• systém odměn
    • zastaralý, pomalý a místy nefunkční e-shop
    • neaktuální obsah, zavádějící informace (před nákupem doporučuji ověřit informace u výrobce)
    • skladovost na eshopu je fake, po vytvoření závazné objednávky zboží, které bylo na eshopu skladem, najednou skladem není a na doručení můžete čekat i přes týden

• Výhodnější ceny oproti jiným eshopům...pokud na zboží nespěcháte,tak to člověk ocení.

V eshopu bylo u objednaného zboží "skladem",ovšem když jsem po obdržení potvrzovacího mailu rozkliknul sledovací odkaz,zjistil jsem že to tak není.5.den od objednání dorazil omluvný mail,že část zboží které jsem objednal již je,a zbytek bude v průběhu týdne.Pokud bych z eshopu obdržel info obratem,bylo by vše o.k.,ale to se nestalo.

• Reklamační oddělení si dělá se zákazníků legraci, vodotěsné hodinky - sporttester, které jsou známy svou poruchovostí a které po pár měsících nejdou zapnout vyhodnotí servis jako poškozené zákazníkem z důvodu zničení vodou, a to i přes to, že vodě nebyly vystaveny. Navíc nebyly servisem ani otevřeny.

Nabízí produkty, které nemá skladem, ani neinformuje o termínu dodání.
    Nenabízí zrušení objednávky, kterou není schopen dodat, ani tuto možnost
    nenabízí zákazníkovi.

• doba dodání (zboží došlo po urgenci s týdenním zpožděním)

Buďte opatrní, pokud vám záleží na rychlosti dodání.

• Fakt, že přinesu zboží do reklamace kolem vaší zavírací doby a druhý den ráno mi přijde neschválená reklamace mi přijde podlé. Bod dve, reklamace HDD, který jste sami instalovali, ten samý přístup, nevyreklamovali jste, bo prý odštípnutý růžek... O reklamaci ntb radeji nemluvím. Vše zařizoval takový ten obézní tmavovlasý namachrovane..., který lhal lidem do očí. Ale je to váš zaměstnanec. Nakupovala jsem u vás pro zákazníky od cca r 1997/8, kdy jste ještě sídlili kousek od Náměstí Míru. Bohužel nyní jste za mě vhodni opravdu pouze k nákupům z nouze.

Mimochodem, přístup některých vašich "expertů", když jste ženské je taky cool. Máte vybráno, ale proč se nepokusit vnutit MB, co nikdo nechce. O tom borci z reklamací ani nemluvím. Holt doba pokročila a některé nemáme jen obor knedlobuchet u sporáku...

Nabízejí věci které vůbec nemají.

objednávka mi nebyla doručeno - neochota kurýra, objednáno 30.12.2019, k dnešnímu dni 24.1.2020 mi stále nepřišli peníze zpátky na účet.

• Nízká cena
    • Nedoručují - Balík na poštu, pouze - Balík do ruky
    • Vysoká cena dopravného

Když jsem televizi objednával tak měli napsáno ""skladem"". Když jsem tam asi po týdnu volal tak mi řekli že ""nevidí dostupnost"".
    Přece když mám něco skladem, tak to mám na skladě a zítra to odesílám ...
    Kdybych si tam po týdnu nezavolal tak oni by se snad vůbec neozvali a čekal bych možná i měsíc ...
    Jediné plus, že peníze vrátili následující den.

Nikdo se neozval do dneska a to je od 05.01. - 16.01.2020 kdy jsem klavesnici objednala.

Nikdo se neobtěžuje odpovědět na dotaz ohledně realizace objednávky!

obchod nebyl schopen dodržet na internetu termín dodání. Zpoždění týden u vařiče, který byl potřeba na Silvestra ... Objednala jsem jiný přes Alza s okamžitým odběrem.

Na mojí objednávku za 5 dnů nikdo nereagoval, tak jsem jí zrušil.

• Dlouhá dodací doba
    • Nekomunikace

• Nikdo s vámi nekomunikuje. Zboží nedorazilo.

Slušné ceny, ale velmi dlouhá dodací doba..

• - v obchodu nakupuji pravidelně cca 3-5 krát do roka od roku 2006.
    • - obchod má široký sortiment, dobré ceny a přehledné stránky.
    • - poslední dva roky se kvalita výdejního místa v Brně velice zhoršila.
    • - pomalý, nevyškolený a neochotný personál uměle vytváří frontu u výdeje, kde by s trochou života a entuziasmu vůbec nemusela být.
    • - problémy s výdejem, naskladněním a termínem dodání se mi stal v posledních dvou letech už po několikáté.
    • -i když nerad, příště objednám u konkurence.

• Přijatelný interier i prostředí obchodu
    • zboží bylo po objednávce ohlášeno k vyzvednutí za přijatelnou doubu
    • pomalé vyhledání zboží ve skladu
    • Stísněný prostor ve dvoře provozovny v Praze 10 při vynášení objemnější zkázky
    • špatné až nemožné parkování (s pokutou)

Nejezdit na pražskou pobočku autem, využít služeb dopravce!!!!!

Zboží jsem objednala, zaplatila a zatím stále nedorazilo! Obchod doposud neposlal žádnou zprávu v jaké fázi se objednávka nachází. Pokusím se to zjistit a zboží snad dostanu.