a přineslo mi to komplikace. To zboží tam již dávno nemělo být. Jinak vrácení peněz proběhlo v pořádku, i když si umím představit, rychlejší průběh.

Reakce obchodu Sportisimo

určitě se snažíme dělat vše pro to, abychom zboží dodali co nejdříve a v pořádku, a mrzí nás, že se to v tomto případě nepovedlo. Budeme se snažit naše služby ještě vylepšit, aby se toto stávalo opravdu minimálně.

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

Objednala jsem si tilko a přišlo špinavé a materiál úplně na prd 890kc v kosi!

• Žádná
    • Katastrofální jednání
    • Zablokuji na stránkách aby člověk mohl hodnotit
    • Zboží aby nemuseli uznat reklamaci odnesou do zázemí prodejny a úmyslně jej poškodí aby nemuseli vracet peníze nebo výměna

Nedoporučuji..reklamace veliký problém,když nastane vezmou zboží a jdou do zázemí prodejny a přijdou rovnou dvě prodavačky,jako kdyby jedna nestačila,budou přesvědčovat že to nejde vyměnit nebo vrátit.....!!!!!!!

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

• nabízený a vybraný produkt ve skutečnosti nebyl na skladě

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

• Objednal jsem dva basketbalové balóny. Bohužel jeden z balónů byl celý zašlý včetně barev. Zřejmě hodně dlouho ležel někde ve skladu a ještě na slunci. Musel jsem si vybrat na prodejně jiný. No vybrat. Na prodejně pouze dva druhy a ještě o 100,- dražší. Nikdo se ani neobtěžoval mi nabídnout stejnou cenu za jakou jsem zakoupil na e-shopu. Kdybych akutně nepotřeboval tak bych tam vše nechal.

• Objednal jsem boty velikosti 29/ 43 a přišly mi dětské boty

• vyzvednutí zboží do 48 hodin včetně víkendu

Reakce obchodu Sportisimo

v mailu o vyzvednutí máte možnost prodloužit lhůtu vyzvednutí až na 5 dnů.

S přáním krásného dne, Richard, zákaznická podpora

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

Nechápu na co se ptáte, když jsem nic nekoupila...

Reakce obchodu Sportisimo

pravděpodobně někdo zadal váš mail do objednávky omylem.

• zakoupeno v Sportisimo před 3 týdny

• 5 dní trvalo než zjistili že zboží nemají skladem

• zakoupeno v Sportisimo před 3 týdny

• velikosti neodpovídají realitě

objednala jsem si velikost XL ale přišlo tričko sotva L

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

V sportisimu za to nemůžou jinak ten kdo mou objednávku balil se spletl dal mi růžovou koloběžku, chtěla jsem modrou pro vnuka. Tak že jsem byla dost naštvaná

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

Nepřišlo mi zboží které jsem objednal.

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

• Parametry dodaného zboží absolutně neodpovídaly popisu (místo parametrů pálky 80-70-60 byla dodaná pálka s parametry 40-40-50)

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

velmi spatny, spis priserny system vyzvednuti objednavky (tri ruzna mista, cislo na stojanu nefungovalo, pak mi bylo jen tak mimo reci neochotne receno, ze tam mam zadat 01...???), navic neochotny personal, hrozna kombinace...

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

bez omluvy zrušeno, jen oznámeno

• zakoupeno v Sportisimo před 2 týdny

• Produkt jsem zakoupil poškozený a další den už rozbitý

Reakce obchodu Sportisimo

určitě se snažíme dělat vše pro to, abychom zboží dodali co nejdříve a v pořádku, a mrzí nás, že se to v tomto případě nepovedlo. Doufáme, že reklamace pro Vás dopadne úspěšně.