• Během 1 roku od zakoupení 5 reklamací - opakované i nové závady.
    • Při dohledání historie telefonu dle IMEI jsem zjistil, že telefon byl prodaný už půl roku před tím, než jsem si ho koupil já...
    • Velmi špatná komunikace se zákazníkem: nepotvrzení přijetí reklamace, žádné avizo odeslání zpět, nereagují na maily - občas jsem si připadal, jako když se člověk snažil domáhat svého v čase reálného socialismu...
    • Pozor: v reklamačním řádu mají pravidla nastavená tak, že po třetí reklamaci nelze odstoupit od kupní smlouvy. Musí to být třetí reklamace stejné závady.
    • Poštovné na Slovensko, vyplňování tiskopisů, fronty na poště a čekání minimálně 3 týdny na vyřízení reklamace s doručením bez aviza...
    • Z webových stránek a hlavně z komunikace (maily, reklamační protokoly) je zřejmé, že provozují několik podobných firem.

Nakoupit u této firmy jsem se rozhodl ne kvůli nižší ceně zboží, ale proto, že vybraný telefon již jinde neměli. Víckrát bych to neudělal...
    Po více než ročních zkušenostech jsou pro mne naprosto nedůvěryhodní a nákup u nich nedoporučuji.
    Velmi doporučuji přečíst si diskusi ke zkušenostem s touto firmou na Heurece: https://obchody.heureka.cz/smartphony-eu/diskuse/#. Naprosto nechápu, jak mohou mít 4,5 hvězdiček a 92% doporučujících zákazníků, ani z recenzí to tak nevychází. A proč si s nimi Heureka kazí jméno...

K telefonu jsem dostal dárek v podobě ochranného skla na displej, což je praktická věc, ale bohužel to sklo přišlo rozbité. Což nemusí být chyba obchodu.

V mobilním zařízení chyběla čeština!!! Nabíječka pro zásuvky v UK. To vše bez upozornění, přesto že byla objednávka upřesňována telefonicky. Už nikdy Slovensko.

Reakce obchodu SmartPhony.eu

Dobrý den , HTC 10 obsahuje všetky jazyky EU , pokial dáte cz sim kartu nabehne vám čeština , pokial dáte maďarskú sim kartu nabehne vam maďarčina ,

Smartphony

kamarádka kupovala z vaši stránky

• čtyřikrát reklamace stejného výrobku a další a další závady. které se projevují, trávím již třiměsíce reklamacemi a chozením na poštu, balením a psaním reklamačních protokolů, emailů, placením poštovného, ofocováním a neefektivní komunikací s obchodem, každá reklamace trvá déle než tři týdny a to je výrobek, který dnes potřebujete denně pro práci, pořád ještě není dokončeno a vyřízeno...již ani není co dodat na tak nevhodný přístup k zákazníkovi...

Úplně nevhodný přístup k řešení reklamace, pokud se jedná o takový produkt jako je mobil a reakce obchodu nejsou na to, co je psáno v emailu a k věci, řešení konkrétní situace, ale jedou si po svém jako automat, nedoporučuji, pokud nechcete trávit čas dopisováním a ztrátou energie i drahocenného času.

• Nič
    • Mobil prišiel hneď pokazený čiže len prišiel hneď sme ho posielali obratom na reklamáciu.
    • Po pol roku sa znovu pokazil znovu ďalšia reklamácia a tá trvá už mesiac neprišla nám žiadna písomná odozva o prevzatí mobilu či začatí reklamácie, prestali nám už aj zdvíhať telefón keď voláme ohľadom informácii.

Daný obchod určite neodporúčam ak si chcete kúpiť mobil

• - Levné telefony, které bohužel nefungují
    • - 3x reklamovaný telefon, v současné době nemám peníze ani telefon obchod nekomunikuje (telefon poslán na třetá reklamaci v listopadu)

Obchod v žádném případě nedoporučuji. Současně prosím ty, kteří mají podobné zkušenosti a budou podávat nebo dali subjekt k soudu, aby mě kontaktovali na emailu: [email protected]

• Levné ceny a rychlá doprava.
    • Myslím že není.

Dobrý obchod.

• Téměř jediní měli barevnou variantu Green.
    • Webové stránky působí, že jsou ušité horkou jehlou. Nevypadají příliš důvěryhodně.

• má víc obchodů pod různými jmény
    • neřídí se obchodními podmínkami
    • neuznávají po třetí reklamaci odstoupení od smlouvy
    • hrozně moc poruchové a nekvalitní zboží , cca během 9 měsíců tři poruchy
    • poštovné na slovensko pro reklamace

nejvíc asi profituje z tohodle obchodu česká pošta a společnost ppl

• Nabízí co hledám.
    • Obchod je slovenský. Vzhledem k tomu, že mnou objednaný mobil je z výroby poškozený, musel jsem jej reklamovat a tedy dražší poštovné.

• - Telefon měl rozbitý display
    • - Absolutní neochota
    • - Neproplacené poštovné při reklamaci
    • - Jediný kontakt je nefunkční

Tento obchod absolutně nedoporučuji

• Nízká cena
    • Telefon jsem po 3 dnech reklamoval (šmouha na fotografiích).
    • Reklamace dorazila po týdnu s tím, že byly vady opraveny, ale nebyly. Telefon jsem tedy poslal znovu na reklamaci. Teď čekám ji 14 dní. Obchod neodpovídá na emaily. Komunikace naprosto vázne.
    • (Reklamace se musí odesílat na Slovensko).

Příště si raději připlatím a objednám jinde.

• Mě bohužel dorazilo nefunkční trafo u nabíječky, ale za to obchod nemohl, byla chyba u výrobce

• Nízké ceny.
    • Nepřehlednost stránek, možnost překlad podmínek do jiného jazyka (např. češtiny), když prodávají i na jiném než Slovenském územ.

• Jsem spokojená, obchod rychle komunikuje - vše proběhlo v pořádku.
    • Doručování přes PPL.

Doporučuji - e-shop v pohodě, jen se musíte dohodnout s PPL, což je někdy problém.

• SUPER CENY
    • RYCHLOST DODÁNÍ
    • PERFEKTNÍ KOMUNIKACE

MOHU JEN A JEN DOPORUČIT
    URŘITĚ JEŠTĚ NAKOUPÍM...

• telefon není nový
    • naprostá neochota cokoliv řešit
    • záruka = 0

Tento obchod bohužel nemohu doporučit, je hrozné jak se vysmívají zákazníkům tím že prodávají telefony, které nejsou nové, jen se tak tváří... další věc je reklamace, popřípadě pokud cokoliv s tímto prodejcem chcete řešit. NEREAGUJE NA E-MAILY.