• - dobrá cena
    • - rychlé dodání

Se zbožím jsem maximálně spokojená. Jen s dodáním byl trošku problém, asi jsem se měla ozvat dříve a nečekala bych na balíček skoro 10 dní. Potěšila mne blesková reakce a vyřešení problému. Takže s klidným srdcem mohu doporučit.

• prezentovaný servis
    • komunikace po zaplacení
    • sliby chyby

Velmi nerad dávám negativní hodnocení (možná mé první), ale zde to jinak nejde. Vše se zdálo ok. Vybral jsem šicí stroj, po telefonu jsme probrali detaily, plus jsem doobjednal patky a nitě. Pan Krajíček nabídl osobní dovoz se zašitím, představením atd., souhlasil jsem. První termín na poslední chvíli změnil, no co auto se rozbít může. Po dvou týdnech dorazil. Stroj poničený kvůli kvůli špatnému uchycení, šibenice asi zlomená, takže se nedala použít. Nicméně stroj jsme zapojili, vyzkoušeli. Objednanou patku pán neměl, nitě také ne. Domluvili jsme se, že za poničení stolu (kosmetika) mi pán pošle krabicí nití do overlocku. Peníze dostal všechny. Od té doby ho skoro nemůžu sehnat, samé výmluvy na nefunkční telefon apd. Šibenici nakonec poslal asi po dvou týdnech s pár nitěma. Patky nemám dodnes ani slíbené nitě. Nereaguje již ani na SMS.
    Opravdu nefér jednání. Mrzí mne to, protože jinak se zdálo vše ok. Takže dávejte si na tohoto pána pozor, velmi rád slibuje.

• rychlé jednání ,byla jsem naprosto spokojená

s obchodem jsem byly spokojená ,vybrala jsem si ho z důvodu servisu v záruční době ,nikde jinde jsem tuto možnost nenašla ,určitě bych doporučila

přehlednost, spolehlivost, rychlost

• Dobrý den, jako vždy pres internet klamou barvy. Myslela jsem ,že objednavam nitě tmavě modré a přišly středně modré.:-( . Kalova

• velký sortiment zboží
    • dlouhá dodací lhůta

Vybrala jsem si produkty, které byly psány skladem, nicméně ne všechny skladem byly. Z obchodu na tuto skutečnost ani po odeslání objednávky neupozornili.

• jednání bylo rychlé a bezproblémové.

• Velké množství výrobků, přehlednost
    • Některé pomůcky lépe charakterizovat z hlediska využití.

Partner, se kterým se dá výborně domluvit, respektuje přání zákazníků a pracovníci jsou vždy příjemní a odborně na výši.

• rychlost, spolehlivost, dostupnost zboží

• dobré ceny
    • dlouhá dodací doba,

pokud na zboží spěcháte,nakupte jinde

• velký výběr
    • skvělá komunikace

Velký výběr všeho možného k šití, skvělá komunikace, ochota poradit a vyřešit problém.
    Jsem velmi spokojená a obchod vřele doporučuju.

• Rychlé, zboží kvalitní.
    • Žádné.

OK

• Z podobných obchodů byl nejpřehlednější.
    • Sháněla jsem informace o průmyslových šicích strojích a informace pro mě nebyly dostatečné.

Výhodnější cena než v jiných obchodech
    Po vznesení dotazu okamžitý kontakt a vysvětlení
    Deklarovaná doba dodání do 5-ti pracovních dní ani náhodou. Potom začala drhnout i komunikace (těžko říct jestli by se někdo uráčil podat vysvětlení pokud bych sám nezavolal)

• nizka cena

Velika spokojenost, nizke ceny a moznost ulozeni na vydejnim miste

• Přehledný nákup
    • Spolehlivost

Perfektní

• Přehledná nabídka.Vstřícné a milé jednání.Ochota pomoci a poradit.Objednala jsem proto,že nabízejí české stroje.
    • Není to problém jen tohoto obchodu,bylo by dobré mít vlastní dopravu,kde by mohl dopravce zároveň stroj předvést.Ale to je spíš zbožné přání než problém.

Už jsem doporučovala v klubu šití

• Obchod nabízí opravdu hodně velikou škálu šicích potřeb a pomůcek.Vylepšila bych ještě na patchwork více různých šablon a pravítek jako je trojuhelník,obdelník atd... Jinak jsem opravdu víc než spokojená.Jiřina Kubová
    • Jak už jsem napsala víše tak jsou jen ty šablony a nějaká pravítka.

V tomto obchodě přes internet jsem musela nakupovat protože v našem městě Havířově se nenachází žádná prodejna která by prodávala pomůcky na patchwork proto jsem se musela obratit na internet kde jsem náhodou tento obchod objevila.Moc mě překvapila široká škála nabídky od šicíéch strojů po jehly a špendlíky jsem maximálně spokojena s tímto obchodem,proto bych ho doporučila všem svým známým. Je to prostě skvělý obchod kde nakoupíte co se šití týče naprosto vše.

• Dobré ceny,komunikace
    • Nevím o zadnych