• Doručené fixy jsou vyschlé!

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, velmi nás mrzí tato situace a samozřejmě, ji ihned vyřešíme. Bohužel nikde nevidíme, že byste nás o tomto problému informovali. Nikde nevidíme reklamaci. Ani požadavek na výměnu atd. Také nemáme informaci, že by byla špatná serie z výroby.
    Prosíme vás tedy postupovat standardním způsobem a to písemnou formou na [email protected] a naši kolegové vám zavolají a vše napraví.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Funguje jako eshop na prodejně se nedá nic koupit osobně u pultu, kromě toho, že si to musíte objednat sám přes jejich eshop a počítač který tam stojí. A pak vám to vydaji.Zbytečná komplikace, zvlášť když tam stojí sedí dva zaměstnanci.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, naše společnost nabízí více jak 100.000 položek. Jako jediní máme největší showroom šicích strojů, které si u nás můžete vyzkoušet. Věnují se vám zde mechanici, děláme školení a věříme, že jsme v tom jedineční. Také nabízíme spousty příslušenství jako jsou díly, jehly, nitě, nůžky, díly, atd. ale určitě je na showroomu nemáme k okamžitému odběru, ale jen na ukázku. Zboží je v obrovském skladu, kam vás bohužel nemůžeme pustit. Lze si je ale dopředu objednat za velmi nízké ceny a vyzvednout si je u nás. Ceny jsou podstatně nižší, než v galanteriích, kde platíte 2 násobek naší ceny za manipulaci. Můžete si tedy vybrat co potřebujete na e-shopu a u nás si vše vyzvednout, což využívá 99% zákazníků, nebo přijít, prohlédnout si na showroomu co potřebujete a potom je potřeba zboží objednat na PC (který máte k dispozici, nebo ho objedná náš pracovník) , skladníci musí vše nachystat a vám předat. To zabere asi 10-15 min. Pokud chcete rychleji, musíte si zajít do galanterie, kde jsou ceny několikanásobně vyšší a podají vám ho z regálu, které mají za sebou. Určitě nebudou mít takový výběr jako my.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Soucastka na sici stroj zaplacena v breznu
    Doted nic nedorazilo
    Velmi zdlouhave

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, velmi se omlouváme, ale tento díl, je od stávajícího dodavatele delší dobu nedostupný. Proto byl na objednávku. Jinde je o 3 násobek dražší. Podle poslední informace, by měl být již na cestě a budeme ho ihned expedovat.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Nemůžu hodnotit. Zboží mi od 5.3. do nebylo doručeno.

Zboží mi nebylo doručeno.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

omlouváme se za zpoždění, balíček byl odeslán a je již na cestě za vámi. V emailu máte sledovací link a SMS o stavu doručení. Věříme, že zásilku převezmete v nejbližších hodinách.

• Hrozný webovky

Najít na webových stránkách výdejní místo je nemožné

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, objednal jste si u nás malé cívkové pouzdro s osobním odběrem na pobočce v Brně. Na stránkách máme uveřejněny jak naše pobočky: https://www.sicistroje-shop.cz/o-nas-nejvetsi-prodejna-sicich-stroju-v-cr#pobocka-brno , tak jste si mohl vybrat tisíce míst, kam zboží můžeme zaslat. Vy jste si vybral pobočku Brno zřejmě z důvodu, abyste si zboží sám vyzvednul a ušetřil za dopravu.
    Nerozumíme vašemu komentáři, že nevíte kde máme výdejní místo, ani co znamená hrozný webovky, ale to přikládáme spíše k jinému problému. I tak děkujeme za vaši objednávku a máme radost, že jste k nám dorazil a zboží si vyzvednul.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Chtěli jsme více zboží, ale jelikož nebylo na stejné pobočce, tak nešlo objednat a nenabídlo nám to ani možnost rozdělení na více objednávek.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, zboží expedujeme pouze z centrálního skladu, kde nabízíme několik možností doprav, plateb, splátek atd. Pokud není zboží zde, ale je na pobočce, zboží nejsme schopni poslat, ale srdečně vás zveme na naše pobočky, kde si můžete zboží vyzkoušet (včetně sortiemntu, který nikdo jiný v ČR a SK nemá, drahé stroje a zařízení) a kde vám zboží prodají. Omlouváme se, ale nejsme schopni převážet zboží mezi pobočkami , není to v našich silách.

I tak děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše spokojenost nás velice těší.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Nemůžete vrátit výrobek do 14 dnů, který vám nevyhovuje, protože jste ho koupili na IČO, žehlička je příliš těžká

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, všechny e-shopy, které nabízejí pro podnikatele se řídí jinými obchodními podmínkami. Vrácení 14 dní , 2 roky záruka a další ochrana se vztahuje pouze na koncového spotřebitele, soukromou osobu, nepodnikajícího. Jak jistě víte, pokud nakupujete i ve velkých e-shopech PC, NTB a další sortiment na IČ, tak máte zkrácené záruky jen na rok, někdy i méně.
    Naše společnost určitě vždy nabízí možnost výrobek pro podnikatele vyměnit za vhodný a vychází všem vstříc.

• Reklamace výborná,rychlá
    • těžko se domlouvám, komunikace nefunguje tak jak by měla. Mluví neustále robot takže rada žádná. Budˇjen emailem- převážně až druhý den nebo neodpoví vůbec.Všude uvádí jak poradí a nedovoláte se. Jsou to drahé věci tak by rada byla na místě.

komunikace špatná -emailem nebo robotem.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, naše společnost vám nabízí největší showroomy v české a slovenské republice, kde je školený personál. Na těchto prodejnách najdete všechny stroje, od nejlevnějších až po drahé, které nemáte možnost jinde vidět na tož si na ně jen šáhnout, máte možnost si je vyzkoušet, dostanete kvalifikovaný komentář od našich pracovníků, můžete se přihlásit na kurzy šití. To vše v Brně, Praze, Jihlavě. To, že se k nám nedovoláte je zapříčiněno tím, že se věnujeme klientům na prodejnách a nemáme již kapacity na to si s vámi vykládat a radit po telefonu, což nám nedává žádný smysl. Máte možnost se poradit online na našich stránkách, ale věřte, že je ideální si stroj vyzkoušet.
    Bohužel omlouváme se, ale nejsme schopni po telefonu radit ohledně dílů, nebo rady typu, jak si opravit šicí stroj. Opět, můžete využít naše servisní střediska, které jsou jedinečné.

• nulová komunikace

Rozkládací skříňka objednaná 4.10.2023 ten den i zaplacená, 10.10.2023 objednávka potvrzená s tím, že zboží není skladem, což jsem věděla a byla ochotna si počkat, ale bohužel ani po třech měsících nikdo nebyl schopný se ozvat (volala jsem pouze já), natož zjistit kdy půjde skříňka do výroby, neusálé sliby paní v Brně na pobočce, že to zjistí a pošle e-mail. Po novém roce už raději ani nereagovali na volání.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, kolegové vás informovali o zpoždění výroby. Navrhovali vám náhradní řešení, ale bez reakce. Navrhovali vám vrácení prostředků s tím, že vás budeme informovat, až tento typ skříňky dorazí. Prosíme tedy o reakci, ať víme, jak dále postupovat. Děkujeme.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Opakovaně nebyla objednávka dodána včas dle uvedeného termínu na eshopu.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, několikrát jsme vás informovali o vyzvednutí na prodejně Praha. Bez reakce. Objednávka byla zrušena.

• Kvalitný tovar
    • Mimoriadne dlhá dodacia lehota. Skutočná dodacia lehota vôbec nezodpovedá dodacej lehote deklarovanej pri zadaní objednávky.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

děkujeme za Vaši kladnou recenzi. Vaše spokojenost nás velice těší. Neustále se snažíme zdokonalovat.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• špatná komunikace, chybějící zboží ani nebylo oznámeno
    • na možnost osobního vyzvednutí už čekám víc jak 14 dní

Dotazník spokojenosti dorazil ještě před zbožím. Těžko tedy hodnotit.

Špatná komunikace, na webu psali, že věc je dostupná, přišla faktura a zboží prý nedostupné a týden se nedělo nic. Ani zpráva, jak to vyřešit, ani peníze. Až po mé urgenci, prý peníze pošlou.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, velmi se omlouváme, ale zboží nebylo v té době dostupné a podle informací, jsme ho očekávali do několika dní. Bohužel nyní ke konci roku, někteří zahraniční dodavatelé nestíhají, nebo jsou vyprodaní. Proto jsme se rozhodli objednávku zrušit a vrátit peníze po vašich urgencích.

Děkujeme za pochopení.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

12dni vam trva odeslat objednavku!!!

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, objednala jste zboží, které bylo na objednávku a nebylo skladem. Dodavatel nám ho stále nedodal, čekáme. Máme objednávku zrušit, nebo si ještě 1 až 2 dny počkáte?

Zboží jsem objednával s předstihem, neboť bylo určeno k narozeninám mé dcery. Namísto slíbeného 7.12.2023 dorazilo až 12.12.2023.

• Nedošlo
    • Nestíhají
    • Zboží nedošlo

Nestíhají to dodat ani během 10 dnů.
    Nevím co se stalo.
    Přitom jsme od sebe 10 km
    To by už tu bylo i pěšky po strništi.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, stíháme, ale problém je u vás uplně jinde. Objednali jste si patku, která není na centrálním skladu a termín dodání je zatím nepotvrzený. Patku ale máme na pobočce v Praze. Požádám kolegy, aby zboží odeslali i když to neděláme a expedice odchází pouze z centrálního skladu z Brna. Další možností je, když jezdíte okolo nás si patku vyzvednout, bylo by to určitě levnější.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Objednána kazeta na šití, ačkoliv je na stránkách uvedena informace o dodání 1-2 dny, zboží není skladem a ani obchodník není schopen sdělit, kdy zboží bude dodáno.

• Zboží nedošlo, ani informace, co se děje a proč

Žádné informace o nedodání zboží.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, neevidujeme žádný požadavek na nedodání zboží na našich emailech. Pokud je problém, pište na [email protected]. Zásilku vidíme odeslanou a převzatou: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=NP2806023340C

Dobrý den.Objednala jsem jehly na vyšívací stroj dvě balení .Jednu jsem dostala .I když ve faktuře jsou uvedeny dvě .A takový případ je už druhý předtím, kdy jsem si objednala nitě za 7.500 tisíc korun .Číslo kurýra bylo špatně napsané a nemohla jsem se mu dovolat .Volala do obchodu a křičela, že jsem od nich nekoupila .Na jiné telefony se nelze dovolat .Objednala jsem si to na webu .Zásilka byla ze skladu v Brně ..Není to poprvé, co jsem se s takovými problémy setkal .Odteď už nebudu objednávat a ostatním nedoporučuji .Dojit mě je nepřijatelné, platit za zboží a nedostávat ho .

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že pokud je problém se zásilkou, nenapíšete na [email protected]. Zkontrolujeme balení na kamerách a v případě, že v zásilce něco chybí, ihned na naše náklady posíláme. Bohužel dnes, kdy expedujeme až 400 zásilek denně, se může stát. Vaši reklamaci vidíme až dnes na recenzi Heureky. Nedala jste nám šanci chybu napravit.