• doprava až do domu, rychlé vyřízení objednávky.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na skluzavce. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• rychlost dodání

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na kovovém hřišti CanCan Classic . S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Velký výběr

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Děkujeme za kladné hodnocení a přejeme ve zdraví dlouhé užívání domku.

• Rychlé jednání, poradili na klientské lince. Zboží kvalitní.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na kovovém hřišti CanCan Solo . S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• skluzavka je kvalitní, máme ji již 6 let a bez problémů, tato je pro kamarádovo děti
    • barva je i po letech stále stejná
    • děti po ní běhají i nahoru a skluzavka drží (35kg)

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Vše v pořádku. Pouze gumová podložka já v nabídce s bílým nápisem Herold a když přišla, tak je celá zelená, bez nápisu. Nevadí mi to, ale foto produktu je tedy zavádějící.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Vše rychle vyřízeno a do dvou dní doručeno.

• Velmi rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na houpačkách . S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Rychlé dodání.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na kovovém hřišti CanCan . S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Hřiště jsem objednala v neděli večer a už ve čtvrtek mi paní volala, že je k vyzvednutí. V pátek jsme ho vyzvedli. Jedná se o eko řadu, tak jsem měla malinko strach z kvality po otřesné zkušenosti u konkurence, kdy nám 2x doručili plesnivé dřevo a tvrdili, ze to je impregnace… u Heroldu byly obavy naprosto zbytečné. Perfektně zabalené, nádherné masivní dřevo, stejně tak doplňky. Přehledný návod a bonus volná vstupenka do Herolandu, kde to máme moc rádi. Moc ráda doporučuji.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti Malý pirát Hook. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• přehledný, pěkný eshop, rychlé jednání a vše bez problémů

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na houpačce baby 3v1. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Příjemný personál, kvalifikované rady, vynikající montážní firma, ve všem jsem byl mile překvapený.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Děkujeme za kladné hodnocení. Vždy je pro nás spokojenost zákazníka na prvním místě.

Perfektní komunikace, rychlé dodání.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na pískovišti Sandy 14. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Rychlé doručení

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na skluzavce. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Bezproblemová akce

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti Henry 2. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

rychlé dodání

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Potřebovali jsme hřiště na určitý den a přestože došlo k nějakému zádrhelu při dopravě vše rychle vyřešili tak aby zboží dorazilo včas

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti Malý pirát Sam. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Rychlost, přehlednost, dostupnost

rychlost doručení

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na kovovém hřišti Classic fialová. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

ok