• Rychlost, perfektni prozakaznicky pristup

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Kamilo, za objednávku i za recenzi a přejeme, ať oblečení Wouki dobře slouží. Pěkný den ze Skibi Kids

Při objednání na pobočku lze vyzkoušet střih a velikost a případně vrátit na místě. Personální je milý a ochotný.

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Dobrý den a děkujeme za kladnou recenzi. Budeme rádi když nás navštívíte na nové pobočce Skibi Kids shop na Andělu. Krásný den Valerie

• rychlé odeslání

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Ino, za nákup a jsme rádi, že jste byla spokojená s rychlým odesláním. Jinak aktuálně nám chodí každý den nové zboží, takže bude znovu na výběr z velkého množství novinek. Váš Skibi

• v obchodě nakupuji opakovaně a s velkou spokojeností
    • velký výběr nádherných hraček
    • možnost vyzvednutí zdarma ve vybraném obchodě
    • milá obsluha na prodejnách

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Marto, za nákup i za milou recenzi. Jsme rádi, že se Vám ve Skibi Kids tak líbilo. Příští týden otevíráme další krásnou pobočku, tentokrát přímo na metru Anděl. Pěkný den přeje Váš Skibi

• rychlost, dobrá komunikace

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, za nákup i za to, že jste si udělala čas na recenzi. Budeme se těšit někdy příště buď v některé z 8 poboček Skibi Kids nebo u nás na e-shopu skibi.cz Pěkný den přeje medvídek Skibi

Cyklo helma přišla včetně elektronického čipu, což jsem vyřešila v blízkém obchodě. Šokovalo mě ale zjištění, že na centrále v Radotíně netuší, že při odstoupení od smlouvy ve 14 denní lhůtě a vrácení celé objednávky mi dle zákona musí vrátit i nejlevnější poštovné. Systém jim to neumožňuje, takže je to zřejmě Skibi standard. Strávila jsem tam skoro hodinu s prodavačkou a vedoucím s tím, že spojíme naše právníky, až se nakonec pan vedoucí někam dovolal, přišel se mi omluvit, že mám pravdu a že jim to nikdo neřekl (za 10 let platnosti NOZu). Skvěle strávený čas, helmu pro dceru zajedu koupit jinam.

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Dobrý den, moc se omlouváme, že Vám helma dorazila s elektronickým čipem a za zmatky s řešením. Nevíme, na koho jste přesně narazila, ale přijměte naší omluvu. Vracení a výměny zboží jsou u nás jinak možné i nad rámec zákonné 14dní lhůty a vše můžete u nás vracet a vyměňovat do 60dní po nákupu.

• K nákupu na prodejně jsem dostala zdarma krásné dětské plavky dle vlastního výběru. Byla to vyjímečná akce Wouki, není to standardem, ale bylo to velmi milé překvapení

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme mnohokrát za nákup a přejeme Vám, ať plavky Wouki dobře slouží. Pěkný den ze Skibi Kids

Interesting, unique selection of merchandise .

Thank you, Max!

4 roky jenom dobře zkušenosti

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme za nákup i za recenzi a budeme se těšit někdy příště buď v některé z poboček Skibi Kids nebo na e-shopu. Přejeme pěkný den. Váš Skibi

• Skvělý výběr krásných věcí
    • Fajn ceny
    • Přehledný e-shop
    • Krásná prodejna (Radotín)
    • Pěkné balení zboží

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Jitko, za milá slova v recenzi i za hodnocení. Jsme rádi, že se Vám líbilo v Radotíně a jestli jste z Prahy 5, tak pro Vás může být zajímavé, že se v příštím týdnu otevře nová velká prodejna Skibi přímo na Andělu. Přejeme pěkný den ze Skibi Kids

• Široký sortiment
    • Krásné, kvalitní zboží
    • milý personál na prodejně
    • Slevy pro stálé zákazníky
    • Poradenství
    • Rychlost zpracování a zaslání objednávky

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Katko, za pochvalu a za nákup u nás ve Skibi Kids. Aktuálně už začínáme naskladňovat nové zboží na podzim 2024, takže budou brzy na e-shopu i všech našich prodejnách další krásné novinky. Přejeme pěkný den ze Skibi Kids

• Skvela komunikace, rychle dodani, zadny problem.

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Šárko, za pochvalu i za nákup u nás ve Skibi Kids. Kdykoliv v budoucnu jsme rádi znovu k dispozici. Váš Skibi

Super spolupráce-pochvala

Děkujeme, Jitko, za nákup ve Skibi a budeme se těšit někdy příště. Váš Skibi

Velmk rychlé dodání

Děkujeme za nákup!

Vzdy super obchod

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Baru, za pochvalu a za nákup. Budeme se těšit někdy příště buď na skibi.cz nebo v našich prodejnách. Váš Skibi

• Aktivní komunikace, vstřícnost s vyřízením objednávky
    • Kamenné prodejny po Praze

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme mnohokrát za nákup i za recenzi. Brzy přibude další prodejna v Praze a to přímo na Andělu.

• Skvely vyber, skvele sluzby. Nakupujeme zde casto a radi.

Děkujeme, Moniko! Za nákup i za milou recenzi. Váš Skibi

• Najlacnejší Kleean Kanten

Děkujeme a přejeme, ať Klean Kanteen lahve dobře slouží. Váš Skibi

Spokojena s obchodem, výborně komunikuje...Takže, doporučuji :-)

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme, Ivano, za nákup a budeme rádi, když nám zachováte věrnost i v budoucnu. Váš Skibi

• Možnost osobního odběru zdarma
    • Více poboček
    • Prodejna má krásný interiér s vystaveným zbožím (malé zvídavé děti je nutno hlídat:) )

Reakce obchodu Skibi Kids Shop

Děkujeme za milá slova i za nákup. Naše prodejny se brzy rozrostou o další prodejnu, která bude na Andělu hned vedle metra. Váš Skibi