ok

• Ochota
    • Dostupnost

Velice profesionální přístup. Jedna z helem vykazovala výrovní vadu, rozhodl jsem se tedy pro výměnu za jiný model. Vše vyřešeno obratem opertativně bez jakýchkoliv odkladů. Jednáním obchodu jsem byl opravdu mile překvapen, zařazuji si ho do oblíbených složek a určtitě to nebyl můj poslední nákup.

• Ústretovosť

Spoľahlivý obchod

• komunikace
    • rychlé doručení

Zboží nedorazilo kompletní. Komunikace s obchodem při řešení reklamace proběhlo rychle a bez komplikací.

• Rychlost, spolehlivost

• Vyhověli mi v rychlosti zaslání zboží a zásilku velmi rychle expedovali za což jim dodatečně velmi děkuji.

Snadné objednání, přehledný účet zákazníka, rychlé dodání. Ráda se opět na obchod obrátím.

Rychlost dodání spokojenost.

Obchod určite doporučujem.
    O tom, že nemôžu produkt poslať hneď na druhý deň po objednaní, ma okamžite informovali a potom o dva dni už ma informovali o tom, že už mi produkt odoslali a predali prepravnej spoločnosti.
    Takže mi to dorazilo nakoniec 4 dni po objednaní, takže úplne v poriadku.
    Väčšina obchodov o opozdení odoslania objednávky neinformuje, takže prístup tohoto obchodu považujem za profesionálny

Vše klaplo jak mělo.

• Příznivé ceny
    • Dobrá komunikace

• Kvalitní boty za přijatelnou cenu.

Rychlé dodání.

vse ok

• Rychlé jednání
    • Skvělá komunikace

Zboží u kterého bylo napsáno skladem není po týdnu doručeno. Komunikace špatná.

Reakce obchodu Sport365.cz

Vaše objednávka byla expedována do 2 pracovních dní, tak jak bylo uvedeno u Vámi objednaného zboží. O odeslání zboží jsme Vás informovali emailem i SMS zprávou.

Pokud je problém s doručením Vaší objednávky, prosím kontaktujte přímo přepravní společnost, kde Vám k zásilce podají bližší informace a sdělí termín doručení. Případně samozřejmě můžete kontaktovat i naši zákaznickou linku (telefonicky či emailem), kde Vám rádi sdělíme dostupné informace k Vaší zásilce.

Mrzí nás ale, že nám dáváte negativní a nejhorší možné hodnocení bez toho, aniž bychom o zdržení na straně přepravce od Vás dostali jakoukoli zprávu a měli tak alespoň šanci situaci nějak prověřit či vysvětlit.

Děkujeme za pochopení.

Sport365.cz

• široký sortiment, výhodné ceny

• Rychlá dodávka, spokojená

• celkem rychle se nafukuje a naopak vyfoukne

• Špatná komunikace

Reakce obchodu Sport365.cz

Vážený zákazníku,
    děkujeme za Vaši recenzi a zpětnou vazbu. Velmi nás mrzí, že jste měl pocit špatné komunikace z naší strany. Dovolte nám, prosím, objasnit situaci.

Vaši objednávku jsme obdrželi v pondělí v podvečer a již druhý den tedy v úterý ráno bylo zboží připraveno k osobnímu odběru. O této skutečnosti jsme Vás informovali jak emailem, tak SMS zprávou na Vámi uvedené telefonní číslo. Jelikož zboží nebylo několik dní vyzvednuto, zaslali jsme Vám opětovné upozornění, abychom se ujistili, že jste o připravené objednávce informován. Nakonec bylo zboží v pořádku vyzvednuto.

Je nám líto, že jste měl dojem nedostatečné komunikace, avšak z naší strany proběhly všechny potřebné kroky k informování o stavu Vaší objednávky. Pokud máte jakékoliv další dotazy nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro Vás a rádi Vám pomůžeme.

Sport365.cz