SmartPhony.eu

Recenze SmartPhony.eu

Monciko

Přidáno: 19. ledna 2018

• Dostupné ceny
  • k telefonu přišlo vadné příslušenství - nefungovala nabíječka , sluchátka - hrálo jedno
  • nemají žádný smluvní servis v ČR
  • tel nedostupný - na mail nikdo neodepisuje (!!) - nedá se s nimi nic řešit při reklamaci je jediná možnost poslat zpět na Slovensko - vždy přijde odpověď ze je to mechanickým poškozením !!!
  • telefony aktivovane až rok před zakoupením. !!!!
  • zkratka podvodné stránky , za mne neduverovat a nesetrit pitomych par tisíc !

NEDOPORUČUJI

• Ano

Evka

Přidáno: 9. ledna 2018

• nekvalitní zboží
  • PODVODNÍCI
  • opakovaně reklamovaná baterie, která po třech měsících zase přestane fungovat
  • nemám signál a nemohu se připojitk internetu tam, kde ostatní lidí se stejným operátorem nemají obtíže

- obchod se tvářil kvalitně, na doporučení kolegy jsem zakoupila mobil a byl to velký omyl
- podvodníci

Neblbý člověk

Přidáno: 4. ledna 2018

• obchod pro debily
  • každý hňup naletí
  • chytrý člověk jim nedokáže naletět
  • inteligence proti jejich podvodům postačí

Každý kdo je debil, si teď na ně bude stěžovat, gratuluji.
Lidi, proč kupujete u takových podvodníků?
Abyste ušetřili pár korun a pak vám zbyl oči pro pláč?
VZPAMATUJTE SE !!!!
Podpořte své zaměstnané, pro vás pracující spoluobčany z kamenných obchodů a PŘESTAŇTE UŽ ŽIVIT TY PODVODNICKÉ LUMPY !!!!

HROMADNÉ TRESTNÍ OZNÁMENÍ

Přidáno: 2. ledna 2018

Podávám na ně trestní oznámení, přidá se někdo, aby nás bylo víc a mholy bychom podat hromadné trestní oznámení?

Alca

Přidáno: 2. ledna 2018

• Telefon jsem chtěla dát na záruční opravu, zjistili jsme že telefon už je dávno ale po záruce.Kdyz jsme ho kupovali tak byl už rok a půl používaný.Jsou to Podvodníci.Jak můžou tyhle obchody existovat.

Nikdy víc

Anonym

Přidáno: 29. prosince 2017

• vůbec nic
  • PODVODNÍCI, naletěl jsem stejně jako ostatní co tu píší. Zamítli mi reklamaci z odůvodněním na oxidaci, což je nesmysl. Telefony nezvedají, na e-maily nereagují....fotodokumentaci mi nezaslali..nekomunikují...

ROZHODNĚ NA SMARTPHONY.EU NIC NEKUPUJTE!!!

RMK

Přidáno: 21. prosince 2017

• NIC
  • Jsem další poškozený.
  • Telefon je repasovaný, ne nový, za který ho vydávali! Hned po měsíci mi přestalo fungovat tlačítko hlasitosti, pak při hovoru vypadával signál, ID touch také nefungoval jak měl.
  • Poslal jsem jim ho na reklamaci (na vlastní náklady!). A bez jakékoliv informace, zprávy, e-mailu mi byl smartphone vrácen zpět s tím, že na něm našli oxidaci. Což není možné! Protože ten telefon nebyl nikdy ani navlhlý, byl nošený v krytu, rozhodně tam neměli co najít.

Jsou to podvodníci, ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!

bau

Přidáno: 21. prosince 2017

• ..
  • Dobrý den, taky jsem byla podvedena. Už jste ty podvody nekdo řešil s policií nebo podával hromadné oznámení?

Podvodníci

• Ano
Ověřený zákazník SmartPhony.eu

setam

Přidáno: 5. prosince 2017

Nejsou ochotni poslat opis faktury. Tím blokují reklamaci.

Egerland

Přidáno: 23. listopadu 2017

• ŽÁDNÉ PRO NEEXISTUJE
  • TELEFON PŘI PRVNÍ ZÁVADĚ NEMĚL V ČR SERVISNÍ ZASTOUPENÍ. PŘI DRUHÉ ZÁVADĚ OBCHOD TELEFON VRÁTIL S DODATKEM, ŽE SE NEJEDNÁ O ZÁRUČNÍ OPRAVU, PROTOŽE BYL MECHANICKY POŠKOZEN.
  • NIKBY BYCH TELEFON NEKOUPIL NA SLOVENSKU, ALE ZMÝLILA MNE KONCOVKA .eu !!!! PŘIPADÁ MI, ŽE JE TO REPASOVANÝ TELEFON BŮHVÍ ODKUD.
  • AROGANTNÍ JEDNÁNÍ NA JAKÝKOLIV DOTAZ.
  • (třeba, zákazníkům nepotvrzujeme příjem zásilky k záruční opravě, poštovné na slovensko neproplácíme a tak dále)
  • VARUJI PŘED TÍMTO PODVODNÝM OBCHODEM !!!!
  • V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!

JAK JSEM VÝŠE PSAL VARUJI PŘED TÍMTO SLOVENSKÝM OBCHODEM A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI !!!!