spokojenost a rychlost dodání

Bezproblémové vyřízení objednávky + dodání.

+ Rychlost
    - Nic

• Mají v nabídce dopravu přes uloženku, ale i když si ji zvolíte tak Vám pošlou balík přes Českou poštu a jste rádi když jej od nich do 14 dní dostanete!!!

Reakce obchodu ShopMK.cz

mrzí mne Vaše reakce, ale ve Vaší objednávce jste měl vybránu dopravu Česká pošta - doporučený balíček takto byla zásilka také odeslána dne 30.7.2019 a Vy jste si ji vyzvedl hned následující den 31.7.2019, což absolutně nekoresponduje s Vaší recenzí.

Sledování zásilky v podrobném výpisu:
    Datum Událost PSČ Místo vzniku události
    31.7.2019 Dodání zásilky. 76001 Zlín 1
    31.7.2019 E-mail odesílateli - dodání zásilky.
    31.7.2019 Uložení zásilky na žádost adresáta. 76001 Zlín 1
    31.7.2019 Geografická data z pokusu o doručení. Dostupné po přihlášení
    31.7.2019 Doručování zásilky. 76607 Depo Zlín 70
    31.7.2019 Příprava zásilky k doručení. 76607 Depo Zlín 70
    30.7.2019 Zásilka převzata do přepravy. 74235 Odry

Rýchla dodávka, tovar bol presne podľa našich predstáv.

• Rychlé,včasné, kvalitní

Odporucam kazdemu serioznost rychle dodanie...dakujem

super ceny a pěkný výběr, kupovali jsme číšnický kapsář.

• Doručeno do 2dnu,super kvalita

Kvalitní zboží , velká spokojenost

• Rychlé doručení
    • Výborná kvalita za dobrou cenu

Veľmi rýchlo vybavená a doručená moja objednávka

• Druhý den doručeno
    • PARÁDA

• kvalita za rozumnu cenu

• Rychle dodání
    • Peněženka úžasná a praktická

Při hledání kasirky jsem hledala podle vzhledu a materiálu a jsem rada ze jsem našla přesně tuhle úžasnou kasirku kterou s oblibou ji používám

• Nejlepší obchod.

Vše by OK

Nenakupovala jsem poprvé a jsem vždy velmi spokojená ...opravdu kvalitní zboží.

• Velká spokojenost
    • Objednala jsem si pouzdro na kasir tašku,která mi nebyla doručena,pry byla odeslana a kurýr nebo kdo se nenamahal zaailku dodat.

Reakce obchodu ShopMK.cz

zásilky zasíláme Českou poštou, v den kdy je zásilka odeslána zasíláme SMS s touto informací a také s číslem pro sledování zásilky, sledovat ji můžete zde https://www.postaonline.cz/trackandtrace/-/zasilka/vasecislo
    S Českou poštou mám zkušenost, že ne vždy si její pracovníci plní 100% své povinnosti a nedají informaci o zásilce která je následně uložena na poště, v takovém případě lze kdykoliv po obdržení SMS zajít na Vaší poštu a tam Vám zásilku vydají.
    Zákazníci jsou také upozorněni emailem po cca 10 dnech o končící lhůtě pro uložení na poště a i já v tomto termínu volám na telefonní číslo z objednávky zákazníkovi a informuji ho o této situaci, jako i v tomto konkrétním případě.
    Bohužel je dnes hodně zákazníků kteří si zboží objednají a posléze nevyzvednou, vůbec si neuvědomují, že náklady na odeslání jsou dost vysoké a nemají ani dost slušnosti se omluvit a nebo splnit to k čemu se zavázali při objednání zboží.

Je mi líto, že zákaznice své zboží neobdržela, ale mohla postupovat dle výše uvedených bodů a nebo zavolat na mé číslo 603224460 kde jsem vždy ochoten problém vyřešit.

Miloslav Kubín
    ShopMK.cz