• Zboží nedošlo, ani informace, co se děje a proč

Žádné informace o nedodání zboží.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, neevidujeme žádný požadavek na nedodání zboží na našich emailech. Pokud je problém, pište na [email protected]. Zásilku vidíme odeslanou a převzatou: https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/cislo?parcelNumbers=NP2806023340C

Dobrý den.Objednala jsem jehly na vyšívací stroj dvě balení .Jednu jsem dostala .I když ve faktuře jsou uvedeny dvě .A takový případ je už druhý předtím, kdy jsem si objednala nitě za 7.500 tisíc korun .Číslo kurýra bylo špatně napsané a nemohla jsem se mu dovolat .Volala do obchodu a křičela, že jsem od nich nekoupila .Na jiné telefony se nelze dovolat .Objednala jsem si to na webu .Zásilka byla ze skladu v Brně ..Není to poprvé, co jsem se s takovými problémy setkal .Odteď už nebudu objednávat a ostatním nedoporučuji .Dojit mě je nepřijatelné, platit za zboží a nedostávat ho .

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Mrzí nás, že pokud je problém se zásilkou, nenapíšete na [email protected]. Zkontrolujeme balení na kamerách a v případě, že v zásilce něco chybí, ihned na naše náklady posíláme. Bohužel dnes, kdy expedujeme až 400 zásilek denně, se může stát. Vaši reklamaci vidíme až dnes na recenzi Heureky. Nedala jste nám šanci chybu napravit.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• komunikace pouze přes automat zboží mělo být skladem a týden po zaplacení nic nepřišlo

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý večer, upozornili jsme vas emailem, že nám chybí jedna položka. Zatím jsme od vás nedostali žádnou odpověď.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• teoreticky bylo zboží odbaveno rychle
    • snadná přehledná obsluha na webu obchodu

chcete pochvalu bohužel BALÍKOVNA to má v rukou už týden a jistě si myslím, že máte informaci od BALÍKOVNY informaci dodání (ale ... i na amazonu mi psali předáno zákazníkovi a musel jsem pro zboží pěšky do výdejny)

Po zaplacení plné částky za objednané zboží se nic po týdnu nedělo,na objednané zaplacené zboží stále čekám....doufám v dorućení...komunikace żádná....

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, kolegové vás informovali emailem, že došlo poškození zásilky dopravcem. Další zboží, kde je i váš šicí stroj přijede v pondělí 4.12. a bude ihned odesláno na vaši adresu. Omlouváme se.
    Děkujeme za pochopení.

Zatim stroj nemam

• Týden po termínu dodání zboží stále nedorazilo. Při zavolání na pobočku se ozve pouze automat. Nevím kde zboží je a ani kdy dorazí. Odkaz na sledování zásilky je nefunkční.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, objednávka byla druhý den předána přepravci a za 2 dny byla doručena. Problém je spíše asi o informacích při doručení.
    Děkujeme za pochopení.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Objednal jsem si šicí stroj, který mají skladem a měli ho doručit do 3 dnů. Po týdnu mi dorazil email abych tento obchod doporučil i když pořád šicí stroj nemám a teď mi automat sdělil, že ho vlastně nemají.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, kolegové na pobočce Praha vás informovali, že jsme se u jednoho kusu dostali omylem do minusu. Stroje přijdou příští týden a ihned vás budeme informovat. Omlouváme se, ale o značku Janome je díky kvalitě a delším zárukám enormní zájem a u posledního kusu se může stát. Už nyní víme, že Janome je a bude zcela vaprodáno díky předobjednávkám. Kolegové vám určitě dají malý dárek na usmířenou. Děkujeme za pochopení.

• výhodné ceny
    • špatná komunikace
    • prakticky není možnost se dovolat, jen automat

Týden se nikdo neozval, přitom stroje skladem a zaplacené. Až po několika urgencích přes email přišla zálohová faktura a že stroje se teprve začnou připravovat. 14 dní po objednání a zaplacení stroje nedodané!

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, objednávku jste udělal 15.11.2023. Platba byla připsána na účet dne 20.11.2023. Stroje jsme pro vás ihned připravili a objednali přepravce paletou, dne 23.11. stroje, které se museli poskládat, připravit a zašít, protže jsou to speciálky, odešli k vám. Omlouváme se, ale v této plné sezoně jsme se snažili dělat maximum. Věříme, že budete spokojen.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Opravdu jsem v šoku. Zaplatíte, zboží dojde, ale návod v polštině? Samozřejmě, můžete si ho stáhnout z e-shopu, ale tisknout 34 stran na výrobek, kde návod je prostě potřeba - vážně nechápu. Nehledě na to, že je to povinnost obchodu dodat návod v češtině!

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, při objednávce se slušně ptáme, jestli souhlasíte se zasláním návodu v elektronické podobě v pdf. Tanto návod si uložíte a máte ho ihned k dispozici. Lze pěkně zvětšit, vyhledávat a hlavně, co je pro nás důležité, ušetříme trochu toho papíru. Většina zákazníků na to reaguje pozitivně. Vy jste nechala tuto možnost zašrtlou, ale nyní máte připomínku, že potřebujete návod v tištěné podobě. Nic se něděje, napište nám požadavek, my vám jejj vytiskneme a obratem pošleme.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

jsem velice zklamaná že zboží nedorazilo

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, zboží bylo odesláno do Alza boxu, určitě vám přišla SMS.Vidíme, že bylo zboží doručeno.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Ani po týdnu, kdy bylo objednané zboží zaplaceno nevím, kdy a zda vůbec bude dodáno .

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, zboží bylo dodáno se zpožděním 2 dnů, omlouváme se za přepravce.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Zboží prozatím nedorazilo, příčinou může být jedna věc na objednávku, je by obchod mohl alespoň napsat že čeká na dodání.

• Není možno se dovolat

• Brzo dodáno
    • Z

• ŠICÍ STROJE sice posílají další nabídkymale o zaplacené objednávce ani slovo...a to je už 6 dnů!!!

Obchod je profesionální a k tomu dale nelze co dodat.

• ceny

nekvalitní zboží - fix na látky byl vyschlý

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, v případě, že fix došel takto poškozen, máte jej možnost reklamovat. Což jste neudělala. Věřím, že by v takovém případě byla reklamace úspěšná.
    Od toho reklamace jsou, nejsme výrobce a reklamace posuzujeme na základě informací od vás, jako zákazníků.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Není dostatečně a přesně popsán výrobek krejčovský metr 150 cm dělený barevný. Prvních 10 cm vůbec nejde srolovat, je v neoddělitelném tvrdém plastu. Vůbec nechápu důvod. Vracet kvůli poštovnému nehodlám. S tímto není spotřebitel před koupí seznámen.
    • Druhý metr - Texi - má být podle popisku ze skleněného vlákna, ale je od stejného výrobce a ze stejného plastového materiálu jako ten barevný. Tak nevím, co mi poslali...

Nejsem vůbec spokojená, ale kvůli poštovnému to nebudu vracet a na to zřejmě firma spoléhá.

Objednávku a platbu přes Twisto přijali
    a od té doby ticho po pěšině.!!!!

Reakce obchodu Šicí stroje shop

ve Vaší objednávce nemáme skladem 1 kus Nůž horní 416321701. Toto zboží je na objednávku a tuto informaci máte i ve Vašem potvrzení. Zboží je objednané u dodavatele a momentálně čekáme na naskladnění.
    V případě, že budete chtít udělat změnu ve Vaší objednávce, prosím kontaktujte nás na e-mailu: [email protected].