• Osobní přístup. Rychlost, ochota. Dostal jsem dárek navíc. Velmi vhodně doplňuje dárek zakoupené zboží doposud! Děkuji.
    • Žádné.

Osobní přístup. Rychlost, ochota. Domluva na předání v jakékoliv době a hodině.
    Dostal jsem ke zboží kvalitní dárek, který doplňuje zakoupené zboží.

Nedávno jsem tu napsal negativní recenzi (10%), protože obchod po havárii serveru nezanedbatelnou dobu nijak nekomunikoval. Nakonec se ale vše vyřešilo, obchod se ozval a objednávka byla dořešena k mé spokojenosti. Pokud čekáte na zboží, obraťte se na obchod zde a uveďte zde číslo své objednávky, pak se vám asi také ozvou.

Reakce obchodu SkyMac

Dobrý večer,
    děkujeme za kladnou recenzi. Nicméně, mail [email protected] je plně funkční, je tedy možné dotaz směřovat rovnout tam.

S pozdravem, Tereza / SkyMac

doporučuji pro super cenu a super komunikaci

• Naprostá spokojenost, zboží objednáno v sobotu, v pondělí jsem si pro něj zajel osobně do Březiněvse. Nemůžu si stěžovat na nic :)

• Dobré ceny.

OK

• CENA

NAPROSTO OK.

• Žádné

• nizska cena a jeste jsem dostal krasny velmi hodnotny darek
    • zadne vazne jsem nezaznamenal

shnul bych to jako vyborny obchod moc me zaujmul ten darek ktery jsem jeste dostal a tim tak usetril hodne penez

• Nejlepsi cena
    • Ceska distribuce
    • Zadne

• Bezkonkurenčni cena výrobků Apple.
    • Výborná komunikace.
    • Jako bonus hodnotný dárek.
    • Žádné

Dopručuji.

• Dostala jsem k iphone úžasný dárek - repro na cesty. Super věc, kterou bych si sama nekoupila, kvituji.
    • dodací doba 10 dní, holt na iphony se čeká

• Výborná komunikace
    • Nízké ceny
    • U některých věcí doba dostupnosti

100% bych nakoupila znovu

• Skvělé ceny

• Nejnižší cena na trhu
    • Komunikativní strana obchodu
    • Vyjdou vstříc veškerým rozumným požadavkům zákazníka
    • Zřejmě postavení na trhu, inu, má konkurenci, ale přeji úspěšný boj o zákazníky.

Vážení návštěvnící heureka.cz, jsem studentem gymnízia, začal jsem chodit na brigádu, abych si mohl koupit pořadnej mobil, co a jakej mobil jsem si koupil je asi jedno, ale rozhodl jsem se o e-shop s nejlevnější cenou na trhu, inu, brigáda nebyla žádnej grand, objednal jsem a vyškával jsem, až balík dorazí. Možná bylo pár problémů, ale vše se jednoduše vyřešilo a dopadlo to tak, že jsem neskutečně spokojen. Mohu s klidným svědomím doporučit.

• Dvouletou zaruku si musite domluvit

• Sortiment a cena.

Po objednání zboží jsem byl vyrozuměn, kdy zboží dojde, což se poté v uvedeném termínu uskutečnilo a zboží bylo v pořádku dodáno.Mile mě překvapil dárek, který byl přibalen. S uvedeným obchodem jsem plně spokojen.

• Nejlepší cena na trhu

Vřele dopoučuji!

• Nízké ceny apple produktů jsou opravdu skvělé. Dále komunikace s obchodem je prostě ůžasná. Nejdřív jsem se bál cokoliv objednat ale jinde už kupovat nebudu. Obchod určitě všem doporučuji.
    • Největší slabina je doba dodání ale to je zanedbatelné.

Určitě nakupujte. není se čeho obávat. koupil jsem si iPhone a jsem nadmíru spokojen.