• rychlé jednání při vyřízení objednávky, info o stavu objednávky po sms
    • přišlo mi jiné zboží než jsem objednala, po tel. domluvě, zaslána fotka jiného zboží, již je to dva dny, a žádná zpráva o vyřízení reklamace.ani obraz ani zvuk.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, dle vzájemné domluvy byly k dnešnímu dni odeslány tunely správného typu. Omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

• Náušnice byly zkorodované a ošklivé. Obchod nedoporučuji.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Vámi zakoupené náušnice jsou vyrobeny z chirurgické oceli a tento materiál nepodléhá korozi. Pokud si budete přát uplatnit reklamaci, prosíme, abyste nás prosím kontaktoval na [email protected]. Děkuji. www.sperky4u.eu

• Distribuce byla rychlá.

Objednávala jsem si labretu, ale nemohla jsem zvolit barvu. Na obrázku byla zelená, ale přišla mi bílá.
    Piercing zavírací špendlík se těžce otevírá a zavírá, drát je příliš tlustý.
    Přišla mi jiná velikost kroužku.

• Žádná
    • Neprofesionální arogantní jednání
    • Doba dodání
    • Komunikace přes email zdlouhavá
    • Odůvodnění o neuznání reklamace velikosti nekalibrovaným měřidlem

Tento obchod nedoporučuji budu řešit přes ČOI jedná se o neuznanou reklamaci

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den pane Králi, dovolte mi zareagovat na Vaši kritiku objednávky a způsobu vyřízení podané reklamace.

- Dne 7.3. ve 20:37 večer jste vytvořil objednávku na ocelový prsten s rytinou textu v hodnotě 449Kč včetně rytiny. Rytinu prstenu zvládl pan rytec zhotovit v expresním čase a objednávku jsme vyexpedovali již 9.3. v 16:34, tedy za necelé 2 dny a tím pádem o den dříve, než bylo v objednávce uvedeno.

- Zásilka byla doručena 10.3. Tedy do 3 dnů, nikoliv za 5 dnů, jak v recenzi uvádíte. Viz: https://tracking.packeta.com/cs/?id=1237505767

- Na dva Vámi odeslané maily jsem já osobně reagovala do 5ti a 15ti minut.

- Reklamujete domněnku, že Vám byl dodán prsten o 4 velikosti větší, než jste si objednal. Dle telefonické domluvy bylo nabídnuto přeměření prstenu přímo před Vámi a náprava situace v případě, že se pracovník expedice i rytec v měření prstenu zmýlil. Ačkoliv kolegyně před Vašima očima za pomocí dvou měrných pomůcek - normovaného měrného trnu i posuvného měřítka, naměřila správnou velikost, tedy velikost 65, vy stále trváte na tom, že jsme chybu udělali my.

Snubní prsteny prodáváme prostřednictvím eshopu a kamenné prodejny již 10 let, používáme měrné pomůcky určené přímo pro měření prstenů (měrný trn a posuvné měřítko) Pokud bychom používali nesprávné měrné pomůcky, jak tvrdíte, jistě by se tato závada již dávno projevila. Jsme jenom lidi a chyby se čas od času stanou. Pokud k chybě na naší straně dojde, chybu uznáme a zjednáme nápravu. Prosím, pochopte, že nelze uznat reklamaci v případě, že se jste si objednal nesprávnou velikost prstenu.

Osobně se mne Vaše kritika a vyhrožování dotýká a budu velmi ráda, když se obrátíte na Českou obchodní inspekci, aby byl tento spor odborně posouzen. S přátelským pozdravem Jitka Brožová.

Poslali jste mi jiné náušnice, než jsem si objednal. Pro vás je zřejmě čtverec jako čtverec...

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den pane Wagnere, tato recenze zřejmě není určena našemu eshopu. Jak jsme Vás informovali v mailové zprávě ze dne 3.3.2021., máte u nás v eshopu objednané opálové náušnice s dostupností 14 dní a tato objednávka bude vyřízena na počátku příštího týdne, jak bylo avizováno. Žádné čtvercové náušnice jsme Vám tedy neodesílali a bude se jednat o nedorozumění. Budeme moc rádi, když tuto mylnou recenzi odstaníte. Děkuji za pochopení. Zdraví Jitka, www.sperky4u.eu

náušnice nejsou , jak na obrázku, čekala jsem 3 dni, ale slíbeno bylo 1-2 prác. dny

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Dovolte mi shrnout proces vyřízení Vaší objednávky... Objednávka však byla odeslána o den dříve, než bylo avizováno... Objednávka byla vytvořena dne 1.3. v 16:15 a odeslána o půl hodiny později, konkrétně 1.3. v 16:47, tedy o den dříve než bylo uvedeno v potvrzovací mailu. Bohužel jsme pro dřívější doručení opravdu více udělat nemohli. Je nám líto, že piercing neodpovídá Vaší představě. Jedná se o běžný piercing, který doposud nikdo nereklamoval. Jedná se o jednoduchchý piercingový šperk, který jak se domníváme, vypadá přesně jako na obrázku. Viz. odkaz https://www.sperky4u.eu/falesny-piercing-do-ucha2 Pakliže se zbožím nejste spokkojena, prosíme o zaslání zboží zpět ve lhůtě do 14ti dnů od doručení zásilky. Děkujeme za pochopení. www.sperky4u.eu

Objednávka proběhla dobře, byla mi nabídnuta sleva 100 Kč za zasílání emailů. Po doporučení zboží jsem zjistila, že je zboží nekvalitní a hlavně hodně nehezké, a proto jsem zboží vrátila. Při vrácení zboží mi oněch 100 Kč zase strhli, aniž by mě o tom informovali.

• Přívěsek i řetízek je pěkný podle obrázku.
    • Rytí je ostré a né podle představ nevypadá moc pěkně

• Na stránkách obchodu jsou nesprávně uvedeny rozměry některých výrobků a část doručeného zboží neodpovídala objednávce .

• Po objednávce ani vidu ani slechu, na e-mail žádné údaje nedorazily.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Vážená paní Vašíčková, Vaše reakce mne upřímně překvapuje. Maily s podklady k platbě od nás ze systému odešly celkem 4x a to dne 21.9., 24.9., 26.9. a 29.9. Dále jsme Vás o neuhrazení objednávky informovali 3mi SMS zprávami na telefonní číslo, které jste do objednávky sama uvedla. Než dáte takovéto negativní hodnocení, doporučuji nejprve zkontrolovat spamovou poštu Vaší mailové schránky. S pozdravem Tým www.sperky4u.eu

• Bajonetove zapinanie mi odpadlo z kozenky hned ako som ho chytil do ruky a miesto 3mm kaucukovej snurky mi prisla 2mm...

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Abychom mohli co nejdříve Vaši reklamaci vyřídit, prosíme o zaslání fotografie chybně dodaného zboží na náš e-mail [email protected]. Děkujeme za pochopení. Zdraví Jitka, www.sperky4u.eu

Dobrý den, již zhruba po třetí budu muset reklamovat zboží, náušnice se zeleným opakem, vypadly kuličky.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Budeme moc rádi, když nám náušničky zašlete na reklamaci. Reklamaci vyřídíme co možná nejdříve tak, abyste byla spokojena. Děkuji Jitka

• Rychlé doručení
    • Pěkné rytí
    • Nekvalitní výrobek vysokou částku
    • Do pár dní byl šperk k nepoužitelný

Objednala jsem si kožený náramek splétaný s ocelovou destičkou a vyrytím dohromady za 700 Kč, a rozhodně to za to nestálo. Vyrytí sice bylo pěkné, ale náramek nevydržel ani týden a ihned se rozbilo zapínání, splétání taky nepůsobilo nějak kvalitně a destička se zdála dost slabá. Za takovou cenu bych opravdu čekala kvalitnější věc. Já obchod osobně nedoporučuji.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký dne, Vaší zpětné vazby si velmi vážíme a reklamaci samozřejmě vyřídíme ve Váš prospěch. Prosíme tedy o zaslání zboží na naši adresu a abychom co nejdříve mohli tuto nepříjemnou situaci vyřešit. Krásný den Jitka

Jinak vypadá než na obrázku celkem nekvalitní

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za Vaši reakci. Zakoupila jste u nás jednoduchý černý kuličkový řetízek z chirurgické oceli. Mohli bychom vědět, co konkrétně bylo s řetízkem v nepořádku? Jedná se o náš nejprodávanější produkt se kterým doposud nebyly žádné problémy. Samozřejmě platí, že do 14ti dnů od zakoupení máte právo na odstoupení od smlouvy a zboží tak vrátit, pokud se Vám z jakéhokoliv důvodu nelíbí. Vašeho názoru si velmi vážíme! Jitka

• Totálně nekvalitní zboží, ihned jsem vracela.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Dobrý den, děkujeme za umístěný komentář. Škoda jen, že jste tuto informaci neuvedla při odstupování od smlouvy, když jste nám zboží vracela. Budeme moc rádi když budete konkrétnější, abychom věděli co bylo se zbožím v nepořádku. Krásný den!

• rychlost dodaní

nekvalitní provedení

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Krásný den, děkujem za Vaši reakci. Je nám velmi líto, že nejte s našim zbožím spokojena. Vámi zakoupený zlacený ocelový náramek s přívěsky je velmi prodávaný a je v naší nabídce již mnoho let. Toto je první negativní ohlas na tento produkt. Abychom mohli kvalitu náramku ověřit, potřebovali bychom znát konkrétní popis toho, co bylo s náramkem v nepořádku.

Pakliže nejste se zbožím spokojena, máte zákonné právo na odstopuní od smlovy.

Krásný den Jitka

• Velmi chabá komunikace. Ze začátku v pohodě. Po doručení obejdnávky ignorace.
    • Nedoručená část objednávky a žádná snaha o nápravu ani komunikaci

Objednán přívědek s rytím. Doručen. Šlo by to udělat asi lepé, nebo alespoň zkonzultovat, ale to se dá přežít a je to spíš malé bezvýznamné mínus.
    Nicméně k objednávce měly být doručeny perlové naušnice, jako dárek zdarma. NEDORUČENY!
    Na e-mail a dotaz ohledně nedoručení žádná odpověd již dva dny (v dnešní době považuji za neschopnost a ignoraci).
    Na dotaz v poznámce, proč při objednávce je napsáno, že účtují 45Kč za dopravu, když je u ní napsáno zdarma také žádná reakce, asi ty poznámky nečtou, neřešil jsem zda již doprava ve skutečnosti účtována byla či nikoliv, ale matoucí to bylo.

Celkově velké zklamání a pro mě první a poslední objednávka.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Krásný den pane Janzo, děkujeme za zpětnou vazbu. Dovolte mi však reagovat na Vaši kritiku.

- Chybou, za kterou se Vám velmi omlouváme je to, že při expedici zřejmě došlo k chybě a nebyly přibaleny náušničky "zdarma" které měly být dárkem při objednávce na 500Kč. Toto samozřejmě napravíme.
    - Zmiňovaných 45Kč za přepravu na Zásilkovnu účtováno nebylo, prosím zkontrolujte si prodejní doklad.
    - Co se týká rytiny, tak byla zhotovena přesně dle Vašeho zadání, bohužel text lehce přesahoval maximální délku 8mi znaků, které jsou pro tento typ přívěšku doporučené. Ve svém hodnocení přesně nespecifikujete, co konkrétně bylo v nepořádku se zhotovenou rytinou, nemohu se tedy ke kritice více vyjádřit.
    - K Vaší kritice nekomunikace z naší strany jen doplním... Od nás ze systému v průběhu vyřizování objednávky odešlo 6 e-mailových zpráv a 2 SMS zprávy, které Vás informovaly o stavu vyřizování objednávky a doručování zásilky.

K dnešnímu dni Vám odesíláme chybějicí perličkové náušnice, věřím, že do Vaší schránky dorazí co nejdříve. Děkuji Jitka

Zboží objednané dne 23.9.2019 Zatím nedorazilo, jsem zklamán.

Kvalita šperků děsná.Už nikdy víc.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za reakci. Mrzí nás, že jste nebyla se šperky spokojena a prosíme o zaslání objednávky zpět v rámci 14ti denní lhůty na odstoupení od smlouvy. Děkuji Jitka

Piercing do pupíku mi po pár dnech zrezl.