• Balík přišel již otevřený, košile co jsem si objednal špinavé
    • dlouhé dodáni

Reakce obchodu Spartoo.cz

Vaši objednávku jsme prověřili a zjistili, že předpokládaná doba dodání byla 22. - 24. 2. 2023 a Vy jste převzal zásilku 21. 2. 2023, tudíž o den dříve. Jsme ve Francii a zboží je dopraveno během 5 - 6 pracovních dní.
    Pokud Vám přišel balík otevřený, je třeba podat stížnost na přepravní společnost, nebo nás o tom alespoň informovat a poškozené zboží řešit s námi. Nic jste z toho neudělal.
    Adriana, Spartoo.cz

• Barva vůbec neodpovídá. Inzerovaná zlato hnědá, na krabici cognak a ve skutečnosti hnědá,jako na vojenských botách. Budu vracet.
    • Špinavé podrážky

Doručení bylo v pořádku, až na to že mi dorazili dvě levé boty. Opravdu škoda. Budu muset je objednat jinde.

• Trvá doručení,trvá reklamace a dovolat se nelze!!

Reakce obchodu Spartoo.cz

pokud si zvolíte dopravu DPD zdarma, doručení trvá 5 - 6 pracovních dnů. DPD je velmi rychlé, velmi často se stává, že doručí před stanoveným termínem. Zboží expedujeme z Francie. Jestliže chcete rychlejší dopravu (letadlem), je zapotřebí zvolit UPS Expres.
    Co se týká vrácení zboží (ne reklamace), peníze obdržíte do 10 dnů. Opět se zboží vrací do Francie.
    Na lince jsme každý den, je možné, že máme obsazený telefon kvůli velkému počtu volajících v průběhu výprodejů nebo před Vánoci. Vždy máte možnost napsat e-mail, který vyřizujeme do 24 hodin.
    Adriana, Spartoo.cz

Šaty neodpovídaly obrázku, jiná barva, materiál umělý, zmuchlaný, velikost neseděla, zklamání,

Reakce obchodu Spartoo.cz

zřejmě jste si objednala šaty někde jinde. Dle čísla objednávky, které uvádíte, máte objednanou sportovní soupravu.

DLOUHÁ DOBA DODÁNÍ

• Zatím nedoručeno, žádná zpráva.

• Zboží z jiných obchodů už dávno přišlo, ale ze Spartoo chodí pouze milion e-mailu a objednané zboží je stále na cestě ačkoliv termín pro doručení již uběhl.

Reakce obchodu Spartoo.cz

zboží jste si objednal u našeho partnerského prodejce. Posunuli termín dodání, zřejmě toho mají před Vánoci hodně. Bohužel neovlivníme kvlitu našich partnerských prodejců, kteří mají své obchodní podmínky.
    Co se týká e-mailů, ve svém zákaznickém účtu si můžete nastavit zasílání newsletterů. Nemusíte je vůbec dostávat.
    Adriana, Spartoo.cz

• Špatná komunikace, chybně nastavení roboti

Reakce obchodu Spartoo.cz

objednal jste si zboží bez registrace, tudíž nad ním nemáte úplnou kontrolu a s nikým od nás jste nekomunikoval.
    Adriana, Spartoo.cz

u některých botů není popis,jaký je to materiá,tabulka velikostí apod.bohužel jsem si jedny kozačky objednala a vzhledem k původní ceně 3 700 ,kč se sleva na 1600 zdála skvělá,ale ty boty co přišly jsou z nějaké podivné látky,nekvalitní,rozhodně nemohly stát 3700,na obrázku to poznat nebylo,takže vracím a děkuji,

Reakce obchodu Spartoo.cz

Spartoo objednává pouze od originálních značek. Jsme internetový obchod, proto, když se Vám zboží nakonec nelíbí, můžete jej do 30 dnů bezplatně vrátit. U Vašeho produktu máte všechny informace o kozačkách.
    Adriana, Spartoo.cz

• Zboží ještě ani nedorazilo, ale to obchodů nevadí otravný dopis je dříve než boty.

Za krátkou chvilku co jsem registrovaná a čekám na boty dostala jsem tolik otravných dopisu hrůza. A tohle je už verchol

Dborý den,
    zasílání newsleterů si můžete ve svém zákaznickém účtu stornovat.
    Adriana, Spartoo.cz

Rychlost komunikace a dodání. Pozitivum vrácení zdarma.

Reakce obchodu Spartoo.cz

dáváte nám 100 %, ale naopak obchod nedoporučujete. Věřím, že došlo jen k omylu.
    Adriana, Spartoo.cz

objednávku zrušili, peníze asi vrátí, ale slevový kupon už neposlali...

Reakce obchodu Spartoo.cz

pokud máte kupón, který se dá použít vícekrát, naleznete ho opět ve svém zákaznickém účtu "moje výhody". Pokud ne, neváhejte kontaktovat náš klientský servis.
    Adriana, Spartoo.cz

• Řádně dopředu zaplacený balíček byl poslán nejdříve do Rakouska - a nyní jsem byl informován o mojí nekompletní adrese. Prodejce si plete Rakousko a Česko. Vrchol neprofesionality. Asi si u Spartoo už nikdy nic neobjednám

Reakce obchodu Spartoo.cz

Vaše zásilka byla zaslána na Vámi uvedenou adresu a to nejdříve francouzskou poštou Colissimo a poté v ČR DPD. Ti Vás zřejmě nemohli kontaktovat. Nevidím, že by balík skončil v Rakousku. Na linku je Česká republika. Dále se jedná o partnerský produkt. Partneři, kteří využívají náš web ke svému prodeji mají své obchodní podmínky a své dopravce. Za kvalitu přepravní společnosti neodpovídáme.

• Chyba v komunikaci?

Reakce obchodu Spartoo.cz

nechápu Vaši poznámku o chybě v komunikaci. Dnes jste volal, chtěl jste vědět, kde se nachází zásilka, což Vám bylo sděleno a také datum předpokládaho dodání.

• Rychlé doručení
    • Široká nabídka
    • Široká nabídka zároveň znamená horší orientaci

Reakce obchodu Spartoo.cz

děkuji za kladné hodnocení. Ano, máme velkou nabídku. Pokud něco hledáte konkrétního, můžete si nabídku vyfiltrovat, dle Vašeho požadavku.
    Adriana, Spartoo.cz

byla mi doručena jiná velikost bot než jsem objednala

Reakce obchodu Spartoo.cz

bohužel se občas stane, že klient před Vámi vrátí špatně zboží nebo dojde k chybě přímo u dodavatele. Pokud byste zavolala na náš klientský servis a Vaši velikost bychom měli skladem, mohli jsme provést výměnu zdarma.
    Adriana, Spartoo.cz

přepravní společnost neoznámila žádným způsobem doručení ani uložení zásilky a po 1 dni vrátila zboží zpět do zahraničí

Reakce obchodu Spartoo.cz

bohužel neovlivníme kvalitu přepravní společnosti.

• snad nic
    • vracení je tragédie
    • prakticky nejde zboží normálně vrátit, svoz se objedná automaticky a nelze to změnit, dpd žádné informace nemá

vyhnout se mu obloukem, nikdy víc

Reakce obchodu Spartoo.cz

ano, svoz balíku pro vrácení je nastaven u DPD automaticky. Pokud se s kurýrem nepotkáte, je možné zavolat k nám a my objednáme nový svoz na adresu a den, kam chcete.
    Adriana, Spartoo.cz

• The description that they had on their website for Birkenstock did not specify that the shoes were narrow fit. When this is not specified it is assumed that the fit is regular but this was not the case. Now I have to return the product and the return process with DPD is terrible and super frustrating. Their recommendation for returns is to call DPD but when you call the number that they have listed they cannot reach a person, you can only reach an IVR. Very, very frustrating.

The description that they had on their website for Birkenstock did not specify that the shoes were narrow fit. When this is not specified it is assumed that the fit is regular but this was not the case. Now I have to return the product and the return process with DPD is terrible and super frustrating. Their recommendation for returns is to call DPD but when you call the number that they have listed they cannot reach a person, you can only reach an IVR. Very, very frustrating. I regret ordering from here. The price was a bit lower but SO not worth it.

Reakce obchodu Spartoo.cz

pište prosím česky. Objednáváte si na české stránce.