Rychlé vyřízení, velmi slušné jednání, dobrý obchod

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi, moc nás to těší. Přejeme spoustu zábavy na skluzavce. S přáním krásného slunečního dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Zboží, které deklarují jako "skladem" následně vyrábějí a poté doručují externí firmou. Jakmile předají dopravci, už od toho dávají ruce pryč. Tudíž bych dodání jimi deklarované vynásobila minimálně dvěma...

Doba dodání rozhodně neodpovídá deklarované době na eshopu. Komunikace slabší, asi mají hodně zákazníků a nemusí se snažit. Kvalitu výrobku hodnotit nemohu, protože ani po více než dvou týdnech zboží "skladem" nedodáno...

Reakce obchodu Skluzavky.cz

velmi nás mrzí, že nejste s námi spokojená. Každý zákazník je pro nás důležitý, jeho názor nás zajímá a vylepšuje naše služby. Vámi objednané hřiště bylo garantováno skladem do 10 dnů a mailem i telefonicky jsme Vás informovali o termínu odeslání a do kdy bude hřiště dodáno přes přepravní firmu Fofr. Bohužel v pondělí a v úterý byl svátek, který nám termín dodaní posunul, proto se zdá dodání dlouhé. Přepravní firmu jsme informovali, aby Vás ihned kontaktovala a domluvila se na termínu dodání. Pevně věříme, že Vám hřiště dodají co nejdříve. Děkujeme za trpělivost. S přáním krásného dne Vaše skluzavky.cz

• Dodani zbozi

Po telefonicke zmene firmy dodani od eshopu z CP na Fofr jsem byl informovan, ze dodavka bude 16.- 17.6. 16.6. sms od fofr, ze z kapacitnich duvodu dnes dodavka nebude a ze me budou informovat dale sms. 18.6. kdy mel syn narozeniny a mel dostat houpacku jsem kontaktoval eshop. 21.6. jsem opet kontaktoval eshop. Sam eshop udava, ze doda nejpozdeji 21.6. Jestli teda dnes zbozi nedorazi, objednavku rusim. A jen pro info, uz to maji i zaplacene.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

velmi nás mrzí, že jste ještě neobdržel hřiště Terezka 230. Přes Českou poštu nelze hřiště přepravovat, hřiště je nadrozměrná zásilka, kterou nám je schopný přepravit jen přepravní firma Fofr. Na některých depech mají problémy včas dodávat nadrozměrné zásilky z důvodu - málo řidičů s velkým autem. Moc se za ně omlouváme. Objednávku na Vaši žádost jsme stornovali a peníze Vám pošleme na Váš účet.
    S přáním krásného dne Vaše skluzavky.cz

Zboží dle objednávky vůbec nepřišlo- sestava houpačky se skluzavkou- údajně předáno dopravci. asi černá díra ?

Reakce obchodu Skluzavky.cz

velmi nás mrzí, že jste ještě neobdržel hřiště Dino 150. Na některých depech mají problémy včas dodávat nadrozměrné zásilky z důvodu - málo řidičů s velkým autem. Moc se za ně omlouváme. Přepravní firmu jsme kontaktovali, aby Vám hřiště co nejdříve dodali. Pevně věříme, že Vám hřiště dodají co nejdříve. Děkujeme za trpělivost, s přáním krásného dne Vaše skluzavky.cz

• U teto firmy jsem objednal vertikalni truhliky. Na svych strankach deklaruji dodani do 5 dnu. Po 10 dnech mi nic neprislo a kdybych sam nevolal,tak se nic nedozvim -udajne nestihaji vyrabet. Dodaji mi to do tydne nebo do dalsiho tydne. Objednavku jsem pochopitelne zrusil.

Dobrý den.
    Velice nás mrzí, že jsme byli v prodlení v reakci na objednávku. Důvodem bylo zdržení ve výrobě, kdy jsme nedokázali určit termín výroby a tudíž dodací termín zákazníkovi. Přijměte prosím naši omluvu.
    Děkujeme. S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

Zboží nebylo kompletní !

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc se omlouváme za dodání nekompletní objednávky. Došlo k pochybění ve skladě. Chybějící háky jsme Vám po telefonickém hovoru ihned odeslali a druhý den byly dodány. Ještě jednou se moc omlouváme. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Skluzavka poškrábaná
    • Na skluzavce je viditelný flek (jiný odstín barvy)
    • Dodávky bez objednaných samolepek

Skluzavka byla dodána s menším škrábancem a také s viditelným flekem. Toto by se snad mohlo ,,zakrýt" nalepením objednaných samolepek, které měly být jako dárek ke skluzavce, ale bohužel tyto nálepky v dodávce chyběly.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc děkujeme za Vaši recenzi, jen nás mrzí, že jste s námi reklamaci neřešil. Poškrábání skluzavky může dojít při přepravě při špatné manipulaci. Fleky vznikají při výrobě, ale nemají vliv na funkčnost skluzavky. Za nedodané samolepky se moc omlouváme a zasíláme. S přáním krásného slunečného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Nabízí zboží , které nemá
    • Lhůty pro dodání zboží jsou v nedohlednu
    • Nulová komunikace.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

velice nás mrzí, že s námi nejste spokojeni. Objednali jste si hřiště, které se muselo vyrobit a naše výroba je v současné situaci nad míru vytížena. V tuto chvíli je Vaše objednávka již vyřízena a bude expedována 16.4.2020.
    Doufáme, že se zbožím budete spokojeni.
    S přáním krásného dne :-) Vaše skluzavky.cz

• Otresne jednani obchodu.
    • Nekvalitni polske zbozi.

Objednala jsem modrou klouzacku, ale přivezli zlutou, dle štítku, popisku i faktury modrou. Stejne velikosti i oznaceni. Pro případnou rekl. jsem vše uvedla v mailu s tím že si ji ponecham.Vnoucek se těšil. Odpovědi byl arogantní telefonát že musím doplatit castku nebo vyměnit že tato je delsi a kvalitní než původní objednana-, což byla vse lez. Kvalita je recyklovany plast, nevím zda přežije 1 rok. Jednání strašne, nikdy více.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

nastalá situace nás mrzí. Bohužel ze skladu byla expedována jiná skluzavka, než měla být, v současné situaci jsme velice vytíženi a bohužel se chyba můžu stát.
    Pokud jste měli pocit, že s vámi bylo jednáno arogantně, tak se omlouváme, nebylo to tak myšleno. Naší chybou vám byla zaslána kvalitnější a také dražší skluzavka, kterou jsme nabídli vyměnit za tu původně objednanou (na naše náklady), případně, pokud si budete chtít nechat tu dodanou, by bylo třeba cenový rozdíl uhradit.
    Co se kvality týká, na současnou skluzavku se vztahuje 7 letá záruka - tedy rozhodně vydrží déle než jeden rok. Všechny skluzavky jsou z recyklovaného plastu, který je velmi kvalitní, a my jsme rádi, že můžeme takto šetřit přírodu.
    Za omyl se omlouváme a doufáme, že i přes toto vše si skluzavku užijete.
    Vaše skluzavky.cz

• Špatný nátěr lavičky. Hnědorůžovou barvu jsem ještě neviděla.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Vámi vybraná lavička Variant není natřená, ale naimpregnovaná - tato informace je uvedena na webu. Nátěr není v ceně lavičky.
    S přáním krásných vánočních svátků :-) Vaše skluzavky.cz

• Správná skluzavka mi byla doručena až na třetí pokus.

Objednaná byla třímetrová červená skluzavka. Objednávka byla potvrzena. Pak následovala telefonická informace, že je skladem pouze žlutá. Se záměnou barvy jsme souhlasili. Poté přišla červená. Když jsem ji následně přeměřil, měla délku jenom 2,2 m. Po telefonické reklamaci přišla jiná, sice žlutá, ale opět délky 2,2 m. Tu jsem zásilkovkou poslal zpět. Až na třetí pokus byla dodána správná délky 3 m. Vážně pochybuji o kompetentnosti pracovníků odesílajících zboží tuto práci vykonávat.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc se omlouváme za vzniklé komplikace. Vybrané zboží nebylo v době objednávky skladem a tato informace byla u zboží uvedená, proto jsme Vás telefonicky kontaktovali. Při první dodávce pochybili kolegové ve skladu a následně Vám byla zaslaná správná skluzavka, která Vám byla dodána v úterý. Doručení druhé krátké skluzavky bylo pochybení na straně přepravce, který doručoval skluzavku určenou jinému zákazníkovi. I přesto věříme, že Vám skluzavka bude dobře sloužit. S přáním krásných vánočních svátků :-) Vaše skluzavky.cz

• špatně vyvrtané díry pro podestu
    • díry ve stojnách nejsou posunuty, vrták naráží na vruty z druhé strany

pošlete jednou vaše zaměstnance ať to smontují u zákazníka, aby si sami ocenili co to je, když neumí díry vyvrtat dle výkresu

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste nás ohledně reklamace nekontaktoval, vyřešili bychom ji k Vaší spokojenosti.

Ohnuté desky.Jedna uštíplá.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Mrzí nás, že jste nás ohledně reklamace dříve nekontaktovala, vyřešili bychom ji k Vaší spokojenosti.

• Nedostatečná komunikace obchodu

Před 12 dny jsem objednal 6 položek z nabídky obchodu - přišlo oznámení, že objednávku přijali, s dodatkem že o vyřízení mě budou dále informovat.
    Po týdnu jsem zatelefonoval - paní slíbila, že zboží bude dodáno za 3 dny. Od té doby žádnou informaci nemám. Pokud stejné zboží najdu jinde, objednávku zruším.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

moc nás tato situace mrzí. Jednu položku nemáme skladem, výrobce nám zboží pozdržel. Jako omluvu Vám na celou objednávku poskytneme slevu. Děkujeme za pochopení a věříme, že i přesto budete s nákupem spokojený.
    S přáním krásného dne Vaše skluzavky.cz

• Síť proti kočkám vůbec neodpovídá nabízenému produktu na stránkách. Rozměr špatný a absolutně nefunkční. Tuto sít musíme vyhodit a vyrobit si ji sami nebo znovu shánět v jiném obchodě. S pozdravem Balášová

Dobrý den paní Balášová.
    Děkujeme za Vaši recenzi. Moc nás mrzí, že Vám náš výrobek nevyhovuje. Pokud síť není poškozená nebo špinavá, můžete síť vrátit a my Vám vrátíme peníze.
    Děkujeme, s přáním krásného dne skluzavky.cz

• Tento obchod byl nevýhodný, protože jsem kupoval zboží, které bylo vystveno jinak, než přišlo. Přišlo mi 10 kulatých polen, nepěkně opracovaných, za které jsem zaplatil 2140 Kč. Prý Lavice - set, který jsem
    kupoval. Koupil jsem zajíce v pytli. Nikdy bych Váš obchod nikomu nedoporučil, byla by to ostuda. V tomto případě je to Vaše ostuda.
    Všem budu toto tlumočit.

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí pokud jste se zakoupeným výrobkem nebyl spokojen.

Tuto lavici zakoupilo více než 100 zákazníků. Váš podmět rádi pečlivě prozkoumáme.

V případě nespokojenosti se zakoupeným zbožím máte nárok na odstoupení od kupní smlouvy a to do 14 dnů od doručení. Velice nás to mrzí, ale od Vás jsme žádný takový podmět neobdrželi. V případě, že by jste chtěl lavici například vrátit, kontaktujte nás prosím na [email protected] , kolegové se Vám budou pečlivě věnovat a společně najdeme řešení.

Omlouváme se a věříme, že i přes to nám zachováte Vaši přízeň i do budoucna. Vaše Skluzavky.cz .

Dodani zbozi dopravcem je zlozeno na chodniku pred domem. Problem je donest zasilku do zahrady

Reakce obchodu Skluzavky.cz

Dobrý den, velice nás mrzí Vaše negativní zkušenost s přepravní společností FOFR a děkujeme za Vaší referenci.
    Pokaždé se snažíme zlepšit služby pro naše zákazníky. Váš podmět budeme řešit důsledně s přepravní společností. Ještě jednou se omlouváme za přepravní společnost. Pevně věříme, že Vám naše výrobky i přes tuto zkušenost budou sloužit k radosti a spokojenosti. Team Skluzavky.cz

Nespolehlivé dodání, rozvázeci firma nedodržela termín, neomluvila se, není schopna určit hodinu dovozu zboží a ještě chtějí aby zákazník zajistil pomoc řidiči při vykladce, zboží zatím nemám možnost hodnotit

Reakce obchodu Skluzavky.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Zároveň je nám líto, že jste měli nepříjemnou zkušenost s přepravní firmou Fofr. Věříme ale, že i přesto Vám hřiště bude dělat velkou radost. Přejeme Vám krásný den :) Vaše skluzavky.cz

• poškozené zboží.Nikdo mě neupozorni,že musím zboží
    • před ředičem rozbalit a řádně si jej prohlédnout.Až
    • později jsem si to přečetl na igelitovém balíčku.