• Výborná komunikace, dodací lhůta

Reakce obchodu SILVERHOME

Vážíme si Vaší recenze děkujeme.

• Příjemné jednání a dobré informace o výrobku. Dodání výrobku v krátkém čase s bez broblému. 100% spokojenost.
    • Žádná

Spokojenost s obchodem, který jsem před tím neznala a náhodou Silverhome .cz našla na internetu.

Děkujeme za Vaši recenzi.

S obchodem jsem byla spokojená. Jednání a vyřízení objednávky bylo velmi rychlé.

Reakce obchodu SILVERHOME

Děkujeme za Vaši recenzi a vážíme si Vaší přízně.

• spokojenost
    • žadna

Reakce obchodu SILVERHOME

Vaše reakce nás těší děkujeme.

Nakoupeno za nejlepší cenu. Zboží dorazilo v pořádku, doporucuji.

• Garance nejnižší ceny
    • Dorovnání ceny konkurence + jako bonus ještě její snížení
    • doprava zdarma
    • profesionální komunikace
    • platba převodem dopředu a velmi rychlé dodání

Příklad pro ostatní e-shopy jak zabojovat o zákazníka.

Reakce obchodu SILVERHOME

Děkujeme za Vaši recenzi a vážíme si Vaší přízně.

Komunikují skvěle, dotazy neprodleně zodpoví

Děkujeme za Vaši recenzi.

• Nabízeli k troubě hrnce zdarma.
    • Lživé informace o dostupnosti zboží.
    • Arogantní přístup paní.

Celkově má obchod lživé informace u produktech o dostupnosti. Objednali jsme jednu troubu, která měla být dle informací skladem, obratem nás kontaktovali, že zboží nám dorazí za měsíc. Proto jsme objednávku zrušili a objednali jinou troubu. Ta přišla do tří dnů. Měly k ní být hrnce zdarma značky AEG. Na jejich webových stránkách měli dokonce jejich fotku a cenu. Na webu AEG jsem si tytéž hrnce našla se stejnou fotografií a cenou. S troubou ovšem došly jiné hrnce a v balení bylo o jeden hrnec víc, než na fotografii. Proto jsem do Silverhome volala s tím, jestli nám neposlali hrnce pro někoho jiného. Paní na mě zvýšila hlas, nepustila mě ke slovu, proto jsem telefon položila. Po chvíli volala majitelka a vše se snažila vysvětlit. Na druhý den měli fotografii na internetu změněnou. Majitelka tvrdila, že mi hrnec navíc přibalili oni jako dárek, ovšem když jsem psala na AEG, tak řekli že sadu a počet hrnců vybírají oni. Proto si dejte pozor, jaké informace od obchodu dostáváte. :)

Reakce obchodu SILVERHOME

Vážená paní Rýdlová, mrzí nás vaše negativní reakce, nicméně bychom pár věcí rádi uvedli na pravou míru. Za to, že první objednaná trouba nebyla skladem, se znovu omlouváme. AEG i Electrolux přecházejí na novou kolekci a bohužel stalo, že vaše trouba se přestala vyrábět a sklady se nespárovaly včas. Situaci jsme se však snažili ihned vyřešit a nabídli jsme vám alternativní model. Jako dárek jste od nás obdržela sadu hrnců. To, že jste volala do AEG je sice hezké, ale firma AEG dává sadu hrnců pouze k vybraným setům varné desky, trouby a myčky. My jsme dávali sadu hrnců i k jednotlivým spotřebičům. Je to tedy z naší strany iniciovaná a dotovaná akce a tím pádem nejsme nijak vázáni k tomu, co slibuje AEG. Obdržela jste od nás kvalitní sadu hrnců firmy Kolimax, která dodává nádobí firmě AEG, takže jsme vás nijak nepodvedli (jen na nich nebylo logo AEG, ale nepředpokládám, že to má vliv na funkčnost). To, že jsme do obrázku k akci dopsali "ilustrační obrázek" je pravda, protože jsme netušili, že by někomu mohlo vadit dostat o hrnec navíc.. A co se týče naší komunikace - vzhledem k tomu, že jste paní do telefonu začala nadávat do krav, tak se nedivím, že na vás zvýšila hlas. Toť z naší strany vše, mějte se krásně a doufáme, že u jiných firem budete mít s darovanými věcmi méně starostí.

• Rychlá a vstřícná domluva, určitě doporučuji.

Děkujeme za Vaši reakci.

• Kvalitní zboží za výhodné ceny.

Objednané zboží došlo rychle a ne poškozene, a z českým návodem, ne museli nic hledat v internetu. Objednána zboží odpovídalo nabidce, nic ne chybělo. Myčka nádobí byla vevnitř mokrá , to znamenalo že před zasláním byla vyzkušená.

• Rychle, a milé jednání

Vše bylo rychlé, po žádosti o fakturu mně byla obratem poslána. Vřele doporučuji

Vše v pořádku.

• Skvělá komunikace

Slušné jednání, dodržení smluvních podmínek.

• servis
    • dovoz dle domluvy