• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 2 týdny

zboží došlo rychle a vpořádku

nejvýhodnější cena

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 2 týdny

Zboží bylo doručeno na jinou adresu, takže jej přebírali moji staří, překvapení rodiče a nebylo jim divné, že to v té objemné krabici podezřele rachotí. Zboží je na 20 kousků!!!

Reakce obchodu Sport365.cz

zboží samozřejmě zasíláme na adresu, kterou zákazník vyplní v objednávce (vyplnila jste pouze jednu a na tu jsme zboží zaslali). Pokud tedy došlo ke změně adresy, muselo se tak stát na základě Vaší domluvy s přepravcem. My pochopitelně neznáme adresu Vašich rodičů.
    Zboží, které jste si objednala se nedodává v objemné krabici a ani od Vás ani od přepravce nemáme informaci o tom, že by zboží dorazilo poškozené. Patří toto hodnocení našemu obchodu?
    Pokud Vám opravdu zboží dorazilo poškozené, prosím ozvěte se na naše zákaznické oddělení, rádi se s Vámi pokusíme celou věc nějak vyřešit. O problému ale musíme vědět ...

• Rychle vyrizeni objednavky
    • Vyborna komunikace

dobrá komunikace se zákazníkem

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 2 týdny

• skvělá komunikace se zákazníkem
    • skvělé ceny
    • při vrácení zboží žádný zádrhel, naopak ještě ode mne neměli zboží a ihned reagovali
    • delší dodací lhůta kvůli skladovým zásobám na externím skladě/ u dodavatele

Pokud nespěcháte a nechcete vyhazovat za běžné věci moc peněz, jste tu na dobré adrese :)

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 3 týdny

• Přestože je boží nabízeno, je dlouhodobě nedostupné

Reakce obchodu Sport365.cz

moc se omlouváme za aktuální nedostupnost Vámi zvolené varianty zboží. Registrujeme zvýšený zájem o toto zboží a netrpělivě čekáme na další dodávku zboží na sklad. V případě, že budete mít zájem o jiný produkt či se na nás v budoucnu obrátíte, rádi Vám nabídneme individuální slevu, jako omluvu za způsobené komplikace.

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 1 měsícem

• rychlost, ochota
  • nakoupil v obchodě Sport365.cz před 2 měsíci

• dobrá cena, která byla k ničemu
    • nepořádek ve skladech a informovanosti

I přes několik telefonátů a slíbení, že zboží je a bude, byla objednávka zrušena.

Reakce obchodu Sport365.cz

moc se omlouváme za způsobené komplikace a přiznáváme, že se nám bohužel nepodařilo Vaši objednávku vyřešit včas. Zboží bylo k dispozici v posledním 1 ks na externím skladě (ač máme spoustu věcí na vlatním skladě, tato položka byla na objednávku, tedy k dispozici na skladě u distributora pro ČR), který nám jej pro Vás poslal. Nicméně přepravní firma zásilku s Vaším zbožím na cestě k nám ztratila a do dnešního dne nebyla nalezena. Není to omluva, ani výmluva, jen vysvětlení, jak k dané situaci došlo. Běžně se to nestává, ale i přepravní firmy občas něco pokazí (v naprosté většině případů se zásilka pouze o 1-2 dny zpozdí). A jelikož se jednalo o poslední kus, který je aktuálně bůhvíkde, nemohli jsme situaci nijak vyřešit. Intenzivně jsme komunikovali jak s distributorem, tak přepravcem a snažili se pro Vás zboží zajistit, ale bohužel marně.
    Moc nás to mrzí, přijměte prosím ještě jednou naši omluvu.

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 3 týdny

Obchod je přehledný, rychlé vyřízení objednávky a vše v pořádku doručeno.

• Rychlé jednání

• Okamžitá reakce na Email.V

Výborná komunikace,rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 1 měsícem

Neúměrně dlouhá dodací lhůta. Objednáno 29.4., k vyzvednutí až 14.5., kdy ale výdejní místo bylo tento den uzavřeno :-( takže fakticky zboží k dispozici až 15.5.

Reakce obchodu Sport365.cz

upřímně nás mrzí, že u Vaší objednávky došlo ke zpoždění v dodání oproti plánovanému termínu. O všem jsme s Vámi telefonicky hovořili, informovali Vás, že objednané brusle bylo nutné doobjednat z centrálního skladu v Německu a s delší lhůtou dodání jste souhlasila.
    Bohužel se v tomto případě také sešla souhra nešťastných okolností a v termínu doručení hráli roli státní svátky, víkendy a také neschopnost Uloženky zásilku doručit správně a včas, kdy z našeho skladu byla odeslána 10.5.(čt) a Uloženka Vám ji nabídla k vyzvednutí až 15.5.(út).
    Pokud byste v budoucnu nakupovala sportovní vybavení, rádi Vám nabídneme individuální cenu jako omluvu za způsobené komplikace.
    Ještě jednou se tímto omlouváme.

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 3 týdny

• spokojenost,rrychlé doručení,zásilka bez závad ,to samé se týká i dodaného zboží

• Nekoplektni informace o vyrobku

Reakce obchodu Sport365.cz

můžete nám prosím do emailu napsat bližší informace o problému, který se zakoupeným zbožím máte? Rádi bychom se tomu věnovali, ale kromě tohoto hodnocení od Vás nemáme žádnou zprávu ...
    Děkuji,

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 3 týdny

Objednání, dodávka, vše v pořádku. Méně jsem spokojena s kvalitou dodaného zboží, před rokem jsme si objednali plážová lehátka s molitanovou výplní, která se přes zimu úplně "vypařila" (ta náplň). Uložena byla v suchu. Proto letošní nová objednávka s jinou, pevnější, nenasáklivou náplní. Tak snad tato lehátka poslouží déle. :-)

• nakoupil v obchodě Sport365.cz před 3 týdny

• ¨Super jednání a dodací doba.
  • nakoupil v obchodě Sport365.cz před 3 týdny

Parádní komunikace a rychlé vyřízení

• Velký výběr zboží. Rychlé dodání, výborná komunikace

Bez problémů