VŠE OK

Rychlost,spolehlivost.Maximální spokojenost.

• celkem široký sortiment a příznivé ceny

Zboží není ve skutečnosti skladem v obchodě, ale pouze u dodavatele. Takže skutečná doba dodání se výrazně prodlužuje. Je nutné s tím počítat.

Objednala jsem několik výrobku - gymnastický míč, dětské gymnastické kruhy, balanční desku, basketbalový míč a další. Objednávka dorazila asi za 9 dní (e-shop mě po dvou dnech od objednání informoval, že zboží bude dodáno později). Horší bylo, když jsem balík rozbalila a zjistila, že u zboží jsou informace a návody jen v (asi) čínštině, na míči čínské znaky... Podívala jsem se tedy na aliexpress, kde jsem našla naprosto shodné zboží jako jsem obdržela od eshopu (samozřejmě za poloviční ceny). Eshopem dodané zboží evidentně nemá žádné certifikáty nebo atesty, neobsahuje české návody (ze zákona musí), kdoví, zda splňuje bezpečností a hygienické požadavky (i když je přímo určeno dětem) a zda vůbec může být prodáváno v EU.

Doporučuju nakoupit přímo na aliexpressu, bude to trvat o týden déle, ale bude to levnější.

Reakce obchodu Sport365.cz

děkujeme za vaši zpětnou vazbu a mrzí nás, že jste s nákupem u nás nebyla úplně spokojena. Rádi bychom se k vašim připomínkám vyjádřili.

Veškeré námi prodávané zboží pochází od oficiálních distributorů a velkoobchodů daných značek, kteří sídlí v České republice. Žádnou položku z naší nabídky nenakupujeme ani nepřeprodáváme z žádného z čínských eshopů (jako Aliexpress či Temu). Je pravda, že mnoho produktů je dnes vyráběno v Číně, což je běžná praxe u mnoha značek. Produkty mnoha českých i světových eshopů pochopitelně najdete i v čínských eshopech, někdy se jedná o stejné zboží, někdy o padělky či napodobeniny.

Rádi bychom zdůraznili, že námi nabízené produkty mají veškeré potřebné certifikáty pro prodej v EU a splňují veškeré bezpečnostní a hygienické požadavky. Naše produkty narozdíl od těch z čínských eshopů také mají plnou dvouletou záruku.

Co se týče návodů k použití, dle zákona o ochraně spotřebitele musí být dodány pouze u výrobků, kde informace uvedené v návodu mají pro spotřebitele význam. Přesto všechny důležité informace, jako obsah balení, technický popis a další podrobnosti, jsou uvedeny na našich webových stránkách. U jednoduchých výrobků tedy nejsou návody zákonem vyžadovány, u ostatních výrobků jsou samozřejmě součástí dodávky zboží.

Doba expedice byla na našem e-shopu uvedena 1-2 pracovní dny. Bohužel se jedna položka z Vaší objednávky zpozdila, proto jsme vás informovali o přibližně dvoudenním zpoždění. Čtvrtý den po přijetí objednávky byla Vaše objednávka z našeho skladu odeslána. Pokud došlo k nějakému zdržení ze strany přepravní společnosti, velmi nás to mrzí. I když tuto část procesu nemůžeme přímo ovlivnit, snažíme se vždy zajistit co nejrychlejší doručení.

Nad vše uvedené samozřejmě platí, že pokud nejste se zakoupeným zbožím spokojená nebo Vám nevyhovuje, máte možnost v zákonné 14 denní lhůtě odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit. My Vám vrátíme Vám veškeré přijaté finanční prostředky.

Sport365.cz

• rychlost dodání, komunikace, sortiment

• rychlé vyřízení objednávky

Vše OK

• rychlost vyřízení objednávky, dobrá cena

• Vše proběhlo hladce.

• Vše v pořádku,lehátka super,kupují opakovaně.

• Přehledný e-shop
    • Ochota okamžitě řešit problém se zaslaným zbožím
    • Chtělo by to přesněji uvádět popis produktu

Vše proběhlo v rychle a v pohodě, ale nastal problém, že jsem objednal cyklocomputer a v popisu bylo uvedno "černý". Bohužel dorazil bílý a černý v této variantě prostě není (viz. nevýhoda), ale chybička se stát prostě může. Paní z obchodu okamžitě poslala instrukce a zboží vracím. Přesto je obchod fajn a mohu dporučit.

Delší doba, objednáno v pondělí a došlo, až v pátek

• Komunikace, bezproblémové doručení

Přehledné, výhodné, kvalitní a rychle doručené.

• Vyhodna cena

• rychlé dodání zboží
    • dobrá komunikace
    • dobré ceny

Doporučuji.

rychlé dodání akomunikace v pohodě