• Obchod jako takový je perfektní jen by měli změnit přepravce délka dodání u České pošty na vzdálenost asi 20km trvá již 6 pracovních dní a ještě není doručena

Byl jsem celkově spokojen

Kvalitní vyrobky...tot vse :)

• Dobrá cena

• -přijatelné ceny za kvalitní produkty
    • -poupravila bych jen webové stránky

Obchod na mě zapůsobil zajímavým zbožím se zajímavými cenami, kvalita vynikající, komunikace taktéž bez chyby. Určitě můžu doporučit

• Měla jsem zde už několik atypických objednávek. Vše bez problémů za skvělou cenu. Kasirku mám již několik let a je pořád stejná.

Darovala jsem i zde koupené zboží,které je pořád v top stavu i po několika letech

Trochu slabší internetové stránky, ale zboží a dodací doba perfektní.

• Príjemná a hlavne rýchla komunikácia a aj zaslanie. Som maximálne spokojna s vašimi službami len tak ďalej.
    • Nenašla som slabiny.

Úžas a paráda. Odporúčam každému. Nezažila som ešte taký rýchly prístup a tak vyjsť v ústrety. Ďakujem veľmi pekne.

• kvalita
    • penazenka ma pekne prevedenie aj kvalitu, chyba mi suchy zips alebo cvocek na jej zapnutie zvonka.

Reakce obchodu ShopMK.cz

děkujeme za Vaše hodnocení, pro vnější zapínání peněženky bylo možno předvolit 3 pinové zapínání jako zde na videu http://www.youtube.com/v/p6B9KKII2Oc&autoplay=1

• kvalitné opasky za dobré ceny

najskôr bol problém s funkciou e-shopu pri objednávaní, ale po oznámení majiteľ/pracovník chybu promptne odstránil

• Peněženka dorazila ale zip nejde rozepnout

Reakce obchodu ShopMK.cz

nemám o Vás žádnou zpětnou vazbu k vyřízení reklamace, pokud byla zásilka poškozená přepravcem (dle Vašeho vyjádření u hodnocení dodání zásilky) je nutné ji u něj reklamovat. Můžete mi zaslat bližší info k poškození, např foto na můj email [email protected]
    Je taky možná chyba od výrobce zipů, toto je málo pravděpodobné protože zipy kontrolujeme.

• Kvalita,komunikace
    • Doba dodání výborná,dodání českou poštou katastrofa!!!!

Reakce obchodu ShopMK.cz

Českou poštu využívám hlavně kvůli ceně a nemožnosti jiných přepravních možností na našem malém městě, objednáváním svozů se prodlužují termíny dodání.

Bohužel kvalita služeb České pošty zaostává za jinými dopravci, hlavně ve velkých městech, snad se to zlepší po zvýšení jejich mezd :)

• Přehlednost zboží, možnost výběru detajlů. Rychlost vyřízení zakázky a doručení zboží.
    • O žádných nevím.

Doporučuji.

• -
    • -

obchod doporučuji

Odporúčam

Kvalitní vyrobky

• Poštovné za přijatelnou cenu při platbě předem na účet.
    • Vadí mi, že nemohu nakupovat jako host, ale při nákupu se musím registrovat.

Doporučuji.

• Perfektna komunikacia so servisom pri rieseni problemu
    • Vzdy je co zlepsovat

Vsetko prehladne

• nemá slabiny

• rychlost spolehlivost kvalitní produkty