• Osobní přístup. Rychlost, ochota. Dostal jsem dárek navíc. Velmi vhodně doplňuje dárek zakoupené zboží doposud! Děkuji.
    • Žádné.

Osobní přístup. Rychlost, ochota. Domluva na předání v jakékoliv době a hodině.
    Dostal jsem ke zboží kvalitní dárek, který doplňuje zakoupené zboží.

Nedávno jsem tu napsal negativní recenzi (10%), protože obchod po havárii serveru nezanedbatelnou dobu nijak nekomunikoval. Nakonec se ale vše vyřešilo, obchod se ozval a objednávka byla dořešena k mé spokojenosti. Pokud čekáte na zboží, obraťte se na obchod zde a uveďte zde číslo své objednávky, pak se vám asi také ozvou.

Dobrý večer,
    děkujeme za kladnou recenzi. Nicméně, mail [email protected] je plně funkční, je tedy možné dotaz směřovat rovnout tam.

S pozdravem, Tereza / SkyMac

• Nekomunikuje

Mobil jsem vyzvedl osobně u Skymacu ale skoro po měsíci mi na e-mail nepřišla faktura.

Dobrý večer, pane Radku,
    prosím, napište mi číslo Vaší objednávky, nebo celé jméno, abych Vám mohla fakturu vystavit a poslat. Možno komunikovat na [email protected]

Děkuji, dobrou noc, SkyMac

• Nízká cena.
    • Nefunguje

Dne 10.2.2014 jsem učinil objednávku telefonu iPhone 5C Pink. Dva dny poté přestal fungovat web. Snažil jsem se kontaktovat firmu dotazem na e-mail uvedený na stránkách, ale vrátil se jako nedoručitelný. Na telefon jsem se dovolal ale nedozvěděl jsem se žádné informaci, kvůli údajné havárii serveru, která měla být během víkendu vyřešena. Od té doby nulový kontakt.

Dobrý večer, pane Dvořáku,
    vzhledem k závadě na serveru nebylo možné zboží z Vaší objednávky objednat, protože závada nedostatek informací z Vaší objednávky. Momentálně je provoz pozastaven, protože musí dojít nejprve k obnově celého systému. Vyřizujeme pouze objednávky hrazené předem.
    Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

• dodací lhůta

Objednal jsem raději jinde,protože jsem telefon chtěl dat do nákladů na firmu,ale nechtěl jsem přijít o 2roky záruku,tak sem koupil v místním obchodě na doklad bez jména.(bohužel dráž)(:.Můj ovšem největší problem je vtom,že obchodu vypadli stránky cca teď už je to 14dní,tak si ani nechci představovat problémy s reklamací.

Dobrý večer, pane,
    prosím, napište jméno, nebo číslo objednávky, abych Vás mohla vyhledat a zavolat Vám.

Děkuji.

• dlouhá dodací lhůta
    • v současné době nefunkční stránky s odkazem (chápu), nicméně za celou dobu bez komunikace personálu

možná se jedná jen o technický problém v současné době, ale nemohu doporučit

• nefunguje

Pokud si chcete něco objednat a obdržet to, musíte se obrátit jinam.

• snad ještě není v insolvenci
    • neexistuje

Nikdy nenakupovat.

Firma zkrachovala. Dnes jsem si byl osobně vyzvednout nějaké zboží jako náhradu za moji původní objednávku. Sám zaměstnanec říkal, že je tam dnes naposled a zítra je bez práce, že už tam nikdo není.
    Zaměstnanci byli vstřícní a vždy jsem se dovolal nebo je tam osobně zastihl v uplynulém týdnu. Chyba je, dle mého názoru, někde ve vedení, které se vykašlalo i na svoje lidi a ty se pak ještě snažili pro zákazníky udělat alesp. něco a rozdat poslední zbytky skladových zásob jako náhradu za jejich předem zaplacené a nedodané zboží. Náhrada je sice v hodnotě, jež jsem zaplatil, ale při prodeji musím samozřejmě jít hodně pod cenu, takže ve výsledku stejně přijdu o několik tisíc. :-(

• Pravděpodobně v likvidaci, nulová komunikace, podvod společnosti, která krachuje

Budu kontaktovat policii ČR, jedná se o neoprávněné obohacení (12 000), samozřejmostí je zásah ČOI

Dobrý večer, pane Nováku,
    během zítřejšího dne Vás budeme volat.

• nízká cena
    • objednávka nedorazila
    • internetové stránky obchodu byly odpojeny, stejně tak nejde společnost zkontaktovat emailem ani telefonicky, vše je odpojeno a zrušeno

absolutně neseriózní chování, rozhodně nedoporučuji, pokud by tedy obchod začal ještě někdy fungovat.

• Obávám ....

Objednáno i zaplaceno 6.2. a dosud zboží nepřišlo. Vzhledem k tomu, co čtu v recenzích se začínám docela obávat :-(.

Dobrý večer,
    prosím, můžete nám napsat číslo objednávky? Neznáme takhle Vaše jméno, není možné Vás kontaktovat a tedy dořešit vzniklou situace.

Prosím, informace poslat na mail [email protected]
    Děkujeme.

Nevystavený daňový doklad při platbě.

• Nižší cena
    • Nekomunikace se zákazníkem.
    • Neschopnost zprovoznit server ani po 10 dnech.

Dne 5.2.2014 ve 21.29.30 hod. jsem u vaší spol. objednal mobil iPhone 5s.
    Tel. za 15 290 Kč s dodávkou do 5 dnů. Objednávku jste potvrdili.
    Po několika dnech jste objednávky prodloužili na 10 dnů a cenu snížili na 15 090 Kč.
    Poté údajně zkolaboval server.
    Od té doby žádná komunikace.
    Já osobně jsem vám dvakrát volal, po více než pěti dnech, a dověděl jsem se, že zboží ještě nemáte.
    Dnes je 18.2.2014 (10.55 hod.) !!!. Server je stále mimo provoz a info žádné.

Neumím si představit případnou reklamaci zboží, když samotná koupě je u vás takový problém.

Vzhledem k vašemu neprofesionálnímu, neobchodnímu chování obchodníka a neúctě k zákazníkovi,
    jsem nucen svoji objednávku ZRUŠIT !!!

• Doslova tragédie. Firmě shořel server, na kterém měla e-shop. Vyvěsili na web zprávu, že rozpracované objednávky budou řešit telefonicky. Když se nikdo neozval, ozval jsem se sám, ale nebyli schopni mi říci, kdy zboží dorazí, prtože prostě nemají žádná data. (To nemají zálohu? Pokud ne, tak co to je za firmu?) Měl jsem si dnes zavolat, jestli náhodou moje zboží nedorazilo, ale jako ho poznají, to prý až když přijde....Teď už ani neberou telefon... :-(

• Zboží nebylo dodáno,
    internetové stránky SkyMac jsou nefunkční,
    e-maily se vrací jako nedoručitelné,
    telefon nikdo nebere.

• nekomunikuje

Zboží předem zaplaceno, nedodáno, obchod nekomunikuje, eshop odstavený

• - Cena
    • - Dodací lhůta
    • - (Ne)komunikace
    • - Nebudí přílišnou důvěru
    • - Několikrát upravil od objednávky cenu produktu

V obchodě jsem nejdříve objednal, poté, jednak protože jsem si obchodem nebyl příliš jistý, a potom také proto, že cenu obchodník mezi tím upravil, jsem zrušil objednávku. Komunikace týkající se zrušení objednávky nebyla zrovna příjemná, ale alespoň mi bylo vyhověno. Nakonec jsem se díky bezkonkurenční ceně odhodlal dát obchodu ještě jednou šanci, od učinění další objednávky a následného potvrzení objednávky jsem však už více od obchodu neslyšel... Webové stránky nefungují, uvedený email mi vrací maily obratem zpět jako nedoručené, volat jsem ani nezkoušel... Tak si nejsem ani zcela jist, jakým způsobem mám zrušit stávající objednávku... naštěstí platba měla být na dobírku, takže jsem neskončil bez peněz... určitě nedoporučuji.

• Nízké ceny
    • Od přijetí objednávky,
    • Nikdo dále nekomunikuje o stavu objednávky,
    • Nedá se jim dovolat a na maily neodpovídají,
    • Ani po deseti dnech nejsou schopni odpovědět na moje další dotazy ohledně stanovení termínu dodání zboží ačkoliv stále tvrdí, že dostupnost zboží je pět dnů po objednání.

Nedoporučuji a již nikdy zde objednávat nebudu.
    Je to zkrátka další z nespolehlivých obchodů, který chce získat zákazníka nabídkou lepší ceny a dále jen zkouší co kdo vydrží. Chtěl jsem si něco koupit a ne si vsadit na náhodu v loterii.