• nevím
    • nevím

Dobrý obchod

• diskrétnost
    • pohodlný nákup z domova

• Skvělá komunikace
    • Skvělý přehled webových stránek

Velký výběr zboží
    Dobré akce a slevy
    Při problému možnost telefonicky kontaktovat
    operátora a požádat o radu.
    Obchod vřele doporučuji.

• Žádné
    • Slabiny ve všem

Komunikace zadna,zbozi poslali pozde,na telefonaty na emaily neodpovidaji,pokud mate moznost jineho obchodu,tak urcite jiny obchod

• Nulova komunikace se zakaznikem
    • na muj dotaz neodpovedeli ani emailem
    • prvni den mi neprislo zadne potvrzeni objednavky a druhy den prisel email se slovy Vase objednavka byla stornovana. Nic vic nic min.

No svuj nazor bych na obchod mel ale jen s litosti musim konstatovat ze tohle obchod neni takhle se obchodnik nechova.

• moje tel.číslo bylo na velkém množství zásilek a tak mi celý den volali přepravci z celé republiky,že mi vezou zboží,na mém balíčku ovšem bylo číslo špatné,tak se se mnou přepravce nemohl spojit

již zde nebudu nakupovat

• bez zajíždění do vzdálenějšího města
    • cena výrobku

rozhodovala cena

potěšilo mě, když nebyla ještě připsána platba převodem, obchod zavolal, zda má poslat zbožína dobírku, aby došlo do Vánoc/pro mne to však nebylo důležité/

pro rychlost a na základě zájmu o dodávku zboží bych tento obchod doporučila

• Zásilka byla odeslána na mou žádost jako balík na poštu. Chybí jakákoliv komunikace se zákazníkem o odeslání zásilky i o uložení zásilky na poště ze strany obchodu i doručovatele, tedy české pošty! Kratičký e-mail nebo SMS by byly dostačující.

• Více druhů zboží
    • ?

Rychlost dodávky - super

zboží jsem objednal, bylo skladem, po týdnu kdy jsem očekával doručení mi přišel mail se zrušením objednávky...že je pry zboží vyprodané

• Zboží je sice drahe ale kvalitní ,,ale ty krabičky v kterych jsou by mohli vypadat trošku drahší ne tak lacine jako od nějaky čiňanu na tržnicy ..obal by měl byt už na první pohlet luxusní a přepichovy,

naprostá nespolehlivost.
    Nikdy více!

• dobré ceny, rychlost dodání

• nákup rychle z domova

bez výhrad

• přehlednost
    • dobrá cena
    • kvalita

Obchod uvedl špatné tel. číslo dodací službě. Nebyla jsem tudíž informována o dodání zásilky.

• Zboží z tohoto obchodu jsem objednala, protože na stránce bylo psáno skladem. Vzhledem k tomu, že je to dárek, mám velkou obavu, že nedorazí včas.

• nabídka krátké dodací lhůty
    • skutečnost je jiná,zboží po 25 dnech stále nedodané, nereaguji na urgenci.

tento obchod bych svým známým nedoporučila.

• Po týdnu se ozvali, že 1/2 objednávky chybí. A dodnes žádná info, kdy zboží dorazí.Šálu, která chyběla,jsem si objednala a tu již doma mám.

• Relativně široký sortiment.
    • Špatná komunikace, na strákách je uveden nonstop kontakt, ale reakce obchodu je více 24h na dotaz.
    • Dlouhá dodací lhůta, přesto že je uváděno že je zboží skladem a lhuta dodani 2-3 dny, zboží jsem dostal po týdnu.
    • Nulová informace o tom zda bylo zboží expedováno, takže člověk ani neví že má očekávat následující den zásilku.

• dostatek zboží
    • chyby ve skladovosti

Objednala jsem si zboží, které mělo být skladem u dodavatele. Nebylo. Žádala jsem obchod, zda by neměli podobné zboží. Na dotaz už nereagovali.