• dlouhá doručující doba....žádné info o stavu objednávky
    • zaměněná zásilka

• Nabízí nekvalitní materiál
    • Nejedná se o chirurgickou ocel
    • Obyčejná bižuterie
    • Nesmysl peněz za nekvalitu

Za mě rozhodně nedoporučuji !! Objednala jsem si tunely do uší a místo toho, aby vydržely několik let, jakož to chirugická ocel, materiál po týdnu nošení “zkorodoval”
    Nekvalitní materiál !!

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za Váš komentář. Je nám velmi líto, že celý obchod vnímáte takto negativně. V tomto případě se jedná zřejmě o nějaké nedorozumění, u obou kusů ozdobných tunelů do ucha je v popisu i v parametrech uvedno, že z chirurgické oceli 316L je vyrobena ta část, která prochází ušním boltcem a ozdobná část je vyrobena z nezávadného rhodiovaného , případně zlaceného bižuterního kovu. Do Vaší mailové schránky jsme Vám spolu s kopií vytvořené objednávy odeslali také návod, jak s bižuterními šperky zacházet. Z našeho pohledu je s podivem, že po jednom týdnu došlo u obou typů tunelů k popisované korozi. Tyto typy tunelů již máme v nabídce mnoho let a prodalo se jich několik set kusů. Do této chvíle jsme však žádné stížnosti ze strany zákazníků nezaznamenali. Abychom mohli Vaši reklamaci co nejdříve vyřídit, prosíme Vás o zasání fotografií vadných tunelů na náš email [email protected]. Přejeme krásný den, Jitka. www.sperky4u.eu

• Komplikovaná procedura reklamace + zákazník platí za zaslání vadného zboží zpět. Určitě bych zde již nenakupovala.

Z náušnic mi do týdne povypadávala polovina zirconů. Komplikovaná procedura reklamace + zákazník platí poštovné za zaslání vadného zboží zpět. Určitě bych zde již nenakupovala.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu a opravdu nás velmi mrzí, že máte se zakoupenými náušničkami problémy. Nejdříve mi dovolte mi celý proces objednávky shrnout. Objednávka byla vytvořena dne 21.1. v 10:34 (neděle) odeslána byla v pondělí 22.1. a na výdejním místě byla již následující pracovní den, tedy v úterý 23.1. Doručení zásilky dříve, než následující pracovní den, bohužel nedokáže žádný z přepravců zajistit. Je nám líto, že jste nás doposud ohledně reklamace nekontaktovala, samozřejmostí je že zákazníkům nabízíme v případě reklamace vrácení zboží na náklady e-shopu prostřednictvím Zásilkovny zasláním zpětného kódu. Abychom mohli reklamaci vyřešit k Vaší spokojenosti, prosíme o zaslání fotografie náušnic na náš email [email protected], abychom Vám mohli poskytnout kód pro zpětné odeslání zboží na náš sklad. Děkujeme a přejeme krásný den. Jitka, www.sperky4u.eu

Náramek má být chirurgická ocel-ale po pár dnech zrůžověl a ošoupal se:(.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že se u produktu vyskytl chybný popis materiálu. Prosíme abyste nás kotaktovala na náš email [email protected] abychom mohi reklamci dokončit a vyřídit k Vaší spokojenosti. Přeji krásný den. Jitka, www.sperky4u.eu

Tloušťka objednané psí známky je hodně malá,oproti známce objednané pár měsíců zpátky. Jestli se tímto šetří na materiálu, pak je to na úkor kvality.Snadno se ohne a časem dojde k její ztrátě na obojku psa.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, je nám velmi líto, že jste nebyl s dodaným přívěškem spokojen. Nevím, zda nedošlo k nějakému nerozumění, nejedná se stříbrný přívěšek určený pro psa a také odpovídá jeho tloušťka. V předchozí objednávce jste měl ocelový přívěšek, srovnáváte tedy tloušťku dvou různých přívěšků, vyrobených z rozdílných materiálů. Pokud byste si přál vybrat známku přímo pro pejska, naleznete je na této adrese: https://www.sperky4u.eu/identifikacni-psi-znamky. Přejeme krásný den. Jitka www.sperky4u.eu

To, že trvalo dodání,mi tak nevadilo,ale místo náušnic s ametysty,na které jsem se těšila, že mi budou ladit s náhrdelníkem,mi byly dodány s hnědými minerály. Takže hodně velké zklamání.

Naramek krasne zabalený,bohužel pretrzeny,takže k ničemu....

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Krásný den, velmi děkujeme za zprávu. Abychom Vaši reklamaci mohli co nejdříve vyřešit, prosíme kontaktování našeho reklamačního oddělení na emailu [email protected]. Věříme, že problém obratem vyřešíme k Vaší maximální spokojenosti. Děkujeme www.sperky4u.eu

• Dodali mi špatný průměr prstenu

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za Vaši zpětnu vazbu. Velmi nás mrzí, že usuzujete, že velikost prstenu nebyla správná, když z Vaší strany ani nedošlo k převzetí zásilky a tato se nám z Alza-boxu vrátila zpět. Abychom mohli situaci vyřešit k Vaší spokojenosti, prosíme abyste nás kontaktoval na našem mailu [email protected]. Moc děkujeme www.sperky4u.eu

• Prystýnky na nohu během pár dnů zčernali.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že takto hodnotíte vyřízení objednávky. Vámi zakoupené prstýnky na nohu jsou vyrobeny z materiálu (obecný kov) bižuterie a tento materiál bohužel podléhá opotřebení. Prsteny není dobré vystavovat působení potu, koupání v chlorované vodě, mořské vodě apod. Také nošení prstenu v obuvi povrch prstenů poškozuje. Návod jak s bižuterními šperky zacházet byl přiložen ke kopii objednávky, která byla odeslána do mailové chránky. Děkujeme za pochopení. www.sperky4u.eu

• rychlé dodání..
    • Doručeno velmi odlišné zboží, jak velikostí, tak i materiálově.

Objednal jsem otevřený stříbrný kroužek o průměru 6 mm a dorazil ocelový kroužek na klíče o průměru 10 mm.. S reklamací již nehodlám ztrácet čas..

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Krásný den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Do mailové schánky jsme Vám odeslali návrh na vyřešení Vaší reklamace. Děkujeme za pochopení. www.sperky4u.eu

• Zatím o žádné nevím
    • Těžko hodnotit, když ani po týdnu zboží nedorazilo.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Ve Vaší objednávce máte kožejý náhrdelník, který má dodací lhůtu jeden měsíc. Informace ohledně dostupnosti každého produktu je uvedena v detailu produktu, dále v nákupním košíku a také následně v potvrzujícím mailu, který automaticky odesíláme do mailové schránky po dokončení objednávky. Je nám velmi líto, že jste tuto informaci přehlédl. Předpokládaná expedice objednávky je 12.7.2023. Budete si přát na dodání objednávky vyčkat? Děkujeme. www.sperky4u.eu

• zboží v pořádku dorazilo
    • přívěšek nelze navléknout . malé očko

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za Vaši reakci. Tento typ přívěku má běžně velkou šlupnu a je vhodný na klasický stříbrný řetízek, na silnější typy řetízků bohužel nelze navléknout. Doporučujeme odstoupení od kupní smlouvy. Šperk nám můžete zaslat na adresu: Šperky4U s.r.o., Kubelíkova 1209/6, 500 03 Hradec Králové. Děkujeme www.sperky4u.eu

zboží krásné ale u náušnic byla ohnutá tyčka do ucha.

Zatím musím hodnotit negativně. Přišla špatná tloušťka piercingu a místo reklamace/vrácení zboží bez udání důvodu (i když jsem důvod, odlišné zboží, udal) po mně chtějí fotky apod. Přitom jde jen o výměnu za jiný.

• Rychlé doručení
    • Nepořádek ve zboží
    • Bídná kvalita některých výrobků

Již po několikáté se mi stalo, že jsem nedostal to co jsem si objednal (výrobek z jiného materiálu/špatná velikost) a nebo ano, ale kvalita zboží byla opravdu mizerná na to kolik za to chtějí… Vyplatí se si objednat ze zahraničí za dost nižší ceny a kvalitnější výrobky i přes to, že budete muset čekat 14 dní na doručení…

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Každá nespokojenost ze strany zákazníka nás velmi mrzí, pokud dojde k nějaké chybě při vyřizování objednávky, vždy se snažíme vše obratem vyřešit k maximální spokojenosti zákazníka. Škoda, že jste se na nás ani v předchozích případech neobrátil, jistě bychom sjednali nápravu. Kontaktovat s reklamací nás můžete na [email protected]. Děkujeme. www.sperky4u.eu

• Rychlé doručení
    • Reakce na email
    • Kvalita

Rychle doručení. Zboží doručeno do dvou dnů od objednání. Ale zboží je špatné kvality. Náušnice mají jakoby škrábanec, na rosegold úpravě jde videt stříbrná; druhé měly rozjeté očka co drží srdíčka, to už je výhodnější si koupit obyčejné kruhy; řetízek kožený měl prodlužovací řetízek, který ale hned upadl, prstynek ma některé zirkony vystouplejsi než druhé, mozna i skrz to byl ve slevě... nevracela jsem celou objednavku a jen náhrdelník se srdíčky zatím vypadá bez vad. Za vrácené kusy vráceny peníze do 14dnů, ale nižší částka. Možná by vyšlo lépe vrátit vše!

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Dobrý den, děkujeme za zpětnou vazbu. Je nám velmi líto, že jste se zbožím nebyla spokojena. Prosíme tedy o zaslání zboží, které Vám nevyhovuje zpět a platbu Vám vrátíme. Podrobné informace, jak odstoupit od kupní smlouvy, naleznete na našich stránkách zde: https://www.sperky4u.eu/vraceni-zbozi
    Děkujeme, www.sperky4u.eu

dorazilo špatné zboží

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za zpětnou vazbu. Prosíme, abyste nás kontaktovala na našem mailu [email protected], abychom s Vámi vzniknou situaci mohli k Vaší spokojenosti vyřešit. Moc děkujeme. www.sperky4u.eu

Do dneska jsem neobdrzela svoji objednavku

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Děkujeme za zpětnou vazbu. V systému vidím, že poslední místo, kde byla zásilka načtena je depo Hradec Králové. Škoda, že jste nás o nedoručení neinformovala, mohli jsme zajistit nápravu dříve, takto se o tom dozvídáme až zde na Heureka. K dnešnímu dni tedy podáváme reklamaci pro podezdření ze ztráty zásilky. Prosíme abyste nás kontaktovala na náš email [email protected] abychom co nejdříve dořešili znovuzaslání zboží, případně vrácení platby. Děkujeme a přejeme krásný den. www.sperky4u.eu

Šperk se hned po prvním nošení rozbil.

Reakce obchodu Šperky4U.eu

Hezký den, děkujeme za zprávu. Abychom mohli Vaši reklamaci co nejdříve vyřídit, prosíme o kontaktování na náš email [email protected]. Přeji krásný den. Jitka