Vzdy najdu originalni hracky z prijemneho materialu, proste to, co si bez strachu troufnu dat diteti

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Zuzo, za nákup u nás i za recenzi. Hodnocení nás moc potěšilo. Výběru hraček a všeho dalšího ve Skibi Kids věnujeme velkou péči, tak jsme rádi, že to kladně hodnotíte a všímáte si toho. Chystáme spoustu dalších novinek, tak se máte určitě na co těšit. Přejeme Vám pěkný den ze Skibi Kids.

• Originální výběr
    • Milé prostředí stránek
    • Vždycky skvělý servis (I v případě vrácení zboží)
    • Obchod, který se vypracoval z malé půjčovny lyží a kol na kopci v Radotíně, fandím jim

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Lucie, za milá slova i za nákup u nás. Kdykoliv v budoucnu jsme rádi k dispozici buď na e-shopu nebo na našich pobočkách. Váš Skibi

• Mila a ochotna prodavacka v obchode v Brně

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme za nákup i za recenzi a pochvalu našeho teamu na Josefské. Moc nás to potěšilo. Budeme se těšit někdy příště. Každý den teď naskladňujeme nové kolekce na jaro a léto, tak je se na co těšit. Pěkný den přeje Váš Skibi

• Jeden den objednano, druhy den dodano. Zbozi krasne zabalene a pridana i reklamacni listina. Hodnotim vsemi hvezdicky.

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme za nákup i za milá slova. Přejeme ať hračka od nás dobře slouží a budeme se těšit někdy příště. Naskladňujeme teď nové kolekce na jaro a léto a tak je u nás každý den něco nového. Pěkný den přeje Skibi

Naprosto skvělá komunikace a vstřícnost, rychlost odeslání, zboží TOP!!!

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Mileno, za nákup u nás i za milá slova v recenzi. Přejeme, ať věci od nás dobře slouží a budeme se těšit někdy příště. Pěkný den přeje Skibi

Perfektní přístup!

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Ivo, za nákup i za recenzi. Kdykoliv v budoucnu jsme Vám rádi k dispozici buď na pobočkách nebo na e-shopu skibi.cz. Pěkný den přeje Skibi

• rychlé dodání zboží

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, za nákup u nás na skibi.cz a přejeme, ať dětské brýle dobře slouží. Budeme se těšit někdy příště. Hezký den Váš Skibi

• kvalita, design, funkčnost
    • přehledný web
    • rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme mnohokrát za nákup botiček Affenzahn i za recenzi. Ať botičky dobře slouží a budeme se těšit někdy příště buď na některé pobočce (nově se budou otevírat Dejvice a Náměstí Republiky) nebo na e-shopu. Přejeme pěkný den ze Skibi Kids

Spokojnosť, kvalita, rýchle dodanie = odporúčam

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Bei, za nákup i za recenzi. Budeme se těšit někdy příště buď na e-shopu nebo v některé z našich poboček. Váš Skibi

• Objednala jsem tady poprvé a naposledy , kdyby někde bylo konkrétněji uvedeno, jak je na obuvi značena velikost(tj.ne pro celou délku stélky) nemusela bych zboží měnit a dvakrát platit poštovné.

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Dobrý den, to nás moc mrzí, že jste byla nespokojená, ale velikostní tabulky máme u každého modelu bot a je tam uvedena nejenom velikost v EU, ale i velikostní rozsah vhodné délky chodidla v mm. Kontrolovali jsme to i u modelu bot, které jste si objednávala a ani tam velikostní tabulka nechybí. Pokud boty nesedí, máte u nás každopádně možnost je do 90dnů vrátit či vyměnit. Děkujeme za pochopení a věříme, že vše nakonec dobře dopadne a boty budou ve správné velikosti dobře sedět. Váš Skibi

vše OK

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, za objednávku a nákup u nás. Doufáme, že brýle dobře slouží a že se Vám u nás v prodejně na Josefské líbilo. Váš Skibi

• Rýchle doručenie

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Kristíno, za nákup u nás i za hodnocení. Budeme se těšit někdy příště. Každý den teď naskladňujeme nové zboží na jaro a léto 2024. Pěkný den Váš Skibi

• Veľký výber
    • Rýchle dodanie

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, za objednávku i za pochvalu. Ať Vám Legami dělá radost a budeme se těšit někdy příště. Váš Skibi

Široký výběr
    Možnost osobního odběru
    Zboží v akci za výhodné ceny
    Milá obsluha

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Martino, za nákup i za recenzi. Hodnocení nás moc potěšilo. Kdykoliv v budoucnu jsme znovu rádi k dispozici. Váš Skibi

• Krásné, kvalitní, funkční i hravé zboží pro deti.

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, za pochvalu i za nákup. Výběru zboží věnujeme opravdu hodně péče, věříme, že věci, které děti obklopují, je formují dále do dospělosti. Snažíme se, aby byl u nás co nejzajímavější výběr značek i produktů a ideálně, aby každá z věcí byla kvalitní a děti rozvíjela. Přejeme Vám, ať koloběžka Micro dobře slouží. Pěkný den ze Skibi Kids

Bohužel nelze doporučit, zboží v pořádku, ale doručení o která jsme žádali po 15.hodině a tvrdili, že není problém, tak buhužel u dopravce nelze. Nekupovali bychom tedy tady, ale jinde, kdybychom toto věděli. Ale lhali nám, že to není problém a doručí večer. Stálo nás to 1 den dovolené.

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Dobrý den, Katko, moc se omlouváme za zmatky s přepravcem. PPL skutečně neumožňuje dodání na čas a mrzí nás, že Vám to způsobilo takové komplikace. Děkujeme za pochopení

krásné prostředí, rychle vyřízená objednávka

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme mnohokrát za objednávku i za to, že jste si udělala čas na recenzi. Hodnocení nás moc potěšilo. Budeme se těšit někdy příště a přejeme pěkný den ze Skibi Kids

• Vyber zbozi
    • Ceny
    • Spolehlivost

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Sáro, za recenzi i za návštěvu naší pobočky Skibi DBK. Budeme se těšit příště a doporučujeme vyzkoušet i dětskou herničku s cukrárnou jen o patro výše nad prodejnou. Váš Skibi

• Příjemná a milá obsluha, krásné prostředí....

Celková spokojenost

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme mnohokrát za návštěvu naší plzeňské pobočky i za nákup. Budeme se těšit někdy příště a ať bunda Reima dobře slouží. Váš Skibi

• sortiment

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme mnohokrát za recenzi a přejeme, ať oblečení od nás ze Skibi Kids dobře slouží. Váš Skibi