• všechno

• konvice je popraskaná

konvice je popraskaná 3 úlomky,2odlomené,jeden drží silou vůle

Tovar som objednával cez Heureka portál, dostupnosť tovaru bola uvedená "skladem". Po 3 pracovných dňoch som sa dotazoval na doručenie a bolo mi povedané, že dostupnosť je 7 dní. Nemohol som čakať, tak som objednávku zrušil. Pri kontrole na stránke Softcom bola dostupnosť správna, ale to sa neukazovalo na Heuréka. Dostupnosť "skladem" neznamená, že sa to nachádza niekde v sklade v Hongkongu.

• Měli barvu telefonu, jakou jsem chtěla
    • Bylo možné objednat přes Heureku

Obchod se mnou nekomunikoval.
    Kdybych nekoupila přes Heureku, po zaplacení tak velké částky bych měla obavy, kdy a jestli vůbec obdržím objednané zboží.
    Musela jsem se tři dny po zaplacení dotazovat na Heurece, co je s mou objednávkou. Teprve poté obchod poslal mail.
    Prostě to vypadalo, že kdybych se nestarala, obchod by se také nezajímal.

Koupil jsem u tohoto obchodníka držák na mobil na kolo. Při montáži plastová objímka na řidítka praskla. Zboží jsem reklamoval, obchodník mi odepsal, že reklamaci neuznává, že byla použita nadměrná síla k utažení, což údajně potvrdil i jejich autorizovaný servis. Obchodníka jsem vyzval k zaslání vyjádření servisu, na to mi už nijak neodpověděli. Obrátil jsem se tedy na ČOI a čekám na jejich vyjádření. Jsem přesvědčen, že objímka by neměla být z plastu, ale spíše z kovu, ten je odolnější proti prasknutí.

• Celý zničeny
    • Nefungoval mikrofon,jedno sluchátko

• Rychlé dodání na prodejnu
    • Velmi zdlouhavý osobní odběr - převzetí na výdejně nedoporučuji

Objednávka byla zrušena, že prý neproběhla platba, přestože byla kartou a ihned. Když jsem chtěl objednávku zadat znovu, zboží již bylo o tisíc korun dražší.

• Doba doručení

u produktů bylo velkým "SKLADEM ≥ 5 KS" tak jsem zakoupil, ale po 2 dnech se informuji u obchodu a zjistím, že skladem to sice je, ale v nějakém externím skladu z kterého se to musí poslat na prodejnu (až 4 dny) a následně to pošlou mně (1-2 dny). Takže skladem není podle mě skladem

• E- mailova komunikace v poradku, lhuta na pozadani pro vyzvednuti zasilky prodlouzena.
    • Objednavka vyrizovana 5 dni, o stavu objednavky podano malo informaci, neprijemna obsluha na brnenske vydejne zbozi.

• Nbízejí zboží,které není na skladě.

• 2 dny trvala expedice. Zboží neobsahovalo návod.

Zboží mi nebylo vydáno na základě doručeného dokumentu a skladník požadoval dokument od obchodního odděleni. Vzhledem k tomu ze jsem vše objednal přes web, očekával sem vydaní na základe dokumentu s číslem objednávky neprodleně u výdeje skladu......K čemu je objednáni přes internet když bych musel řešit vše znovu s obchodníkem, proč jste mi do emailu rovnou neposlali doklad na který bych si to mohl u skladníka vyzvednout....... Nechápu to, systém je zastaralý a objednávkou přes net se nic neurychlí ......jelikož stejně je třeba stát frontu na obchodníky. Což bych u renomovaní IT firmy opravdu nečekal.

Zařízení jsem si vyzvedl osobně a po rozbalení chyběl na displeji řádek. Čekat měsíc na reklamaci jsem nemohl protože toto zařízení používám denně.

• Rychlost reakce.

• Rychlé dodání.
    • Koupil jsem pouze tělo fotoaparátu,což jsem z nabídky vůbec nepoznal. Zakoupení objektivu zvláště byl dost velký problém. Jak kompatibilitou,tak hlavně cenou.

V den objednání udávali skladem 3-5ks. Po zaplacení druhý den přišlo info, že výrobek bude až za deset dní.

Zbozi mi bylo dodano se zamenenymi dily, odesilatel neuzna vymeni jen zameneneho dilu - chyba dodavatele, ale chce vratit cely vyrobek.

• Nevhodné místo k vyzvednutí. Úzký vjezd na malý dvorek. Sotva se vyhnou dvě auta.

• Inzerují zboží, které nemohou dodat. Jednání ve stylu "díky, že jste si nakoupili něco co nemáme skladem a Vy tupí zákazníci jste si měli přečíst v podmínkách, že nemusí být dodáno", pokud se ozvete na jejich prostý email - nedodáme, trhněte si. Velké překvapení u daného obchodu!

Již nikdy více...zkušenost k nezaplacení, když o nic vlastně nešlo...