Z pohodlí domova, mi dodali přesně ten tovar, který jsem potřebovala, za výhodnou cenu.

• Byla trochu delší dodací lhůta než jsem předpokládala, ale na základě tel. rozhovoru bylo vše napraveno

• nízké ceny
    • Při výběru odeslání na Uloženku se neotevře nabídka Uloženek.
    • Není možné platit kartou
    • Po připsání peněz na jejich účet se Vám to neobtěžují oznámit, takže nevíte, jestli peníze vůbec došly
    • Věčné výmluvy ze strany obchodu
    • Balík došel skoro až za měsíc

Objednala jsem zboží "skladem" a přesto mi dorazilo téměř až za měsíc. Komunikace s obchodem je příšerná. Na moje emaily buď odpověděli tím, že balíček zrovna odeslali (což nebyla pravda), nebo je rovnou ignorovali. Balíček poslali až v momentě, když jsem v emailu nadnesla zrušení objednávky a hle balíček byl druhý den na Uložence.
    Mají nízké ceny, ale za ty nepříjemnosti to rozhodně nestojí, přístě radši nakoupím někde jinde.

Naprostá spokojenost,perfektní komunikace,rychlé dodaní.Doporučuji!!!

Nákup v obchodě je super , zboží došlo velmi brzy a navíc přesně co jsem potřebovala do mého šicího stroje. Nebýt tohoto obchodu už by mi šicí stroj nesloužil! Jsem velmi spokojena s obchodem i s nákupem zboží u Vás. Velký dík!!

Skvělá komunikace, rychlé vyřízení a zaslání. Naprostá spokojenost, určitě obchod doporučuji!

• Daný model již nebyl k disoizici, nabídli lepší a i levnější/zrovna v akci/
  • Super, oceňuji rychlost a ochotu

rychlost, spokojenost s obchodem

• Vstřícné jednání, rychlé dodání

Opakované dobrá zkušenost s obchodem. Doporučuji

• Výrazně lepší ceny oproti konkurenci
    • Nabízí i produkty, které se shánějí těžko

SPOKOJENÁ S NABÍDKOU I DOPRAVOU.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• cena, výběr

• Skvělá nabídka, přehledné stránky, výhodnější ceny, cením rychlost dodání i dobrou komunikaci. Zboží bylo i perfektně zabaleno.

• Objednané zboží je skvělé. Určitě skvělý nákup.
    • U produktu mi chyběla detailní fotografie produktu (řezací podložka). Co jsem ale hledal, nemá tyhle podložky nikdo pořádně nafocené. Pomohlo by mi to při výběru.
  • Pan prodejce mi přislíbil doručení produktu do konce týdne, ale po14 dnech stále zboží nikde. Tak uvidíme.

• přehlednost, rychlost
    • jiná barva výrobku (tmavě fialová) než na obrázku (světle růžová)

• Ani nevim
    • Dlouha dodaci doba, nemoznost platit kartou, pristup komunikace

Komunikace s prodejcem hrozna, bud se clovek nedovola a kdyz jo, tak se tam akorat vymlouvaji jeden na druheho. Info o objednavce zadny, ani po domluve pres telefon nebyla vystavena faktura, az na potreti kdyz sem o ni muzel zazadat pres mail. I kdyz mi tvrdili, ze ji poslali v den odeslani zbozi. I presto, ze tvrdili zbozi kontrolovali, tak sem ho musel poslat do servisu jelikoz sici stroj nesil tak, jak mel, a u stroje za 8 tisic bych si predstavoval, ze bude sit jinak..

to je masina fakt super

Rychlé vyřízení objednávky a dodání zboží