• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 1 měsícem

Velice dobrá komunikace, rychle vyřízeno.

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 2 měsíci

Objednávka 3.1. do 18.1 nedorazila. Po telefonátu 17.1. bylo slíbeno že zjistí jak na tom objednané zboží je, ale to je vše. Nic doposud nevím, nikdo se neobtěžoval informovat i přes slib že budu kontaktován.

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 1 měsícem

• špatná komunikace
    • dlouhá doba dodání

Objednala jsem nůžky, jedny byly skladem a jedny 3-5 dní dodání. Dnes je to 10 dní od objednání a kromě potvrzení objednávky žádná komunikace. Nůžky skladem již mají psané na objednání. Na email jak to vypadá s objednávkou zatím neodpověděli.

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 2 měsíci

Doručeno včas a bez problémů i v době předvánočního shonu

• Rychlé dodání,vstřícné jednání

• absolutně nespokojen píšou že maj skladem a za 14 dní nedoručeno
  • nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 2 měsíci

zboží jsem objednala 7.12 a obratem zaplatila elektronicky, avšak zásilku obchod začal posílat až po upozornění, že po více než týdnu nemám informaci o zboží ....dnes jsem se dívala na odesílání u DPD a zboží bylo teprve "19.12.2018 17:37 Datové centrum Přijali jsme informace k zásilce od odesílatele" přijato k odesílání....takže to asi pod stromeček nestihneme
    Navíc tedy webové rozhraní pro objednávání je velmi matoucí, neustále jsem hledala, kde se dá zadat na jakou uloženku chci zboží poslat až jsem zboží objednala dvakrát a obratem jsem musela jednu objednávku stornovat, ale třeba to byla jen výjimka

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 3 měsíci

• Inzerují zboží, které nemají na skladě a místo toho nabízí jiné. Neseriozní přístup k zákazníkovi.
  • nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 3 měsíci

Zatím se mi nikdo ani neozval, nedošlo mi ani potvrzení o přijetí platby ano v jakém je stavu objednávka, na emilovou komunikaci nereagují. Jsem rozmrzelá, jehly potřebuji.

• příznivé ceny zboží
    • špatná komunikace
    • dlouhá dodací doba
    • chybí možnost zvolení pobočky Uloženky přímo na eshopu

Objednávala jsem zboží skladem. Po dokončení objednávky mi přišly instrukce k platbě a tím komunikace ze strany eshopu skončila. Po týdnu, kdy jsem nevěděla zda peníze obdrželi nebo ne. Balíček jsem obdržela po třech týdnech - poté, co jsem objednávku několikrát urgovala telefonicky. Údajně byl problém s kurýrem, který nestíhal balíčky vyzvednout během otevírací doby. Chápu, že v předvánočním čase je to s dopravci složité, ale podle informace přímo od prodejce mají tento problém už dlouhodobě - tuto informaci bych ocenila už při objednávce, zvolila bych jinou možnost. Až si znovu někdy budu chtít objednat zboží a bude mi jedno, kdy dorazí, obrátím se znovu na tento obchod, ale pravděpodobně se to už nikdy nestane.

• Zaplaceno-nedodáno

super doporučuji

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 3 měsíci

Objednávka dorazila během několika dnů. Vše v pořádku. Obchod mi sice nedal vědět, kdy mi zboží přijde, ale to nebylo na závadu.

• nízké ceny
    • velký výběr
    • dlouhá doba doručení (jen odeslání zboží SKLADEM trvalo téměř dva týdny)

• Vstřícnost, profesionalita,
    • Korektní jednání

Vše ok.

PERFEKTNÍ KOMUNIKACE

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 4 měsíci

• Nakupovala jsem několikrát a spokojená jsem byla pokaždé
  • nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 4 měsíci

Oceňuji rychlou a ochotnou komunikaci.

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 4 měsíci

Z pohodlí domova, mi dodali přesně ten tovar, který jsem potřebovala, za výhodnou cenu.

• nakoupil v obchodě sici-stroje.eu před 4 měsíci

• Byla trochu delší dodací lhůta než jsem předpokládala, ale na základě tel. rozhovoru bylo vše napraveno