• Nekomunikace, nezájem

Scháněla sem určitý produkt, v jiném obchodě ihned při nákupu do košíku bylo zřejmé, že zboží není dostupné, ovšem zde se zdálo, že není problém koupit více kusů, proto sem se rozhodla pro tento obchod. Po objednávce mi bylo sděleno, že zboží nemají a ani dodavatel - může se stát, ovšem když sem na jejich otázku, zda-li mohou poslat alespoň jeden kus, odpověděla otázkou, jak dlouho by trvalo doskladnění, od té doby se 2týdny nemohu dočkat zádného kontaktu. Psala sem, ať mi tedy pošlou alespoň jeden ks a fakturu, abych mohla poslat peníze, ale ani na toto neodpovídají. Z tohoto důvodu obchod nedoporučuji. Sama pracuji téměř 20 let v obchodě a vždy se snažím udělat maximum pro spokojennost zákazníka. Ovšem z přístupu tohoto obchodu sem velice zklamaná.

• Vubec zadne smajitelem se nada spojit nezveda telefony co vic dodat.Pokut mi dojde zbozi treba zmenim nazor
    • Majitel ma vice polozek sice uvedenych ale neni vubec schopen ale spon jednou jedinkrat zvednout telefon.ja pokut bych mel nejake takovehle veci na prodej tak si poridim asistentku ktera bude vse za me vyrizovat .

Ten kdo tady predmnou nakupoval bude asi stejne nadsenej jako ja vubec nevim co sti m Pan majitel mysli 10 polozek a ani jeden den nikdo na telefonu pritom tam mate info linku a to nikdo nezveda.Tak co mam dodat jak rikam az dojde zbozi a ma kamardka si ho v HB vyzvedne a bude v poradku pak treba zmenim nazor ted jste u me tak na 2% ...
    Predem dekuji za pozornost

Nedoporučuji. Při nákupu jsem si vybrala možnost platby předem, přesto mi žádné informace k platbě nepřišly (měly přijít do dvou hodin po objednávce). Na můj dotaz, jak je to tedy s informacemi, mi přišla odpověď za x dní, že mnou požadovaná velikost plavek není k dispozici a že čekají a zprávu od dodavatele. Od té doby uběhla nějaký čas a žádná nová zpráva. O takový obchod opravdu nemám zájem.

• To nevim, zboží stále nemám. Nečekala jsem tak dlouhou doídací lhůtu :-( Tento obchod tedy zatím nemohu doporučit.
    • xxx

Pozor, dlouhé dodací lhůty.

• špatná komunikace

• Žádné
    • Slabiny ve všem

Komunikace zadna,zbozi poslali pozde,na telefonaty na emaily neodpovidaji,pokud mate moznost jineho obchodu,tak urcite jiny obchod

• Nulova komunikace se zakaznikem
    • na muj dotaz neodpovedeli ani emailem
    • prvni den mi neprislo zadne potvrzeni objednavky a druhy den prisel email se slovy Vase objednavka byla stornovana. Nic vic nic min.

No svuj nazor bych na obchod mel ale jen s litosti musim konstatovat ze tohle obchod neni takhle se obchodnik nechova.

• moje tel.číslo bylo na velkém množství zásilek a tak mi celý den volali přepravci z celé republiky,že mi vezou zboží,na mém balíčku ovšem bylo číslo špatné,tak se se mnou přepravce nemohl spojit

již zde nebudu nakupovat

zboží jsem objednal, bylo skladem, po týdnu kdy jsem očekával doručení mi přišel mail se zrušením objednávky...že je pry zboží vyprodané

naprostá nespolehlivost.
    Nikdy více!

• Zboží z tohoto obchodu jsem objednala, protože na stránce bylo psáno skladem. Vzhledem k tomu, že je to dárek, mám velkou obavu, že nedorazí včas.

• Relativně široký sortiment.
    • Špatná komunikace, na strákách je uveden nonstop kontakt, ale reakce obchodu je více 24h na dotaz.
    • Dlouhá dodací lhůta, přesto že je uváděno že je zboží skladem a lhuta dodani 2-3 dny, zboží jsem dostal po týdnu.
    • Nulová informace o tom zda bylo zboží expedováno, takže člověk ani neví že má očekávat následující den zásilku.

• dostatek zboží
    • chyby ve skladovosti

Objednala jsem si zboží, které mělo být skladem u dodavatele. Nebylo. Žádala jsem obchod, zda by neměli podobné zboží. Na dotaz už nereagovali.

• nekomunikuje se zákazníky

• Dobra cena
    • Nekomunikuji, nelze spolehat na uvedene informace na webu.

Zde jiz nikdy nenakoupim.
    Spolehala jsem na uvedene informace.Na webu uvadi ze je mnou vybrane zbozi na sklade, lhuta dodani 2-3 . Doted zbozi nemam. Na me emaily reaguji s 2 denni prodlevou s informaci ze zbozi BY MELO BYT odeslano nasledujici den. Nic stale nedorazilo.

Objednal jsem si zboží před 10 dny a dosud nic nedošlo. K tomuto obchodu jsem ztratil důvěru.

Zdánlivě široká nabídka s velmi výhodnými cenami...vše je jinak. Ruší potvrzenou objednávku po několika dnech ,protože zboží nemají.

Reakce obchodu Spodní prádlo Valentýna

samozřejmě se může stát, že přijde výpadek zboží. Jako kompenzaci na tento případ vždy nabízíme slevový kupón na na výběr jiného zboží, plus slevy i v dalších obchodech, se kterými máme dohody, aby se Vám komplikace vykompenzovali.

• Zaplatila jsem převodem kvůli nižšímu poštovnému a firma se mi zpět vůbec neozvala, až po druhé urgenci mi dali na vědomí, že se objednávka zdrží kvůli velikosti, přitom u objednávky bylo, že je zboží skladem, tudíž do dvou dnů bude expedováno.

Velmi špatná komunikace.