• Zboží mi dosud nepřišlo

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, v okamžiku objednávky nebylo k dispozici pravítko Prym, na což jste byla upozorněna v potvrzovacím emailu. Bohužel, zatím nám nedošlo od dodavatele, zřejmě v tom hraje doba dovolených. Velmi se omlouváme, pravítko by mělo být k dispozici během 2 dnů. Ihned posíláme.
    Děkujeme za pochopení

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Po týdnu od objednávky stále nemám zboží

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, velmi se omlouváme, ale v době objednávky nám chyběla jedna položka, na což jste byla upozorněna v potvrzovacím emailu a bylo to vidět u zboží. Chybí nám stále pravítko 611937, které jste si objednala a zásilka má dorazit až tento týden. Náš dodavatel má zřejmě dovolenou, takže je komunikace trochu složitější. Pokud na zásilku spěcháte, prosím napište nám, najdeme nějaké jiné řešení.

místo oleje na šicí stroje jsem obdržela Profesionální víceúčelové lepidlo Politak.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, děkujeme za informaci. Kolegové provedou kontrolu objednávky a pokud došlo k pochybení, obratem vám položku zdarma dopošleme. Jen nás mrzí, že jste nás nejdříve nekontaktovala (je to více jak týden od doručení), před recenzí, myslíme si, že bychom vše obratem napravili a vy mohla dát relevantnější informaci pro zákazníky. Ale to nevadí, vše dobře dopadne:)

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Objednaný š. stroj. Redstar R20S přišel v neoriginálním obalu. Chyběl český návod, dodán byl jen polský,chybí cív. pouzdro, v přísl. byla netěsnící olejnička s olejem ktera namastila všechno příslušenství. Mám dojem, že mě byl dodán vrácený kus. Obchod na to neupozornil. Už bych tam š. stroj po internetu nekoupil.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, děkujeme za informaci. Stroj přišel určitě v hnědém obalu, což není neoriginální obal, ale takto jsou stroje baleny. Pokud popisujete, takové závady, velmi se omlouváme a okamžitě stroje vyměníme, nikdy nenabízíme použité, nebo rozbalené stroje jako nové, jsme jedinní, kdo stroje přesně označuje. Pokud došlo k takovému omylu, prosíme o zaslání stroje zpět na naši adresu, nebo pobočku, po kontrole vám ihned proplatíme všechny náklady, stroj dáme nový a určitě najdeme nějaký dárek, jako satisfakci.
    SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Objednávka byla vystavena 21. 6., u jediného objednaného produktu bylo uvedeno doručení 23. 6. Do 27. 6. nebyla zaslána žádná informace o dodání, na základě dotazu na infolinku mi bylo sděleno, že některé položky z objednávky nejsou skladem. Na eshopu je stále informace, že je skladem a bude doručeno do dvou dnů, 27. 6. informace do 29. 6. Objednávka stále nevyřízena a možná bude vyřízena po dotazu na prodejně. Jedná se o opakovaný problém s tímto eshopem. Nebýt skvělé paní na prodejně, která vždy poradí, už bych tam nenakupovala.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

moc se omlouváme za zdržení Vaší objednávky. Objednala jste si zboží s osobním vyzvednutím na pobočce v Praze. Bohužel, zboží bylo skladem pouze na skladě v Brně, z toho důvodu jste měla v potvrzení objednávky informaci, že je zboží připraveno. Bohužel se nám u Vaší objednávky zpozdilo dodání zboží z brněnského skladu. Za to se Vám ještě jednou omlouváme.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

Straśná čekací doba na zboží. Zboží stále nemám, ale dotazník o spokojenosti už mi dorazil.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, při objednávce jste si objednala speciální posuvné pravítko pro overlock Texi Joylock, které nebylo skladem, ale na objednávku. Na toto stále čekáme. Předpoklad dodání je do 3 dnů. Kolegové vás informovali e-mailem.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Rychlé doplnění návodu na stránky produktu a odkazování na něj.
    • Neférové jednání.
    • Nedošel návod i po zaškrtnutí při nákupu (elektronicky i papírově).
    • Nedoporučuji.

Vím, že odpovědí bude naházet špínu na nás. Tak si to užijte, ale přeprodejce Vašeho formátu. Ne děkuji.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, odpověďi zde na Heureka neslouží na házení špíny na někoho, ale popsání skutečného stavu věci, který se stal.
    Koupil jste u nás řezačku na textil, které je dle popisu určena pro řezání jednotlivých vrstev až do výše 2,5cm. Podotýkáme jednotlivých vrstev textilu, na řezání netextilních materiálů (pryž, neopren, kevlar atd.) existují jiné modely, ale asi o 10 násobek dražší, ale to vy určitě víte. Návod určitě u řezačky, by. I kdyby se náhodou stalo, že omylem nebyl přibalen, mohl jste vznést dotaz a okamžitě by vám byl dodán a to jak v pdf, tak poštou tištěný, to se může stát a za to bychom se omluvili.
    Vy jste ale neupozornil, řezačku jste použil na řezání 2cm tvrdého neoprenu (jak jste sám napsal) a během 3 metrů řezu, jste zcela zdemoloval vnitřní převody, které starndarním zákazníkům, kteří řežou textil vydrží i několik let, než začnou vykazovat náznaky opotřebení. Vaše hnací převody, byly ohoblované tak, že zvuk při řezání už prvního metru vám musel naznačovat, že se děje něco špatného. Opět, pouze popisujeme stav věci. Záruka byla zamítnuta a to na základě informací od vás, kdy jste nám popsal, co jste řezal a jak.
    Věříme, že bude tato recenze prospěšná i pro další zákazníky, kteří sami posoudí, kde vznikl problém. Velmi nás mrzí, jak k tomu došlo, ale je opravdu nutné se seznámit s výrobkem, návodem a i kdyby se stalo, že náhodou u výrobku nebyl, tak nás kontaktovat, technik by vám rád poradil a návod doposlal.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Nic nepřišlo ,žádné vysvětlení jen dotazník jestli jsem spokojen...

Reakce obchodu Šicí stroje shop

u Vaší objednávky jste si zvolil platbu platebním příkazem. Do dnešního dne u Vaší objednávky neevidujeme přijatou platbu. Z toho důvodu nebyla Vaše objednávka expedována. V případě, že si přejete změnit platbu na jinou, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• široký sortiment, odběrné místo: Praha
    • Čas od času se musí vloudit chybička popis versus obrázek

Tohle mi poslal obchod, i když se dikce nezakládá na pravdě:
    Vaše objednávka zřejmě nesplňovala všechny náležitosti, p roto byla zrušena. V případě dotazů prosím kontaktujte naše obchodní oddělení.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den u tohoto modelu jsou možné 2 typy krytky cívkového pouzdra.Vy jste vybral druhý, a napsal jste, že vám máme poslat, nachystat ten, který je jiný. Proto byla objednávka zrušena a zaslali jsme vám email. Prosím, objednejte si vhodný kryt viz https://www.sicistroje-shop.cz/krytka-pouzdra-civky-singer-359824-900?machine_id=98 .

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Nic jsem nedostala, a je to uz 3 dny po terminu doruceni, ani se neozvali. Uplne ticho

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, objednali jste si 4ks speciálních folii. Bohužel máme skladem jen 2ks a čekáme na další kusy, abychom vám mohli odeslat kompletní objednávku.

Žádné informace o zpoždění

Reakce obchodu Šicí stroje shop

ve Vaší objednávce nemáme skladem 1 kus Standard podložka Cricut - 30 x 30 cm. Toto zboží je na objednávku a tuto informaci máte i ve Vašem potvrzení. Zboží je objednané u dodavatele a momentálně čekáme na naskladnění.
    V případě, že budete chtít udělat změnu ve Vaší objednávce, prosím kontaktujte nás na e-mailu: [email protected].

• Nedostatek komunikace

Jsem zvyklý, že když objednám a zaplatím zboží, během pár dnů přijde.
    Od seriózního obchodu bych čekal, že mi v případě odchylky od tohoto (domnívám se) obecně zažitého schématu dá vědět. Třeba napíše "Jejda, nějak jsme tu vaši objednávku zazdili. Pardon, pošleme ho příští týden." Nebo "Jejda, my to vaše zboží vlastně nemáme, promiňte. Počkáte si na něj, nebo chcete vrátit peníze?".
    Nechci toho moc, jen vstřícnou komunikaci. Když si v kavárně objednáte salát a obsluha zjistí, že ho zvládne udělat až za tři hodiny, taky to budete chtít vědět. A buď se rozhodnete počkat, nebo odejít, nebo si dát něco jiného. Tak přesně po takové komunikaci volám.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, zboží, které jste objednával nebylo v době objednání skladem, na což jste byl upozorněn, jak na stránce, tak v potvrzovacím emailu. V tomto případě, že uveden termín dodání 3-7 dní. Včera nám zboží dorazilo a dnes v dopoledních hodinách vyrazilo k vám. Děkujeme za pochopení.
    SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• víc než měsíc čekání na zboží, bez komunikace

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, objednali jste si stehovou desku na velmi starý stroj. Na eshopu je stav na objednávku a to stejné vám přišlo v potvrzení emailu. Tento díl není snadné sehnat. je objednán u dodavatele a čekáme na něj. Pokud potřebujete díl rychleji, musíte se obrátit na někoho, kdo má díl skladem. Omlouváme se, ale některé díly na staré stroje, není tak lehké zajistit a skladem je skutečně nikdo nemá. Možná i pro to jste si vybrala nás. :)
    SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

zboží které jsem objednala 30.3. a bylo uváděno skladem stále ještě nedorazilo.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, zboží, které jste objednávala, nebylo kompletně sklad, jak jste měla v potvrzení objednávky. Zboží nám bylo doskladněno a 4.4.2023 odešla zásilka DPD kurýrem a dnes by měla být už k vyzvednutí.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Jsem velmi nespokojená,protože to nefunguje! O týden dříve přítel objednal šnuru,ta v pohodě stroj se rosvítil(lampička),ale šlapka nemakala,.objednala jsem novoušlapku a nic nefunguje! Tak jsem zklamaná, naštvaná....Vyhozené peníze...určitě Vás nikomu nebudu doporučovat.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, omlouváme se, ale podle toho co popisujete, jste si vybrala pedál, který není vhodný pro váš typ šicího stroje. Nejde jen o koncovku pedálu, ale jde také o to, aby pedál odpovídal parametrům vašeho stroje. Pokud pedál nemá odpovídající příkon, potom dochází k tomu, že nemusí svítit světlo, nebo naopak nemusí jet stroj. Nebo můžete mít poškozený motor. Doporučujeme kontaktovat naše servisní středisko a probrat s nimi potřebný díl. určitě to totiž není chyba pedálu, těch prodáváme stovky a nikdy nebyl žádný problém. Vždy jsou to problémy, které jsme popsali.

Pred 6 dny mi prislo potvrzeni o zaplaceni, od te doby zadne zbozi ani informace. Automat mi sdelil, ze se objednavka vyrizuje. Toto pro me neni akceptabilni. Zbozi jsem objednala, protoze ho potrebuji ted, ne za mesic.

Reakce obchodu Šicí stroje shop

Dobrý den, zboží, které jste objednala, nebylo v době objednání kompletně skladem. na to jste byla před uzavřením objednávky upozorněna a takto vám přišlo potvrzení. Zboží posíláme až bude kompletní abyste nemusel hradit dopravu vícekrát. Děkujeme za pochopení.

Nelze objednat zboží do jedné objednávky, pokud je na skladě v různých městech. Jedná se o jeden e shop.

Po týdnu se dle infolinky, kde je jen automat, objednávka stále zpracovává, doufám, že vůbec dorazí. Kdybych věděla, že to bude takto dlouho trvat, určitě bych si zvolila jiný obchod..

• 13.2 proběhla platba ,platbu potvrdili a od té doby nekomunikují, 16.2 jsem zaslala dotaz jak objednávka probíhá a žádná odezva

Reakce obchodu Šicí stroje shop

omlouváme se, Vaší objednávkou se již zabýváme. Budeme se snažit tuto vzniklou situaci co nejrychleji napravit.

SICISTROJE-SHOP.cz – Shop by Strima Group

• Nic mi neposlali, ani potvrzení, ani fakturu

Reakce obchodu Šicí stroje shop

dle datumu Vaší objednávky ze dne 17.1.2023 v 15:49 se nejspíš jedná o objednávku na jméno Josef Smejkal-Mitsubishi Electric.
    Tato objednávka je v pořádku přijatá. Bohužel se do této doby nemohla expedovat, jelikož stále nebyla uhrazena.
    Potvrzení objednávky Vám mělo přijít na Váš e-mail. Prosím zkontrolujte spam, jestli náhodou e-mail nespadl tam.
    V potvrzení objednávky by jste měl mít i pokyny k platbě.