• Nekomunikace, nezájem

Scháněla sem určitý produkt, v jiném obchodě ihned při nákupu do košíku bylo zřejmé, že zboží není dostupné, ovšem zde se zdálo, že není problém koupit více kusů, proto sem se rozhodla pro tento obchod. Po objednávce mi bylo sděleno, že zboží nemají a ani dodavatel - může se stát, ovšem když sem na jejich otázku, zda-li mohou poslat alespoň jeden kus, odpověděla otázkou, jak dlouho by trvalo doskladnění, od té doby se 2týdny nemohu dočkat zádného kontaktu. Psala sem, ať mi tedy pošlou alespoň jeden ks a fakturu, abych mohla poslat peníze, ale ani na toto neodpovídají. Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji. Sama pracuji téměř 20 let v obchodě a vždy se snažím udělat maximum pro spokojennost zákazníka. Ovšem z přístupu tohoto obchodu sem velice zklamaná.

• Vubec zadne smajitelem se nada spojit nezveda telefony co vic dodat.Pokut mi dojde zbozi treba zmenim nazor
    • Majitel ma vice polozek sice uvedenych ale neni vubec schopen ale spon jednou jedinkrat zvednout telefon.ja pokut bych mel nejake takovehle veci na prodej tak si poridim asistentku ktera bude vse za me vyrizovat .

Ten kdo tady predmnou nakupoval bude asi stejne nadsenej jako ja vubec nevim co sti m Pan majitel mysli 10 polozek a ani jeden den nikdo na telefonu pritom tam mate info linku a to nikdo nezveda.Tak co mam dodat jak rikam az dojde zbozi a ma kamardka si ho v HB vyzvedne a bude v poradku pak treba zmenim nazor ted jste u me tak na 2% ...
    Predem dekuji za pozornost

• VŠE

Nedoporučuji. Při nákupu jsem si vybrala možnost platby předem, přesto mi žádné informace k platbě nepřišly (měly přijít do dvou hodin po objednávce). Na můj dotaz, jak je to tedy s informacemi, mi přišla odpověď za x dní, že mnou požadovaná velikost plavek není k dispozici a že čekají a zprávu od dodavatele. Od té doby uběhla nějaký čas a žádná nová zpráva. O takový obchod opravdu nemám zájem.

• snadné nakupování
    • možost platby až při doručení zboží

bez obav si mohou zboží objednat
    dobrá komunikace s obchodem

• nemá vše skladem

ok

• rychlost, spolehlivost
    • nedostatečný výběr zboží - nebyly některé velikosti a barvy

doporučuji ale pozor na výběr zboží

• je tam levné zboží.
    • Nemá tam veškeré výrobce spodního prádla, neodepisují na dotaz.

• pěkné stránky
    • dobrá komunikace
    • nevím

zboží neměli na skladě, ale rychle zareagovali a vše jsme vyřešili

• V mém případě jste jedině vy měli vybrané zboží v požadované velikosti.

Doporučuji všem kupujícím.

• -při jakémkoliv problému okamžitě poradí a pomůžou
    • -pomůžou vybrat případně poradit s čímkoliv (velikost,dostupné barvy,jak se správně změřit aby vybraný výrobek seděl co nejlépe)
    • -e-shop je velice jasně a přehledně uspořádán,což napomáhá k velice rychlé orientaci v jednotlivých kategoriích
    • -velmi rychlé dodání zásilky
    • -výborná komunikace

Vřele doporučuji všem:-) Velice dobrý a velký výběr, skvělá komunikace, rychlá doprava. Není co dodat, snad jen že se těším na další nákup na tomto e-shopu

jsem spokojená, nabídka je dostatečná, objednávka byla vyřízena rychle a kvalitně.

• nemusím běhat po obchodech

Ráda doporučuji, vše bez problému.

• To nevim, zboží stále nemám. Nečekala jsem tak dlouhou doídací lhůtu :-( Tento obchod tedy zatím nemohu doporučit.
    • xxx

Pozor, dlouhé dodací lhůty.

• špatná komunikace

• Rychlost dodání zboží
    • Solidní výběr
    • Nízké ceny

Spokojený se zbožím i eshopem.

• Dobré ceny,velký výběr
    • Žádné

Doporucuji

• spolehlivost
    • nevím

velmi dobrý

Se zbožím jsem spokojená. Mám jen jednu výtku a to, že o zásilce jsem se dozvěděla až prostřednictvím 1.upomínky - mailem.