Rychlost a spolehlivost

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy v domečku M501 . S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Velmi spokojen s prodejcem.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na skluzavce . S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Hladký průběh od objednávky po dodání.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• profesionální přístup obchodu
    • rychlost dodání
    • velký výběr zboží
    • výborná komunikace
    • zboží bylo dobře zabaleno

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy v dětském domečku Grete. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Rychlé vyřízení objednávky, bezproblémový dovoz dlouhé skluzavky.

• Rychlá a bezproblémová komunikace
    • Není

Doporučuji. Český a kvalitní výrobek.

• rychlost vyřízení objednávky

Reakce obchodu Skluzavky.cz

• Vše proběhlo v pořádku a rychle

Nic

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na kovovém hřišti CanCan Classic . S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Dobrá komunikace,rychle dodání zboží.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti Dino 150. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• rychla komunikace, domluva na dodani atd

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti Malý pirát Jim. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

velmi rychlé doručení

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Měli to. co jsem potřebovala

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Rycholost

Vyborna komunikace od objednavky az po jeji doruceni. Obchod aktivne informuje zakaznika o dodani zbozi. Nasledny dotaz na chybejici kusy po dodani a smontovani hriste naprosto bleskurychle vyrizen tyz den a zbyvajici zbozi hned ten den odeslano. Profesionalni jednani. Mohu doporucit!

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti Malý pirát Jim . S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Bezproblémový obchod, doporučuji

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na skluzavce . S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Rychlé a profesionální jednání, pohodové doručení, vše ok

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na hřišti Honza s obchůdkem a domečkem . S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

ok

• obrovský výběr skluzavek
    • lživé fotky mnou vybrané skluzavky (dle e-shopu jsou od výrobce) - barva neodpovídá skutečnosti
    • napojení na vodu není v návodu vůbec uvedeno, po položení dotazu mi z e-shopu napsali, že "si to mám zespodu opatrně provrtat vrtákem" = za mě je to nefunkční výrobek, když uvádí, že je to skluzavka s napojením na vodu, pak to má být funkční už od nich, a ne že já si mám doma něco sama vyvrtávat a shánět na to vrtáky - v návodu není postup, ani co na to použít, takže když to udělám špatně, pak mi zamítnou reklamaci, kdyby se náhodou se skluzavkou v budoucnu něco stalo, apod....

asi takhle - pokud sháníte skluzavku a je vám jedno, jak to na zahradě vypadá, pak určitě dobrá volba, děti z ní jsou nadšené tak jako tak....

já si vybrala skluzavku Monkey´s home právě proto, že jako jedna z mála měla v e-shopu oproti těm ostatním zářivé jasné "neflekaté = jednolité" barvy a ne ten příšerný "vybledlý flekatý recyklát"...a přišla mi skluzavka ve vybledlé flekaté barvě jako jsou všechny ostatní, za mne je to klamavý údaj e-shopu, navíc jsem pochopila, proč je uváděno, že jsou skluzavky stálobarevné a neblednou = jasně že ne, protože jsou vybledlé už z výroby :-) víc vyblednout to už snad ani nejde... a přípojku na vodu používat raději nebudeme, protože si netroufám ji sama vyvrtávat...no ale nabídli mi odstoupení od smlouvy, když se mi skluzavka nelíbí...škoda, ale dcerka je z klouzání nadšená, tak aspoň něco :)

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši recenzi, připomínky k našim produktům, nám pomáhají zlepšovat naše služby pro zákazníky. Přípojka na vodu není provrtaná z důvodu používání i za sucha . I přesto věříme, že ze skluzavkou budete spokojeni.
    S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Spokojen

Objednávka byla provedena dle mých představ.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou a krásnou recenzi, moc nás to těší. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Rychlost vyřízení objednávky a dopravy
    • Srozumitelné a přehledné informace v došlé elektronické poště

Tento obchod rozhodně doporučuji

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Děkujeme za kladné hodnocení a přejeme ve zdraví dlouhé užívání dřevníku.