• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 3 měsíci

• Zboží dorazilo rychle, vše bylo ok
    • O žádné nevýhodě nevím

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou recenzi, moc nás to těší. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 4 měsíci

Rychlé zpracování objednávky a rychlé dodání kvalitního zboží.

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 4 měsíci

Obchod v pořádku, ale domeček jsme museli dotovat hřebíky a vruty, některé nevyhovovaly, některé byly krátké - hřebíky a nebylo potřebné množství podl specifikace.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši recenzi a připomínky k danému produktu. Mrzí nás, že jste nás ohledně reklamace dříve nekontaktoval, vyřešili bychom ji k Vaší spokojenosti.
    S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 6 měsíci

• Příjemná komunikace, vyšli vstříc s uspíšením termínu, rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 5 měsíci

• Síť proti kočkám vůbec neodpovídá nabízenému produktu na stránkách. Rozměr špatný a absolutně nefunkční. Tuto sít musíme vyhodit a vyrobit si ji sami nebo znovu shánět v jiném obchodě. S pozdravem Balášová

Dobrý den paní Balášová.
    Děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás mrzí, že Vám náš výrobek nevyhovuje. Pokud síť není poškozená nebo špinavá, můžete síť vrátit a my Vám vrátíme peníze.
    Děkujeme, s přáním krásného dne skluzavky.cz

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 4 měsíci

• rychla komunikace na chatu i na mailu
    • rychle dodani

baleni bylo take nejake chatrne , kdyby kdokoliv chtel tak tu folii bez poskozeni rozmota a zabali tam treba spinavou ponozku

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Klokánka pro panenky byla zabalena v bublince a strečové folii, která byla zajištěna samolepkou A4 . Děkujeme za připomínky k balení, pomáhá nám to ke zlepšování služeb.
    S přáním krásného dne skluzavky.cz

• super

• Rychlá platba kartou
    • Ověřeno

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 4 měsíci

• rychlé dodání, kvalitní zboží, vstřícnost, milé jednání

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 5 měsíci

• rychlé dodání (mnoho věcí skladem)
    • rozumná cena
    • zboží vypadá kvalitně

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 6 měsíci

velice příjemní, snaha vyhovět

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši kladnou recenzi, moc nás to těší. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 7 měsíci

Tento obchod byl nevýhodný, protože jsem kupoval zboží, které bylo vystveno jinak, než přišlo. Přišlo mi 10 kulatých polen, nepěkně opracovaných, za které jsem zaplatil 2140 Kč. Prý Lavice - set, který jsem
    kupoval. Koupil jsem zajíce v pytli. Nikdy bych Váš obchod nikomu nedoporučil, byla by to ostuda. V tomto případě je to Vaše ostuda.
    Všem budu toto tlumočit.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí pokud jste se zakoupeným výrobkem nebyl spokojen.

Tuto lavici zakoupilo více než 100 zákazníků. Váš podmět rádi pečlivě prozkoumáme.

V případě nespokojenosti se zakoupeným zbožím máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy a to do 14 dnů od doručení. Velice nás to mrzí, ale od Vás jsme žádný takový podmět neobdrželi. V případě, že by jste chtěl lavici například vrátit, kontaktujte nás prosím na info@skluzavky.cz , kolegové se Vám budou pečlivě věnovat a společně najdeme řešení.

Omlouváme se a věříme, že i přes to nám zachováte Vaši přízeň i do budoucna. Vaše Skluzavky.cz .

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 7 měsíci

• bleskové dodání, ochotný a příjemný servis po telefonu

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 7 měsíci

• Vše rychle vyřízeno. Flexibilní-rychle řešení mnou špatně uvedenych údajů.

• produkt dorazil, ale chybí 2 palubky na střechu

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc se omlouváme za nekompletní dodávku. Chybějící palubky na střechu jsme Vám již odeslali. Ještě jednou se moc omlouváme. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 9 měsíci

Barva skluzavky (červená) není úplně zářivá, jak je na některých obrázcích. Plast je poměrně slabý, ale zato houževnatý. Nosnost 100 Kg jsem nijak netestoval. 30 Kg určitě unese. Skluzavka je hodně elektrostarická a je vyrobená nejspíš z recyklovaného plastu.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Skluzavka je vyrobena z recyklovaného polyetylenu (uvedeno na našich stránkách). Nosnost 100 kg skluzavka unese, pokud je používaná podle návodu. Statickou elektřinu odstraníte, umytím skluzavky mýdlovou vodou.
    Přejeme hezkou zábavu.
    S přáním krásného letního dne:-) Vaše skluzavky.cz

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 7 měsíci

• Velice rychlá dodací lhůta. Byl jsem příjemně překvapen. Psal jsem před chvíli recenzi na Poštovné zdarma a tam jsem je moc nepochválil, jelikož jsem čekal přes měsíc, než mi došlo zboží.

• Objednávka vyřízena velmi rychle
    • Milá a vstřícná komunikace po telefonu při ujasňování doplňujících nformací
    • Nejvýhodnější ceny

• nakoupil v obchodě Skluzavky.cz před 8 měsíci

Vše v naprostém pořádku a rychlé vyřízení mohu jen doporučit