• Rozmanitost zboží.

Bohužel, budu vracet, barva náramku ("kovového" detailů) se liší od uvedení obrázku - předpokládala jsem, že objednávám original růžovou se zlatým, aby ladila ke korpusu hodinek, dorazila růžová se stříbrem.

Reakce obchodu SmartPanda.cz

velice se omlouváme za nedopatření. Přišla nám jiná várka od dodavatele, která měla uvedenou sponu stříbrnou a my jsme si toho na první pohled nevšimli. Náramek můžete samozřejmě vrátit. Již jsme se Vám omlouvali telefonicky.

tým Xiaomi-Store.cz

Nakupují zde po druhé během půl roku.Poprvé přišlo jiné zboží než bylo na stránkách.Druhý pokus?Zboží zaplaceno, bohužel chyba na stránkách.Zboží není..

Reakce obchodu SmartPanda.cz

omlouváme se za nepříjemnosti. Veškeré výprodejové zboží za 19 Kč raději stahujeme z webu, protože s tím máme víc problémů než užitku.

Honza, tým Xiaomi-Store.cz

Vyhotovení objednávky, tedy její doručení ve srovnání s jinýmy obchody trvalo déle.

Reakce obchodu SmartPanda.cz

omlouvám se, ale z naší strany jsme udělali vše tak nejrychleji, jak jen to šlo a upřímně si vůbec nedokážu představit jiný, rychlejší postup. Zboží jste objednal o víkendu 10-11.4., my jej hned v pondělí 12.4. expedovali Zásilkovně. Podle trackingu je to snadno dohledatelné. Proč to Zásilkovna vozila tři dny, to bohužel nevíme a nedokážeme absolutně ovlivnit :/

Jestli toto je důvod nedoporučení obchodu, tak už nevím.

Tým Xiaomi-Store

Obchod bez problémů ale hodinky nefunguji jak maji ujdu 20km a ukaze mi to treba jeden kilometr musim je trikrat vypnout aby zacali zase merit brzo poleti do kose

Reakce obchodu SmartPanda.cz

Vaše nespokojenost s produktem nás mrzí, ale jak sám píšete, obchod bez problémů. Tato část heuréky má sloužit jako recenze e-shopu, nikoliv produktu.
    Pokud s produktem nejste spokojen, pojďme to řešit. Buď vrácením do 14 dnů (které už tedy zřejmě časově nevychází) nebo reklamací. Bohužel od vás nevidím v systému žádný požadavek, žádnou zpětnou vazbu, či stížnost na produkt.

tým Xiaomi-Store

• Doba dodání

Zboží dorazilo za 9 dnů od vytvoření objednávky, po e-mailovych dotazech byl přislíben nějaký dárek nebo sleva na zboží jako omluva za zpoždění ale nic navíc nedorazilo ani s žádnou slevou

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

• Obchod sliboval dodání do 2 dnů. Objednala jsem, a bohužel i zaplatila, zboží 17. 12. Zboží bohužel nedorazilo do Vánoc. Dnes je 1. 1. a já nemám ani zboží ani peníze a ani zprávy. Vlolala jsem tam dva dny, nikdo to nebere. Posílala jsem email, nikdo neodpovídá.

Nemůžu hodnotit zboží, které mi nedodali.

Reakce obchodu SmartPanda.cz

Velmi se omlouváme za způsobené komplikace. Jak už víte z naší komunikace přes e-mail, dopravce bohužel Vaši zásilku ztratil. Peníze jsme Vám již odeslali zpět.

tým Xiaomi-Store.cz

• Nikde není česky návod a ani české menu v kameře nikde na to ani neupozorňuji

Reakce obchodu SmartPanda.cz

mrzí nás, že jsme Vás na to neupozornili. Většina našeho sortimentu české menu neobsahuje, profesní deformace nám již dává pocit, že takto je to běžné a lidé s tím počítají. Zkusíme to tedy doplnit do popisu.

Návod v češtině nicméně máme, naleznete jej na našem webu. I v e-mailech k objednávce jsme psali, že veškeré návody naleznete na našem webu a je tam i odkaz :)

tým Xiaomi-Store.cz

• Přišlo jiné zboží (nesprávná velikost), i když podle e-shopu by mělo být správné.

Reakce obchodu SmartPanda.cz

hodinek je již extrémní množství typů a je možné, že i my jsme před Vánoci omylem popadli jiné balení, než byste potřeboval. Omlouváme se za problémy. Kolega se s Vámi spojí a nabídne řešení.

Přišlo použité zboží

Reakce obchodu SmartPanda.cz

mrzí nás, že nejste spokojen. Určitě použité zboží vědomě neprodáváme a pokud ano, prodáváme jej takto označené, se slevou. Mohlo se stát, že nám takto již přišlo od dodavatele a my to v předvánočním shonu dostatečně nezkontrolovali.

Kolega se s Vámi spojí a nabídne případné řešení.

tým Xiaomi-Store.cz

Objednávka sice dorazila,ale ne celá-nedodány barevný náramek s tlapky.

Psal jsem jim ohledně reklamace na kterou nebyly schopni odepsat

Reakce obchodu SmartPanda.cz

mrzí nás vaše nespokojenost. Bohužel od Vás nemůžeme dohledat žádný e-mail. V pondělí se Vám kolega ozve a situaci vyřešíme.

• zatím nic

Reakce obchodu SmartPanda.cz

moc se omlouváme za opožděné dodání vaší objednávky. Okolnosti v době pandemie se bohužel sešly tak nešťastně, že zrovna tento výrobek dlouho nebylo možné sehnat a ani dodnes prakticky není vůbec nikde k sehnání v celé ČR. Věříme, že je však již vše v pořádku, byť v omezeném počtu. Běžná dostupnost by měla být maximálně do měsíce.

tým Xiaomi-Store.cz

Produkt zámek na brzdu,je mi líto že to není Xiaomi když to přijde v obalu auto-moto jiné firmy výrobek nekvalitně natřen ochranou barvou jinak funkčnost dobrá,kdybych věděl že Xiaomi nemá svůj originál rovnou koupím auto-moto kdekoliv v kamenem obchodě

Reakce obchodu SmartPanda.cz

děkujeme za vaše hodnocení. U výrobku nikde neuvádíme, že to je originál od Xiaomi. Případně jste se mohl informovat přímo u nás :) Pokud jste s výrobkem spokojen, nevidím nikde problém. Pokud nejste, rozhodně jej můžete do 14 dnů od doručení vrátit.

Tato sekce recenzí by měla sloužit prioritně na hodnocení obchodu jako takového, ne tolik samotného výrobku. Z vašeho dotazníku vidím, že jste nám dal plný počet jak za celkovou komunikaci s obchodem, tak za kvalitu dopravce i za doručovací lhůtu (zboží jsme odeslali hned následující pracovní den a ten další už jste jej měl připravené na výdejní místě).

No a ve finále nám dáte jen 1 bod z 10 za celkovou spokojenost s obchodem. Omlouvám se, ale není mi to jasné :) Budeme Vás kontaktovat s tím, zda výrobek nechcete skutečně raději vrátit, nebo vyměnit za jiný.

Tým Xiaomi-Store.cz

• Rychlost dodaní
    • Zboží se nedalo použít. Ochranné sklo vůbec nedrželo, i když byl použit správný postup.

Reakce obchodu SmartPanda.cz

mrzí nás, že jste s výrobkem nebyla spokojena. Určitě bychom Vám vyšli vstříc, kdybyste nás kontaktovala. Prosím ozvěte se nám, nedaří se nám Vás kontaktovat :)