• po 10 dnech zbozi jeste nedorazilo i kdyz bylo na sklade.
    • po zadosti o zmenu dodaci adresy bylo presto odeslano na fakturacni.

dobra cena, zbytek bida

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý den , tovar sme vám odoslali na adresu z objednávky , nakolko ste fakturačnú aj dodaciú adresu uviedli rovnakú ,tak bol tovar odoslaný , vaša zmena dodacej adresi prišla až po odoslani zásieky . Po odoslani zásielky už dodaciu adresu nevieme meniť ,

Smartphony

• zboží nebylo nové, přestože ho jako nové nabízejí

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý den , obdržali ste nový nerozbalený telefon , telefon bol nefunkčný a od smlouvy ste odstúpili , bohužial nevieme ovplyvniť funkčnosť nového nerozbaleného telefonu ,

Smartphony

• Není plátce DPH a neupozorňuje na to dopředu.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Pane skuste nezavadzať ľudi , to že nesme platci dph uvádzame v obchodnych podmienkach , pri kupe ste označili , že ste obchodne podmienky porozumeli a s nimi suhlasite , napriek tomu ste nam udelili zaporne hodnotenie .

objednaný mobil jsem vrátil obratem, neodpovídal mé objednávce, od smlouvy jsem ustoupil

• Není určeno pro čehy,protoze návod poslali v maďarštině,

Jsem přesvědčen že mobil není nový,ale vrácený!Poznal jsem to z několika věci.Za prvé byl přednabit na 50%,coz by nic neznamenalo,ale v pohotovostním stavu(trvale zapnutý), takže bez dalšho použití byl za 3dny úplně vybitý.Za druhé krycí fólie neuměle přilepené.Za treti poškozená výrobní známka na obalu mobilu.Take značně znečištěna obalová krabice.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý den , prodávame EU distribuci , Maďarsko je v EU , telefon je určený aj pre Česko ,nakolko obsahuje cz jazyk a je volný na všetky síte . Čo sa týka nabitia telefonu , celkom nerozumieme čo ste tým myslel , veď každy nový telefon je nabitý na určite percento baterie . Čo sa týka obalu telefonu , bola krabice ešte zapečatená . Pokial ste z tovarom neboli spokojny , vždy ho môžete do 14 dni vrátiť bez udania dôvodu .

Smartphony

Objednala jsem si mobilní telefon dual sim, dorazil single sim, se špatně uzavíratelným zadním krytem. Nicméně je funkční, takže si ho nechám. Nedoporučila bych obchod, protože výrobek neměl deklarované vlastnosti.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý deň , objednávali ste si telefon Nokia 5130 XpressMusic , ide o single sim telefon , dual sim sa nikdy daný model nevyrábal , v popise nemáme uvedené ,že sa jedná o dual sim .

ďakujeme

Smartphony

• Komunikace absolutně žádná. Krom potvrzení objednávky. Žádal jsem o storno objednávky a přesto telefon poslaly.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Pan Toman , chceli sme aby ste mali vašu objednavku blekovo vybavenú a preto sme vam balik odoslali obratom po obdržani objednávky , bohužial to , že rušíte objednávku sme sa dozvedeli z vašho mailu až po odoslaní balíku . Bohužial po odoslaní zásielky už nevieme balik stopnuť. Konali sme prozakaznícky s bleskovým odoslaním a nielen že sme ostali škodný 200kč za vráteny balík ešte nas aj záporne hodnotíte napriek tomu , že sme vašu objednavku vybavili správne, riadne a včas .

• Cena.
    • Komunikace, prepravce a dodaci lhuta.

Zbozi dorazilo v jiny den oproti avizovanemu datumu. Samotny produkt byl v poradku, ale obal a prilozeny manual jiz byly viditelne pouzity. Vypada to jako bych obdrzel jiz rozbalene, zbozi, zatimco jsem na takovou vec nebyl upozornen. Spolecnost neodpovida na dotazy v diskuzi.

• Ceny! Ty jsou opravdu tvz TOP :)¨
    • Ceny a zase ceny
    • Velké množství zboží
    • Kvalita zboží
    • komunikace

Objednal jsem jsi iPhone 4S, baterie zde zlobí, nejspíše z důvodu že telefon ležel pár let na skladě...
    Nebudu telefon vracet nestojí mi to za to.
    Reklamace mi byla nabídnuta, no telefon JSEM NA VLASTNÍ NÁKLADY OPRAVIL a nyní funguje :) ale stále lepší než u konkurence z hlediska ceny :)

• Objednaný telefon měl odřené ochranné fólie, v oblasti displeje navíc s bublinkami, originální krabice byla evidentně již rozbalena, zástrčka konektoru pro připojení nabíječky byl zaprášený a jevil známky připojení.

Objednaný telefon měl odřené ochranné fólie, v oblasti displeje navíc s bublinkami, originální krabice byla evidentně již rozbalena, zástrčka konektoru pro připojení nabíječky byl zaprášený a jevil známky připojení. Další nákup v tomto obchodě realizovat nehodlám. Mobilní telefon jsem obratem poslal soudnímu znalci. Čekám na výsledek.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý den pan Kresáč , objednali ste si Blackberry 9790 , telefon bol scela nový ve foliach s kompletním nerozbaleným príslušenstvom , blackberry u nás pochádzajú z anglické distribuce , v balení meníme nabíjaciu koncovku z GB na EU zásuvky , telefon ste obdržali pred 22 dňami , nikto nás z vašej strany nekontaktoval ,ohľadom niejakého problému . Pokial ste s nákupom nebol spokojný mohol ste ho vrátit do 14 dní bez udaniu dôvodu .

• Starší klávesové modely
    • Neflexibilní komunikace, na web. stránkách není adresa

Telefon Nokia E55 dorazil v potrhané krabici, měl zdeformovaný zadní kryt a sklo displaye nekvalitně nalepeno - bublinky pod sklem.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobry den ,bohužel my daný model nepredávame ,ani sme nikdy nepredavali, poprosime o realne recenzie a nie výmysli kunkurencie . Ďakujeme

• Tato firma odkud mi byl poslán telefon , je firma podvodníků

Tento telefon jsem si objednala na základě telefonu , který již mám ( NOKIA ) sice starší typ. Byla jsem s ním moc spokojená. Nechtěla jsem dotykový, jelikož jsem už starší.Proto jsem to objednávala až na Slovensku. U nás už v Čechách nikde nebyl.Jaké je pro mně veliké zklamání. Telefon měl závady tak jsem ho vracela zpět.Nikdo však tuto zásilku v Michalovcích nevyzvedl a po měsíci se mi vrátila zpět na moji adresu. Tak byl telefon zalepený jak jsem ho Já reklamovala. Je to pro mně důchodkyni velké finanční zatížení. Telefon mi přišel s reklamací na 3.500Kč to jsou pro mně velké peníze co by důchodkyně.Je nefunkční. Je mi z toho na nic. Kmochová

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý den , pani pokial k danej situácii ozaj došlo , nieje problem situaciu doriešiť , pri reklamaci mate nárok na preplatenie poštovného , v každom prípade nás kontaktujte, aby sme preverili správnosť adresi na ktorú ste balík posielali ,

• nekvalitní zboží

zboží ve špatném stavu
    zboží sem reklamovala a nevrátili mi poštovné, na email vůbec nereagovali

• Pravděpodobně prodej neoriginální značky Apple.

Nekupovat!

Telefon dorazil vcas, ale original krabice byla osoupana, takze se jako darek neda pouzit. Pristroj je sice v naprostem poradku, ale ocekaval bych upozorneni na poskozeny obal pred ze strany eshopu pred odeslanim.

Na stránkách obchodu je telefon s Českou klávesnicí,mě byl dodán se znaky na klávesnici Českýmí a Řeckýmí.

• Návod na manipulaci se zbožím je jen v angličtině a PPL se domáhala vyzvednutí dodávky na jiném než nasmlouvaném místě.

Poprvé a naposledy jsem využila službu tohoto dodavatele .

• Rozvoz zboži špatný.
    • Obchod nabizi jen jedneho kuryra s kterym težka domluva

• Rychlost dodávky
    • Zaplatila jsem předem na účet, přesto při dodání po mě dopravce chtěl celou cenu a za dopravu. Tak jsem 2 dny telefonicky vyřizovala změnu. Stalo me to hodně času a nervy.

Ta to mi nízká cena nestálá.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Pani zlata cela vec nastala len kôli vašej chybe, nakolko ste vytvorili objednavku a spôsob platby ste dali na dobierku , s tohto dôvodu sme vam ešte v ten isty deň telefon odoslali kurierom na dobierku . Na druhý deň nám na učet došli od vas peniaze napriek tomu , že ste zvolili platbu pri prevzati (dobierku) , nakolko zásielka už bola na ceste k vam , tak nie vás ale nás stalo kopu času kopu mailov a telefonátov dopravcovi aby zrušili dobierku u vašho balíku.