Objednal jsem si věc za 610Kč, po x dnech mi volá pán, že na internetu měli špatně cenu a nyní dané zboží stojí 890Kč. Objednávku jsem zrušil.

Reakce obchodu sici-stroje.eu

Dobrý den, objednávka přišla v době čerpání dovolené, uvedeno i na webu. Po dovolené se Vaše objednávka ihned řešila. Nárůst ceny bohužel nelze ovlivnit. S pozdravem tým šicí-stroje.eu

Objednal jsem stroj, který je skladem. Po tel. urgenci (obchod mi nenapsal ani nezavolal) mi bylo řečeno mi bylo že stroj není a nabídly mi jiný o 7-8000,- dražší

Je to 16 dní od objednávky a firma nic. Tel. číslo je hluché a mobil neplatný. Doporučuji nic neplatit předem!

Reakce obchodu sici-stroje.eu

Dobrý den. Na Vaši objednávku jsme reagovali obratem na meil uvedený v objednávce. Pokoušeli jsme se i telefonicky spojit, ale bezúspěšně. Vámi objednané zboží v době objednání bylo a stále je na objednávku, vetšinou pak konzultujeme se zákazníkem, v případě dlohodobého výpadku naskladnění zboží, jinou variantu. Ale bohužel ve Vašem připadě k tomu nedošlo, když se nešlo dovolat. Naše mobilní číslo je stále platné a jiné neuvádíme. Pokud se v danou chvíli zákazník nedovolá, většinou voláme v co nejkratší době zpět. A co se týče platby předem, Vaše objednávka byla na dobírku. V případě, že si nějaký zákazník vybere tuhle variantu, je informován o přijetí platby meilem. Ale ve Vašem případě nebylo potřeba informovat.
    kolektiv ALKA

• Na strankach uvedeno "zbozi na objednani" a hned po objednani mi napsali, ze nedodaji

Reakce obchodu sici-stroje.eu

Dobrý den,reagujeme tímto na Vaši recenzi. Ano Vámi objednané zboží bylo a je na objednávku, ale nikdo nepsal, že Vám zboží nedodáme. Byla jste upozorněna, že bohužel objednané zboží je vyprodáno i u dodavatele a tím Vám nebude momentálně zasláno. Také Vám bylo psáno, že v případě jakékoliv změny, tj. naskladnění, budete ihned informována.
    zdraví kolektiv ALKA

• ...od objednání 12.5.20 a potvrzení objednávky z jejich strany nulová komunikace až do zrušení objednávky 18.5.20 ...

....inzerují několik měsíců zboží za cenu, kterou pak nejsou schopni dodržet při nákupu...

Žádný zájem z jejich strany, jen mlčení a má nejistota.

Objednala jsem si řezací kolečko Olfa včetně náhradních nožů, přišlo mi hodně podobné ale nikoliv olfa prym jako bylo uvedeno v mé objednávce (i na fotce u produktu byla Olfa). Na kolečku napsáno "xsor" a i balení neodpovídalo značce Olfa. Protože jsem jej ale nutně potřebovala neřešila jsem to. Příště si dám hodně pozor jestli teda ještě něco objednám. Na druhou stranu zbytek objednávky byl v pořádku a doručení bylo rychlé.

Reakce obchodu sici-stroje.eu

Dobrý den, bohužel neovlivníme nákup a výběr zboží. Obrázky na našem e-shopu jsou pouze informativní a to, že si zákazník nepřečte popis výrobku a výrobek vybírá jen podle obrázku, tak potom lehce dojde k záměně a nedorozumění. Paní v tomhle případě si vybírala podle obrázku. U nás a myslím si, že i u ostatních obchodníků se zboží zasílá dle objednacího čísla a popisu, což v tomhle případě bylo. Kolektiv ALKA

Zatím nic hodnotit nemohu, napsali mi že stroj dodají jak bude vyskladněm ale zatím se nic neděje. Stroj jsem již zaplatil.

Objednával jsem šicí stroj, který měl být podle eshopu skladem. Proto jsem volil tento obchod, je koronakrize a na webu výrobce ho ten den akorát vyprodali. Na dotaz po několika dnech, v jakém stavu je objednávka, jsem se dozvěděl, že teprve naskladňuji a postupně vyřizují objednávky.

• Zboží nedorazilo

Nemám žádnou informaci v jakém stavu je objednávka ... Zda byla vubec přijata , kdy mi teda případně má přijít a tak dále ...

• Dlouha doba

Zboží jsem zaplatila, ale je to 10dní a ještě ho nemám.

Objednávka 3.1. do 18.1 nedorazila. Po telefonátu 17.1. bylo slíbeno že zjistí jak na tom objednané zboží je, ale to je vše. Nic doposud nevím, nikdo se neobtěžoval informovat i přes slib že budu kontaktován.

• špatná komunikace
    • dlouhá doba dodání

Objednala jsem nůžky, jedny byly skladem a jedny 3-5 dní dodání. Dnes je to 10 dní od objednání a kromě potvrzení objednávky žádná komunikace. Nůžky skladem již mají psané na objednání. Na email jak to vypadá s objednávkou zatím neodpověděli.

• absolutně nespokojen píšou že maj skladem a za 14 dní nedoručeno

zboží jsem objednala 7.12 a obratem zaplatila elektronicky, avšak zásilku obchod začal posílat až po upozornění, že po více než týdnu nemám informaci o zboží ....dnes jsem se dívala na odesílání u DPD a zboží bylo teprve "19.12.2018 17:37 Datové centrum Přijali jsme informace k zásilce od odesílatele" přijato k odesílání....takže to asi pod stromeček nestihneme
    Navíc tedy webové rozhraní pro objednávání je velmi matoucí, neustále jsem hledala, kde se dá zadat na jakou uloženku chci zboží poslat až jsem zboží objednala dvakrát a obratem jsem musela jednu objednávku stornovat, ale třeba to byla jen výjimka

• Inzerují zboží, které nemají na skladě a místo toho nabízí jiné. Neseriozní přístup k zákazníkovi.

Zatím se mi nikdo ani neozval, nedošlo mi ani potvrzení o přijetí platby ano v jakém je stavu objednávka, na emilovou komunikaci nereagují. Jsem rozmrzelá, jehly potřebuji.

• příznivé ceny zboží
    • špatná komunikace
    • dlouhá dodací doba
    • chybí možnost zvolení pobočky Uloženky přímo na eshopu

Objednávala jsem zboží skladem. Po dokončení objednávky mi přišly instrukce k platbě a tím komunikace ze strany eshopu skončila. Po týdnu, kdy jsem nevěděla zda peníze obdrželi nebo ne. Balíček jsem obdržela po třech týdnech - poté, co jsem objednávku několikrát urgovala telefonicky. Údajně byl problém s kurýrem, který nestíhal balíčky vyzvednout během otevírací doby. Chápu, že v předvánočním čase je to s dopravci složité, ale podle informace přímo od prodejce mají tento problém už dlouhodobě - tuto informaci bych ocenila už při objednávce, zvolila bych jinou možnost. Až si znovu někdy budu chtít objednat zboží a bude mi jedno, kdy dorazí, obrátím se znovu na tento obchod, ale pravděpodobně se to už nikdy nestane.

• Zaplaceno-nedodáno

• nízké ceny
    • Při výběru odeslání na Uloženku se neotevře nabídka Uloženek.
    • Není možné platit kartou
    • Po připsání peněz na jejich účet se Vám to neobtěžují oznámit, takže nevíte, jestli peníze vůbec došly
    • Věčné výmluvy ze strany obchodu
    • Balík došel skoro až za měsíc

Objednala jsem zboží "skladem" a přesto mi dorazilo téměř až za měsíc. Komunikace s obchodem je příšerná. Na moje emaily buď odpověděli tím, že balíček zrovna odeslali (což nebyla pravda), nebo je rovnou ignorovali. Balíček poslali až v momentě, když jsem v emailu nadnesla zrušení objednávky a hle balíček byl druhý den na Uložence.
    Mají nízké ceny, ale za ty nepříjemnosti to rozhodně nestojí, přístě radši nakoupím někde jinde.